Nintendo: فروش PS4 و Wii U تقریبا برابر خواهد بود و Xbox سوم می شود

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
reggie-wii-u.jpg

Reggie Fils-Aime رئیس Nintendo آمریکا طی مصاحبه ای گفت Wii U ممکن است حریفان را کنار بزند ولی فروش برابر خواهد بود.

یک راز کثیف کوچک این است که, اگر شما به تعداد واحدهای فروخته شده کنسول های Nintendo و سونی یعنی PS4 و Wii U نگاهی کنید می بیند که آنان به هم نزدیک هستند و Xbox در رتبه سوم قرار می گیرد, من فکر می کنم که ما در حال یک مسابقه اسب سواری 3 نفره در این چرخه هستیم.

ما می توانیم آنان را در این ماه پشت سر بگذاریم شما می دانید و بسیار جالب است دیدن آمار NPD در ماه ژوئن."

او همچنین درمورد عرضه زودهنگام Wii U و کم بود بازی در اوایل عرضه این کنسول را این طور گفت:"

نکته جالب توجه این است که وقتی ما تاریخ عرضه و جزئیات ان را بیان کردیم انتظار این را داشتیم که بازیهایمان مانند Wii شتنFit U,” “Pikmin,” و “The Wonderful 101” مدتی بعد از لانچ کنسول عرضه شوند. و بخاطر نگه داشتن کیفیت بازی هایمان در ماه های ابتدائی لانچ کنسول یعنی مارس و فوریه دچار کمبود نرم افزار شدیم."

منبع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کنسولش 2 سال زودتر اومده بعد افتخار میکنه که فروشش به ps4 نزدیکه!:|
2 سال؟
Wii U نوامبر 2012 اومد,PS4 هم نوامبر 2013 اومد.
بعد فاصله این دو تا می شه 2 سال؟
هیچ افتخاری هم در کار نبوده و هیچ اشاره ای هم به بازه زمانی نمی کنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
امیدوارم بتوننن موفق باشن و خوش بدرخشن ...

من که با وجود این زلدای جدید بد جور ترغیب به خرید wii u شدم ... امیدوارم یه سیستمی مثل plus سونی بزارن ... اگه این کار رو بکنن که حتما میخرم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
رفقا خاهشن سمته نینتندو vs سونی نبرید داستانو :d
واسه ما هردو عزیز هستن:x
در کل یه مقدار خوشبینانه نظر داده.
البته تو همین e3 نینتندو خوب کار کرد و امید هست که وی یو رو بتونه به اوج خودش برسونه ولی مقایسه تو فروش با one و 4 یه مقدار اشتباه بود بنظرم چون تقریبن مشخصه که تو فروش اخر نسل نینتندو جایگاهش سومه سره وی یو.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
X1 هم در اینده wii u میزنه کنار به نظرم با این وضعیت و بازی هایی که به مرور وتسه x1 لانچ میشن.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خداییش این نینتندو زیادی دچار توهم شده.
شما دچار توهم شدی که میگفتی ویتا از 3ds میزنه جلو
نینتندو توی e3 خیلی خوب کار کرده و عناوین خیلی خوبی معرفی کرده که کلی خاطر خواه داره بعد چیش دچار توهم شده

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خداییش قبل اینکه نینتندو رو ترول کنین به اینا توجه کنین:

1- این کمپانی اصلا مثل مایکرو و سونی کل کل مسخره و بچه گونه نمیکنن که اون یکی تو کنفرانس تیکه بندازه اون یکی بخواد بکشه و این حرفا کلا خیلی خوبن :)) دیگه نتونستم بهتر توصیف کنم

2- حتما یه نگاهی به کنفرانس E3شون بندازین :| بدون شک عالی بود میتونی واقعا بگی عالی نه مثل دوتای دیگه که هی شک داشته باشی بگی خوبه؟ بده؟

3- هرکی از نینتندو بد بگه بچه بدیه :|

- - -ویرایش - - -

شما دچار توهم شدی که میگفتی ویتا از 3ds میزنه جلو
نینتندو توی e3 خیلی خوب کار کرده و عناوین خیلی خوبی معرفی کرده که کلی خاطر خواه داره بعد چیش دچار توهم شده

من خودم کنسولای نینتندو رو نداشتم پس خودمم درباره این چیزی که میگم صدق میکنه

کسی که تاحالا بازیای کنسول نینتندو رو انجام نداده بدون شک بدون هیچی از گیم پلی عالی نمیدونه همین الان میگم که فکت صادریه از بنده است :d

اینا همه فقط دوس دارن 50000000 چند ضلعی ببینن حال کنن (نمیدونم چرا نمیرن فیلم ببینن) ولی نمیدونن چقدر بازیای نینتندو سرگرم کنندست :|

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
نینتندو اوایل عرضه Wii U خوب عمل نکرد ولی الان با این بازی هایی که معرفی کرده مطمعنا می تونه با همین Wii U دوباره به اوج برگرده .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
مطمئننا بهتر میشه با بازیهای که معرفی کرد

اما به نظرم فروش wii u از ps4 کمتر میشه و در جایگاه دوم کنسولهای خانگی قرار میگیره (نظر منه )
اگه بحث سره بازاره امریکا باشه بنظرم سوم بشه ولی تو ژاپن قطعن تو کنسول خانگی دوم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر