Nintendo 3DS

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
یک نکته توی دستگاه های UC هست (بیشتر ماها دستگاهمون همین ریجن هست) اونم اینه که شما باید مالیات بدی روی بازی ای که می خری :D

اگر دقت کرده باشید اولین بار که وصل می شید eshop از شما zip code می خواد تا بفهمه برای کجایید تا مالیاتتون رو حساب کنه :D

از من که نخواسته

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,208
برای من هم بار اول که خواستم دانلود کنم زیپ کد خواست برای مالیات.حالا نمیدونم واقعا از اون بدبختی که زیپ کدش رو زدم میرن مالیات میگیرن؟:d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
برای من هم بار اول که خواستم دانلود کنم زیپ کد خواست برای مالیات.حالا نمیدونم واقعا از اون بدبختی که زیپ کدش رو زدم میرن مالیات میگیرن؟:d

زیپ کد معمولا چهار رقمی وقتی وارد میکنی کد شهر وایالت هست . که کد شهر وایالت وارد کرده تو سیستمت باید بخونه با اون کد .وگر نه قبول نمیکنه .وقتی هم قبول کنه کد شهره اگه ادامه کد رو بنویسی باید ادرس درست داشته باشی بدی وگر نه باز قبول نمیکنه .من تا حالا ندیدم کد دقیق 8 9 رقی از کسی بخواد سیستم. یه همچین چیزی یه کم ساده لوهانه میشه برن مالیات بگیرن واسه کنسول! بخوان بگیرن وقت فروشش میگیرن به ترتیب وسلسله مراتب از کارخونه تا به دست مصرف کننده برسه میگیرن.

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

چرا اینطور بگیرن؟ دست به نقد میگیرن یا از اکانت میگیرن ومالیات از اکانت کسر میکنن نهایت. .

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,208
زیپ کد معمولا چهار رقمی وقتی وارد میکنی کد شهر وایالت هست . که کد شهر وایالت وارد کرده تو سیستمت باید بخونه با اون کد .وگر نه قبول نمیکنه .وقتی هم قبول کنه کد شهره اگه ادامه کد رو بنویسی باید ادرس درست داشته باشی بدی وگر نه باز قبول نمیکنه .من تا حالا ندیدم کد دقیق 8 9 رقی از کسی بخواد سیستم. یه همچین چیزی یه کم ساده لوهانه میشه برن مالیات بگیرن واسه کنسول! بخوان بگیرن وقت فروشش میگیرن به ترتیب وسلسله مراتب از کارخونه تا به دست مصرف کننده برسه میگیرن.

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

چرا اینطور بگیرن؟ دست به نقد میگیرن یا از اکانت میگیرن ومالیات از اکانت کسر میکنن نهایت. .
نه اینو که به شوخی گفتم همینطوری که الکی نمیشه ولی همون کد 5 رقمی آمریکا رو زدم آدرسی که تو اینترنت پیدا کرده بودم رو زد.

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
یه Notification در مورد آپدیت جدید برام اومد که توش نوشته:

This update will be downloaded automatically when you are in range of a wireless internet connection​

یعنی چی؟! یعنی بدون اجازه گرفتن و تایید من خودش، خودش رو آپدیت میکنه؟

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
درود
دوستان میشه یه عکس از پلم کنسول بزارید. و اینکه چطوری تشخیص بدیم پلمه؟

معمولا بازه .باز میکنن لوازم بدرد بخور باشه بردارن. کمتر پیش میاد پلمپ اصل باز نشده.اونایی هم که خرید زیاد میکنن و وارد میکنن پلمپشم با حولوگرام دارن میچسبونن.از کسی بگیر که اعتماد داری.

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من میخواستم کنسول بخرم پلمپ نبود.گفتم چرا نیست،گفت تو گمرک بازش کردن.ولی باهاش بازی نشده.خونه که رفتم چک کردم دیدم چند روز پیش با کنسول بازی شده.
ولی خو کنسول مشکلی نداشت.تنها مشکلش این بود که پال بود!

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
کدوم فروشنده ای از گمرک میاره اهواز psvita با سلفورش میدادن حالا شاید فروشنده دستگاه رو باز کرده که ببینه سالم هست یا نه که 1% احتمالش هست و شایدم حوصلش سر رفته باز کرده و بازی کرده 98% احتمالش هست یا واقعا از گمرک رد کرده که 1% احتمالش هست

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوستان قصد دارم برای نمایشگاه کتاب 3 روز بیام تهران.میخواستم بدونم کجا بازی 3DS (پال) گیر میاد. سال قبل پشت شهرداری و پاساژ پایتخت بازی داشتن.الان وضع چطوره ؟ممنون

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان قصد دارم برای نمایشگاه کتاب 3 روز بیام تهران.میخواستم بدونم کجا بازی 3DS (پال) گیر میاد. سال قبل پشت شهرداری و پاساژ پایتخت بازی داشتن.الان وضع چطوره ؟ممنون

توپخونه .دوتا فروشگاه هستن بغل هم راسته خیابون . دوتا رجیون رو داره اکثرا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر