Nintendo: فروش PS4 و Wii U تقریبا برابر خواهد بود و Xbox سوم می شود

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
reggie-wii-u.jpg

Reggie Fils-Aime رئیس Nintendo آمریکا طی مصاحبه ای گفت Wii U ممکن است حریفان را کنار بزند ولی فروش برابر خواهد بود.

یک راز کثیف کوچک این است که, اگر شما به تعداد واحدهای فروخته شده کنسول های Nintendo و سونی یعنی PS4 و Wii U نگاهی کنید می بیند که آنان به هم نزدیک هستند و Xbox در رتبه سوم قرار می گیرد, من فکر می کنم که ما در حال یک مسابقه اسب سواری 3 نفره در این چرخه هستیم.

ما می توانیم آنان را در این ماه پشت سر بگذاریم شما می دانید و بسیار جالب است دیدن آمار NPD در ماه ژوئن."

او همچنین درمورد عرضه زودهنگام Wii U و کم بود بازی در اوایل عرضه این کنسول را این طور گفت:"

نکته جالب توجه این است که وقتی ما تاریخ عرضه و جزئیات ان را بیان کردیم انتظار این را داشتیم که بازیهایمان مانند Wii شتنFit U,” “Pikmin,” و “The Wonderful 101” مدتی بعد از لانچ کنسول عرضه شوند. و بخاطر نگه داشتن کیفیت بازی هایمان در ماه های ابتدائی لانچ کنسول یعنی مارس و فوریه دچار کمبود نرم افزار شدیم."

منبع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اینا کنسول فروش برای فن های نینتندو هستند....وگرنه کسی برای بازی ماشین سواری یا پارتی گیم کنسول نمیخره:d اون فن ها هم کنسول Wii U شون رو خریدن قبلا....
شما عادت داری در مورد بازی هایی که بازی نکردی نظر بدی؟

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اینا کنسول فروش برای فن های نینتندو هستند....وگرنه کسی برای بازی ماشین سواری یا پارتی گیم کنسول نمیخره:d اون فن ها هم کنسول Wii U شون رو خریدن قبلا....
چرا آقا میخرن. ایران رو نگاه نکن.

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
بعضی از دوستان قضیه ویتا رو مثل اینکه فراموش کردن!
یا wii??یا ds????
همشون به اصطلاح شما شکست خورده بودن ولی دقیقا برعکس شد!
نمیگم wiiu هم مثل اونا میشه ولی حداقل احتمالشو باید در نظر گرفت!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
آینده ی خوبی رو برا نینتندو و کنسولش wiiu متصورم :d
با یکی دو تا زلدا و ماریو به اوج بر می گرده! البته انتظار تکرار موفقیتهای wii رو نباید داشته باشیم!
----------
پ ن : بزرگترین حسرت گیمیم بازی کردن زلدا بوده :((

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
اینا کنسول فروش برای فن های نینتندو هستند....وگرنه کسی برای بازی ماشین سواری یا پارتی گیم کنسول نمیخره:d اون فن ها هم کنسول Wii U شون رو خریدن قبلا....​

1. یک فیس پالم مستقیم به خاطر اینکه هنوز نمی دونید Super Smash Bros پارتی گیم نیست و خیلی هم جدی اظهار نظر می کنید.
2. برگردیم به سال 2007 و 2008 و این دو تا پیج ویکیپدیا رو فقط بدم مطالعه کنید. اولی میزان فروش Wii و دومی هم توضیحات در مورد فروش Mario Kart Wii.
3. اکثریت مطلق مردم دقیقا فقط به خاطر Mario Kart و به قول شما پارتی گیمینگ و بازی هایی مثل SSB کنسول نینتندو رو می خرن، نه به خاطر بایونتا و Devil's Third.

واقعا فکر کردید فن های نینتندو همین چند میلیون هستند؟ پس لابد فن های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان هم همین تعداد 7-8 میلیون هستند و از اینجا به بعد هر کس کنسول بگیره از قشر عادی مردم هست.
عاجزانه تمنا می کنم در مورد یه چیزی می خواید نظر بدید اول در موردش خوب اطلاعات جمع کنید. اشتباه نینتندو این بود که Mario Kart 8 و SSB رو تو سال اول عرضه کنسول به بازار منتشر نکرد که این وضعیت براش پیش نیاد. می تونید منتظر آمار NPD ژوئن که اوایل جولای منتشر میشه باشید. این تاکید رجی به آمار فروش ماریو کارت بی علت نیست و اگر SSB تو همین تابستون منتشر می شد و انتشارش تا هالیدی عقب نمی افتاد شاید این اوج گرفتن ادامه پیدا می کرد اما خوب بازار هالیدی هم برای Wii U کاملا مناسبه در مقایسه با پلی استیشن 4 و اکس باکس وان. هر 3 کنسول بازی های خیلی خوبی برای آخر سال دارند اما واضحه که نسل هشتم تازه از 2015 شروع میشه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واقعا نمیدونم چرا این ملت نسبت به نینتندو این دید رو دارن البته میدونم به خاطر نسل هفتمه ولی چیزی که هست نینتندو کلی انحصاری تاپ داره که هر کدومش یک system seller فوق العاده حساب میشه
نمونه اش mario kart 8 یا super smash bros
توی E3 هم که نینتندو ترکوند حتی ign هم بیشترین نمره رو توی کنفرانس ها بهش داده
پس خواهشا موجبات خنده رو فراهم نکنید

اینجا اکثرا فقط تظاهر میکنن که گیمر حرفه این و گیم پلی براشون مهمه اما اکثرا فقط میخوان بازیی کنن که شخصیتش 100000000000 چند ضلعی داشته باشه.

نمیخوان یه بازی معرکه که گیم پلیش آدم رو دیوونه خودش میکنه رو بازی کنن :d

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
نینتندو با قدمت و تاریخساز بوده در نوع خودش... حیف هست که از بازار حذف بشه یا به وضعیت بدی بیفته باید بیشتر حمایت بشه ...

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
من به نینتندو احترام میزارم ولی فروش کلی رو نباید در نظر بگیره . مایکروسافت چند ساله وارد عرصه کنسول و بازیسازی شده و نینتندو چند ساله کنسولوبازی تولید میکنه . در کل نسل هشتمو با اینکه زودتر شروع کرد ولی نتونست کسی رو با کنسول نسل هفتمیش راضی کنه . اینو باید قبول کرد که درسته سبک بازیهای نینتندو نیاز به گرافیک آنچنانی ندارن ولی همه دوس دارن یه کنسول همه چی تمام داشته باشن . تا بازیهای انحصاری و مالتی پلتفورم هم روی کنسولشون با گرافیک آنچنانی بازی کنن . حتی بازیهای دو بعدی روی کنسولهای نسل بعد گرافیک فنیشون خیلی فرق میکنه . هوش مصنوعی یا تعداد npcها ، یا تعدد ماشینها مثل GTA . هیچکس بدش نمیاد از اینا . کلیشه ی این حرف که نینتندو نیاز به اینا نداره .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینجا اکثرا فقط تظاهر میکنن که گیمر حرفه این و گیم پلی براشون مهمه اما اکثرا فقط میخوان بازیی کنن که شخصیتش 100000000000 چند ضلعی داشته باشه.

نمیخوان یه بازی معرکه که گیم پلیش آدم رو دیوونه خودش میکنه رو بازی کنن :d

شما تایین کننده ای که گیمر واقعی کیه؟:d چند ضلعی بخوره تو سر سازنده های بازی....من دلم میخواد بازیهام Mature باشن، دلم میخواد داستان داشته باشن، دلم میخواد زیبایی فقط توی گیم پلی نرم و روونش نباشه...بچه نیستم که آره وقتی 5 سالم بود Crash و ماریو خیلی حال میدادن چون اگر میخواستم هم نمی فهمیدم مثلا داستان پشت Warcraft و Daggerfall چیه...ولی الان من از بازی انتظار دارم که با داستان احمقانه به من توهین نکنه(مثل COD که گیم پلی اش خداست!)
بگذریم، گیمر اون کسی نیستش که فقط دنبال گیم پلی هستش،(البته نمی گم شما که فقط گیم پلی میخوای گیمر نیستی، شمام گیمری ولی گیر کردی توی دهه 80 که بازیها فقط گیم پلی بودن) بچه کوچولو ها هم دنبال گیم پلی سرگرم کننده و عالی هستن، صنعت بازیسازی هم از همون اول گیم پلی خوب داشته! الان فاکتورهای دیگه وارد دنیای بازی شدن که اکثر بازیهای نینتندو اون فاکتور هارو کاملا نادیده میگیرن....البته مشکلی نیست همینجوری سبک بچه گونه بازی بسازند مثل Wii یه فن بیس بچه های 5-12 ساله جور میکنن و فن های قدیمیشون هم با نوستالژی نگه میدارن، بزور میتونن توی رتبه سوم دووم بیارن با این سیاست ولی هیچوقت جلو نمی زنن. این وی که شما دوستان میگید پیروزی آنچنان پر اقتداری نداشت و کلا 20 ملیون نسخه بیشتر فروخت، اونقدر پیروزی Decisive ای نبودش که خیلی ها دوست دارن اینطور جلوه اش بدن. x360 و PS3 روی هم 60 ملیون بیشتر فروختن، پیروزی Decisive مال PS2 بود که سه تا کنسول رقیبش فروش هاشون رو میگذاشتی روی هم و بعد دو برابر میکردی بازم بهش نمی رسید.:d

آخرین ویرایش:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
شما تایین کننده ای که گیمر واقعی کیه؟:d چند ضلعی بخوره تو سر سازنده های بازی....من دلم میخواد بازیهام Mature باشن، دلم میخواد داستان داشته باشن، دلم میخواد زیبایی فقط توی گیم پلی نرم و روونش نباشه...بچه نیستم که آره وقتی 5 سالم بود Crash و ماریو خیلی حال میدادن چون اگر میخواستم هم نمی فهمیدم مثلا داستان پشت Warcraft و Daggerfall چیه...ولی الان من از بازی انتظار دارم که با داستان احمقانه به من توهین نکنه(مثل COD که گیم پلی اش خداست!)
بگذریم، گیمر اون کسی نیستش که فقط دنبال گیم پلی هستش،(البته نمی گم شما که فقط گیم پلی میخوای گیمر نیستی، شمام گیمری ولی گیر کردی توی دهه 80 که بازیها فقط گیم پلی بودن) بچه کوچولو ها هم دنبال گیم پلی سرگرم کننده و عالی هستن، صنعت بازیسازی هم از همون اول گیم پلی خوب داشته! الان فاکتورهای دیگه وارد دنیای بازی شدن که اکثر بازیهای نینتندو اون فاکتور هارو کاملا نادیده میگیرن....البته مشکلی نیست همینجوری سبک بچه گونه بازی بسازند مثل Wii یه فن بیس بچه های 5-12 ساله جور میکنن و فن های قدیمیشون هم با نوستالژی نگه میدارن، بزور میتونن توی رتبه سوم دووم بیارن با این سیاست ولی هیچوقت جلو نمی زنن. این وی که شما دوستان میگید پیروزی آنچنان پر اقتداری نداشت و کلا 20 ملیون نسخه بیشتر فروخت، اونقدر پیروزی Decisive ای نبودش که خیلی ها دوست دارن اینطور جلوه اش بدن. x360 و PS3 روی هم 60 ملیون بیشتر فروختن، پیروزی Decisive مال PS2 بود که سه تا کنسول رقیبش فروش هاشون رو میگذاشتی روی هم و بعد دو برابر میکردی بازم بهش نمی رسید.:d

من با نظر شما در این مورد که بازی باید داستان داشته باشه موافقم ولی داستان یک بازی هر چقدر هم که خوب باشه بدون گیم پلی به عنوان یک بازی معنی نداره . گیم پلی هسته یک بازیه که با وجود اون بازی حتی اگه داستان و گرافیک هم نداشته باشه بازم یه بازیه . بازی های نینتندو هم داستان احمقانه ندارند و بلکه در بازی هایی مثل زلدا یک داستان خیلی خوب همراه با گیم پلی ناب دارند که آدم رو ترغیب به ادامه دادن بازی می کنه .
من فکر می کنم که شما تا حالا هیچکدوم از بازی های نینتندو رو تجربه نکردی که داری این حرفا رو میزنی . بهتون پیشنهاد می کنم در مورد چیزی نظر بدید که ازش شناخت کافی داشته باشید .

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
واقعا نمیدونم چرا این ملت نسبت به نینتندو این دید رو دارن البته میدونم به خاطر نسل هفتمه ولی چیزی که هست نینتندو کلی انحصاری تاپ داره که هر کدومش یک system seller فوق العاده حساب میشه
نمونه اش mario kart 8 یا super smash bros
توی E3 هم که نینتندو ترکوند حتی ign هم بیشترین نمره رو توی کنفرانس ها بهش داده
پس خواهشا موجبات خنده رو فراهم نکنید

سخت نیست زیاد به نظرم درکش !

بعضی ها یا یکسری از مردم ایران کم مونده بیاند سونی رو دیگه انقدر مقامش رو بالا ببرند که بخواند پرستشش کنند !

یکسری از گیمر ها هم بازی اگر خشونت یا داستان خفن و البته گرافیک خفن نداشته باشه رو تقریبا بازی نمیدونند که ! و میگند برای مثلا بچه هست اون بازی !

اونایی که براشون گیم پلی خیلی مهم نیس رو میگم بیشتر وگرنه فکر کنم اکثر گیم ها و منتقد ها میدونند که تقریبا حرف اول گیم پلی هست و به سن و سال هم ربط نداره !

بله شناختن علت اینکه چرا یکسری از این افراد ایرانی به نینتندو اهمیت نمیدهند یا اصلا سمتش نمیرند و یا اینکه چرا طرفدارش کمه و یا اینکه چرا تمسخر میکننند سخت نیست زیاد !

بحث سلیقه هم هست البته که چرا توی ایران کم طرفدار تره

امیدوارم شخصی از حرفهام ناراحت نشه اما فکر نکنم دروغ گقته باشم

ممنون

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
شما عادت داری در مورد بازی هایی که بازی نکردی نظر بدی؟

ایشون در مورد Super Mario Galaxy هم همینجوری میحرفید :| کلا بیخیال جدیش نگیر! حاضر نیست یه Screenshot از بازی ببینه! اگه یه screenshot از Mario Kart 8 دیده بود نمیگفت ماشین بازی :-@

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
نینتندو با قدمت و تاریخساز بوده در نوع خودش... حیف هست که از بازار حذف بشه یا به وضعیت بدی بیفته باید بیشتر حمایت بشه ...

عزیز من هرکی از از بازار حذف بشه نینتندو نمیشه :) سهامش وحشتناک زیاده! مخصوصا با اون پولی که سر Wii و DS درآورد! نسل هفت 250 میلیون کنسول فروخت الکی که نیست :)

من تا حالا ندیدم حرف هایی که میزنی بر اساس منطق باشه! شایدم منطقت، بی منطقیه! :-??

از کی تاحالا CoD گیم پلیش خدا شده؟!؟!؟! :-o :o :-o شما تجربت در مورد گیم پلی خیلی کمه :)

فهمیدم! l-)شما منظورت اینه که بازی ای که توش وحشی گری و یا se*xual argument نداشته باشه به درد بچه ها میخوره؟ /:) یعنی مثلا بازیایی که روش زده واسه رده سنی T فقط واسه 12 تا 17 ساله؟ هر کی بزرگتر از 17 سال باشه و اینارو بازی کنه میشه بچه و کژوال؟!؟!؟ :-/

شما لطف کن اصلا در مورد مدل بازیایی که دوس داری حرفی نزن تو جمع! چون وقتی میگی "فقط این جور بازیارو دوس دارم" نشون دهنده شخصیتت هـ! ما هم که میگیم این جور بازیارو دوس داریم باز نشون دهنده شخصیتمونه! پس شخصیت هر کس معلوم میشه و شما هم وقتی میگی فقط این مدل بازیای mature رو دوس داری دیگه بقیش معلومه... ;)
البته بستگی به خودت داره! اگه دوست داری شخصیتتو بشناسن همین طور ادامه بده :)
-------------------------------------------------------------------

راستی اگر این جوری حساب کنید:
بیشتر کسایی که رفتن Wii خریدن کژوال بودن چون مدل بازیای Wii سرگرم کننده و Fun (همون بچه گونه به قول Roter Jäger) هـ...

باید اینجوری هم حساب کنید:
بیشتر کسایی که رفتن PS2 خریدن، یا اصلا گیمر نبودن یا کژوال بودن چون به خاطر اینکه PS2 یه DVD Player هـ ارزون (نسبت به کارایی هاش) بود که کلی هم بازی های Fun (همون بچه گونه به قول Roter Jäger) و سرگرم کننده داشت!

خوب؟ آیا درسته این حرفی که من زدم؟ /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر