Ninja Gaiden Sigma

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
دوستان کسي نميدونه اين ماهي روحي ها رو بايد چي کار کرد؟
سلام دوست من.
icon7.gif

بهترین روش برای از بین بردن ماهی های باستانی استفاده از دو شمشیر dragon s claw&tiger s fang هستش.
اینطور که وقتی به این ماهی ها رسیدی پشت سر هم دکمه مربع رو بزن.به هیچ دلیلی حتی یک ثانیه فشار دادن مربع رو قطع نکن.بعد از از بین بردن همه ماهی ها می تونی پول زیادی که میده رو جمع کنی.;)

milad_sony

کاربر سایت
Dec 23, 2007
21
توی مرحلهی 7همه اتاقها رو گشتم ..... فقط یک جایی که یکم مشکوکه هعمونجایی هستش که دیوارها

سوراخه و داخل اونها رو گشتم و بازم چیزی گیر نیاوردم ... پس این شی باستانی کجاست:mad::((:(

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
توی مرحلهی 7همه اتاقها رو گشتم ..... فقط یک جایی که یکم مشکوکه هعمونجایی هستش که دیوارها

سوراخه و داخل اونها رو گشتم و بازم چیزی گیر نیاوردم ... پس این شی باستانی کجاست:mad::((:(
سلام.
پس درست اومدی.همین راهرو رو که می گی انتهاش یه پله داره از پله ها برو پایین.دوباره می رسی به راهرویی درست شکل راهرو قبلی. حالا به سمت انتهای این راهرو برو اونجا یه جعبه هستش. بعد وارد منطقه اسانسور مانند میشی که وسطش یه دکمه بزرگ داره.حالا روی اون دکمه وایسا دکمه ضربدر و رو هوا دکمه مثلث رو فشار بده که باعث بالا رفتن اسانسور میشه.
بعد از وایسادن اسانسور یه در هست وارد در میشی که یه جعبه و یه جای سیو داره.
انتهای ان راهرو یه در داره که همون اتاقیه توش اون شی باستانی هست.
البته از دیدن دشمنای جدید اصلا هول نخور!:cheesygri

milad_sony

کاربر سایت
Dec 23, 2007
21
salam

سلام.
پس درست اومدی.همین راهرو رو که می گی انتهاش یه پله داره از پله ها برو پایین.دوباره می رسی به راهرویی درست شکل راهرو قبلی. حالا به سمت انتهای این راهرو برو اونجا یه جعبه هستش. بعد وارد منطقه اسانسور مانند میشی که وسطش یه دکمه بزرگ داره.حالا روی اون دکمه وایسا دکمه ضربدر و رو هوا دکمه مثلث رو فشار بده که باعث بالا رفتن اسانسور میشه.
بعد از وایسادن اسانسور یه در هست وارد در میشی که یه جعبه و یه جای سیو داره.
انتهای ان راهرو یه در داره که همون اتاقیه توش اون شی باستانی هست.
البته از دیدن دشمنای جدید اصلا هول نخور!:cheesygri

دوست عزیز :

دستت درد نکنه ، ولی همین الان اومدم که بگم دسته داش مهدی درد نکنه (
QuinT) ... به زور خودم روی همون دکمه شمشیر رو زدم و پریدم رفتم بالا .... الان دیدم شما هم توضیح دادی ولی یکم دیر گفتی .... ولی به هر حال من اینقدر باهاش ور رفتم تا آسانسور رفت بالا :laughing:

از توضیحاتتم ممنون .....اون دشمنای جدید چقدر باحالن :cheesygri عجب حالی میده :biggrin1: مرحله ی 7 هم تموم شد ....

داش مهدی دستت درد نکنه (
QuinT ) :cheesygri اینقدر فکر کردم مخم داره میترکه تا مرحله 7 رو رفتم:p

یکم برم درس بخونم برای دانشگاه آزاد بقیه بازی بعدا ....:biggrin1:

آخرین ویرایش:

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
سلام
امروز وقتی از درد بی بازی ای ( ای بر پدر این قیمتها ) :mad: داشتم نینجا را بازی می کردم در ابتدای chapter 15 به یک نکته خیلی جالب برخوردم . در ابتدای این چپتر و درحالیکه شما در چپتر 13 doku را شکست داده اید وقتی کمی جلو بروید به یک اهرم می رسید که با پایین آوردن آن سکویی در جلوی شما بالا می رود که مسیر اصلی شما است و همچنین سکو هایی معلق در محیط قبلی یعنی جایی که با doku مبارزه کردید ظاهر می شود . اگر به عقب رفته و روی سکو ها بپرید و نقش روی آن را ببینید در کمال تعجب یکی از نقش های تخت جمشید را خواهید دید :eek: که 100% ایرانی است .
از دوستانی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند خواهش می کنم ما را هم بی بهره نگذارند و در این باره بیشتر گفته شود .

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
سلام
امروز وقتی از درد بی بازی ای ( ای بر پدر این قیمتها ) :mad: داشتم نینجا را بازی می کردم در ابتدای chapter 15 به یک نکته خیلی جالب برخوردم . در ابتدای این چپتر و درحالیکه شما در چپتر 13 doku را شکست داده اید وقتی کمی جلو بروید به یک اهرم می رسید که با پایین آوردن آن سکویی در جلوی شما بالا می رود که مسیر اصلی شما است و همچنین سکو هایی معلق در محیط قبلی یعنی جایی که با doku مبارزه کردید ظاهر می شود . اگر به عقب رفته و روی سکو ها بپرید و نقش روی آن را ببینید در کمال تعجب یکی از نقش های تخت جمشید را خواهید دید :eek: که 100% ایرانی است .
از دوستانی که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارند خواهش می کنم ما را هم بی بهره نگذارند و در این باره بیشتر گفته شود .
منم ديدم !:biggrin1:(ولي حال نداشتم بزارم)
من جاهاي ديگه هم ديدم ولي خوب ناقض و نصف نيمه بودن!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها تو بازی وقتی ninpo رو میگیری میگه دسته رو تکون بدید ولی من تکون میدم هیچ اتفاقی نمیفته!!! چی کار کنم ؟

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
بچه ها تو بازی وقتی ninpo رو میگیری میگه دسته رو تکون بدید ولی من تکون میدم هیچ اتفاقی نمیفته!!! چی کار کنم ؟
سلام.
وقتی دسته رو برای قویتر شدن ninpo حرکت میدی از زمان بیشتری برای جذب انرژی استفاده میکنی.بجز ninpo اول(wheels of fire)که تکون دادن دسته تاثیری تو قویتر شدنش نداره.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
salam ajab bazie topie avalash asan hal nemidad vali vaghti fahmidim chibi chie khili hal dad moamahasham khili khobe nemidoonam chera mano yad behtarin bazi omram resident evil2 mindaze
man alan chapter17 avalesh agha yeki behem bege koja beram akhe khaste shodam bekham donbal hadaf begardam yeki az doostan behem bege koja beram chon bazi gharz gereftam mikham in 2 marhale digesham zoood tamam konam baziro pas bedam man hamoon aval marhalam hamoonja save kardam mamnoon

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
salam ajab bazie topie avalash asan hal nemidad vali vaghti fahmidim chibi chie khili hal dad moamahasham khili khobe nemidoonam chera mano yad behtarin bazi omram resident evil2 mindaze
man alan chapter17 avalesh agha yeki behem bege koja beram akhe khaste shodam bekham donbal hadaf begardam yeki az doostan behem bege koja beram chon bazi gharz gereftam mikham in 2 marhale digesham zoood tamam konam baziro pas bedam man hamoon aval marhalam hamoonja save kardam mamnoon
سلام.
ببین همون جایی که سیو داره بیا بسمت جلو یعنی از اون چندتا پله بیا بالا بعد مستقیم بیا جلو می بینی تعداد زیادی پله هست که پایینشون بعضی پله ها ترک خوردن.حالا با یه اسلحه سنگین میتونی پله ها رو بشکنی.(وقتی اون اسلحه قوی رو گرفتی دکمه مثلث رو نگهدار تا تبدیل به قدرتی بشه و بعد به پله ها ضربه بزن)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام منم بازی تمام کردم بازی خیلی خوبی بود البته این بازی مدیون جناب Osos عزیز هستم که اینقدر تعریف کردن وقتی بازیش کردم دیدم مثل اینکه بیراه هم نمیگفتند بازی خیلی خوبی بود این بازی خیلی بیشتر از بازی Hevenly به من حال داد و الانم منتظرم شماره 2 برای 360 بیاد حتمی میگیرمش از اقای فراسوی عزیز که اسمشون نمیدونم بخاطر کمکشون در مرحله 17 ممنونم

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
من تونستم ninja gaiden:sigma رو روی very hard هم تموم کنم.:cheesygri
خیلی خوشحالم که خدا این قدرت و تمرکز رو بهم داد تا بتونم روی این درجه سختی این بازی رو تموم کنم.
icon7.gif

نمی دونم خدا دوباره بهم لطف میکنه تا بتونم بازی رو رویmaster ninja هم تموم کنم؟:blushing:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام یه سوال یادم رفت بپرسم ببخشید شما وقتیکه بازی میکردید وسط بازی گیر میکرد و پیام now loading بده منظورم وقتی که در حال حرکتید چون یکی من اینجوری میشد می خوام بدونم از شما هم اینجوری میشد یا نه اخه میترسم لنز دستگام مورد داشته باشه (2 ماهم نشده که دستگاه گرفتم:() به هر حال ممنون میشم جوابم بدید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر