Nintendo 3DS

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
تماشا رو یادمه.راستی میخوام 3-4 تا بازی بگیرم. به نظرتون چه بازی ارزش خرید داره؟ zelda و mario 3d رو حتما میخوام.2 عنوان دیگه رو به نظرتون چی بگیرم؟

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
این سایت لوازم جانبی و بازی های 3DS رو می تونید از اون سفارش بدید WEST BAZI

---------- نوشته در 10:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:54 PM ارسال شده بود ----------

تماشا رو یادمه.راستی میخوام 3-4 تا بازی بگیرم. به نظرتون چه بازی ارزش خرید داره؟ zelda و mario 3d رو حتما میخوام.2 عنوان دیگه رو به نظرتون چی بگیرم؟

کید ایکاروس و ماریو کارت رو بگیری خوبه انلاین خوبی دارن

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543

بسته به سلیقه ات هست. اسپلینتر سل. متال گیر . اسپلیت کمرا قشنگه. ریمن.سونیک .

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
درود
دوستان ما اگه بخایم قیمت این کنسولو که 170 دولاره با دولار 1700 تومنی حساب کنیم چیزی حدود 290 هزار تومتن در میاد.420 هزار تومان به خدا نامردیه.

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
درود
دوستان ما اگه بخایم قیمت این کنسولو که 170 دولاره با دولار 1700 تومنی حساب کنیم چیزی حدود 290 هزار تومتن در میاد.420 هزار تومان به خدا نامردیه.

چیزی به نام گمرک و پست از خارج از کشور به ایران و سود فروشنده هم وجود داره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
درود

آیپد 700 دلاری رو روز اول 3500 فروختن تهران الان شده 2 تومن . بازم صد رحمت به این البته نا گفته نمونه که قیمتای دوبی خودش بالا هست یعنی مثل یه کنسول 150 دلاره فکر نکنید اونجا هم دقیقا 150 دلار میدن یه مقدار بیشتره.مثلا همین new ipad که ورژن 4g 64 گیگش رو یادمه عربستان 1030 دلار بود با اینکه باید 826 دلار باشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
زیاد حرص نخورید جنس ها داره میاد پایین الان کنسول ها کمی افت قیمت پیدا کردن البته هنوز بلبشو هستش تثبیت نشده

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
زیاد حرص نخورید جنس ها داره میاد پایین الان کنسول ها کمی افت قیمت پیدا کردن البته هنوز بلبشو هستش تثبیت نشده

اره 5 تومن ارزون میکنن اگه اونم دلار بیاد پایین اگه دستگاه یا کنسولی قدیمی بشه . قبلا اگه گیمی رو 60 میخریدی میشه 100 بعد دلار میاد پایین بهت میدن 97 .کی شده جنسی بره بالا بیارن پایین؟!!!!!.کنسول استوک از رده خارج که مال بیست سال پیشه رو میدادن 20 تومن الان 60 تومن یه میکرو.یه پلی 2 رو 120 ثابت بود الان میدن 200 که از رده خارجه حالا میگی میاد پایین؟

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
اره 5 تومن ارزون میکنن اگه اونم دلار بیاد پایین اگه دستگاه یا کنسولی قدیمی بشه . قبلا اگه گیمی رو 60 میخریدی میشه 100 بعد دلار میاد پایین بهت میدن 97 .کی شده جنسی بره بالا بیارن پایین؟!!!!!.کنسول استوک از رده خارج که مال بیست سال پیشه رو میدادن 20 تومن الان 60 تومن یه میکرو.یه پلی 2 رو 120 ثابت بود الان میدن 200 که از رده خارجه حالا میگی میاد پایین؟

یه جورایی تقصیر خودمونه ، ماییم که این مغازه دارارو این جوری کردیم ، ما بهشون قدرت میدیم
اگه ما گیمرها (حداقل بیشترمون) بایکتشون کنیم دیگه جرات نمی کنن با گیمرا اینجوری رفتار کنن ،
البته نا گفته نماند که همشون آدمای بدی نیستن ولی متاسفانه بیشترشون آدمای سالمی نیستن
میری تو مغازه به طرف میگی سلام ، اصلا جوابتو نمی ده . اکثرا آدمای بی سوادین ، با قرض و قوله میان اونجا مغازه کرایه میکنن بعدش ............
تو کشور ما مشتری هیچ حقی نداره ، هیچ کسم نظارت نمیکنه

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
یه جورایی تقصیر خودمونه ، ماییم که این مغازه دارارو این جوری کردیم ، ما بهشون قدرت میدیم
اگه ما گیمرها (حداقل بیشترمون) بایکتشون کنیم دیگه جرات نمی کنن با گیمرا اینجوری رفتار کنن ،
البته نا گفته نماند که همشون آدمای بدی نیستن ولی متاسفانه بیشترشون آدمای سالمی نیستن
میری تو مغازه به طرف میگی سلام ، اصلا جوابتو نمی ده . اکثرا آدمای بی سوادین ، با قرض و قوله میان اونجا مغازه کرایه میکنن بعدش ............
تو کشور ما مشتری هیچ حقی نداره ، هیچ کسم نظارت نمیکنه

دقیقا.
رفتم تو مغازه طرف مجتمع پایتخته تازه خیر سرشون.
اون اوایل ویتا نیومده بود هنوز.گفتم سلام ویتا دارین؟
طرف مثل بز اخفش نگاه کرد گفت چی چی؟گفتم علیک سلام.پی اس ویتا.
داد زد گفت اصغر ویتا داریم؟
یارو از اون پشت گفت نه هنوز نیومده.
گفتم بعضی جاها تک و توک آوردن توی ژاپن هم ریلیز شده گفتم شاید شما داشته باشین.
با کمال بی ادبی گفت نه برو ژاپن بخر.
منم گفتم شما هم یه کلاس مشاوره برو.
بی فرهنگ هستن شدیدا.و البته سارق.
این قضیه گمرک و این حرفارو نزنید دیگه اسبم خندش میگیره از این حرفا.
تمامی این اجناس قاچاقی وارد میشن از طریق آبی.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من توپخونه و پایتخت رو گشتم فقط تونستم بازی زلدا رو پیدا کنم!
متاسفانه بازی های پال خیلی کم هست.اکثر مغازه ها uc دارن.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
مثل اینکه ما 3DS خریدن بهمون نیومده!8-|
تا یه پولی حمع میکنم یه مشکل پیش میاد همش فرت میشه...
کسی هست دست دوم بفروشه؟
البته الان باید خرید اگه هک بشه دیگه قیمت ها سر به فلک میکشه...:-s

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من میفروشم.ولی توصیه مبکنم نخری.چون ریجن پاله وبازیش گیر نمیاد:)

ولی من با قیمت خوبی میفروشم.و اگه اورجینال خر نیستی میتونی کنسولو بخری منتظر هک بشینی.من میخوام uc بخرم.
من تا فردا تهرانم.
Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر