Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge | Xbox 360

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
اونطور که خودشون گفتن یه بازی کاملی هست با گیم پلی، داستان و شخصیت های جدید

نسخه 3ـرو بازی نکردم اما این نسخه خیلی شبیه تریلرهایی هست که از 3دیدم این قطع شدن اعضای بدن و خون پاشیش در حد 30% NG2 هست.
در NG2 بعضی از قسمتها محیط پر میشد از دست و پای قطع شده و همه جارو خون برمیداشت ولی در این نسخه اثری ازشون نمیمونه.
تا اینجا هم اثری از اون طراحی مراحل و شخصیتهای عجیب غریب نینجاگیدنی نیست اخه باس هلیکوپتر!؟! کجاس اون بارون خون و باس اژدها و چه و چه...!!!
ار لحاظ سختی هم الان که دارم روی هارد بازی میکنم درحد نرمال NG2 هست و AI جالبی نداره.
جای خوشحالیه که نسخه 3رو بازی نکردم وقتی از این فاجعه هم بدتر بود!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
نسخه 3ـرو بازی نکردم اما این نسخه خیلی شبیه تریلرهایی هست که از 3دیدم این قطع شدن اعضای بدن و خون پاشیش در حد 30% NG2 هست.
در NG2 بعضی از قسمتها محیط پر میشد از دست و پای قطع شده و همه جارو خون برمیداشت ولی در این نسخه اثری ازشون نمیمونه.
تا اینجا هم اثری از اون طراحی مراحل و شخصیتهای عجیب غریب نینجاگیدنی نیست اخه باس هلیکوپتر!؟! کجاس اون بارون خون و باس اژدها و چه و چه...!!!
ار لحاظ سختی هم الان که دارم روی هارد بازی میکنم درحد نرمال NG2 هست و AI جالبی نداره.
جای خوشحالیه که نسخه 3رو بازی نکردم وقتی از این فاجعه هم بدتر بود!

اين رو زمين نموندن دست و پاي قطع شده به نظرم تصميم درستي از طرف سازنده بوده و باعث شده مثه شماره ٢ افت فريم و بريدگي تصوير شديد پيش نياد(البته تو شماره قبلي هم خيلي زياد رو زمين نميموند)
از لحاظ برش و خونريزي هم عين شماره ٢ هست چون افكت بريدن در اكثر موارد عين شماره دومش هست و تيم سازنده تنبل هر چي كه تو شماره ٢ ايتاگاكي انجام داده رو اينجا كپي كردن

ولي در مورد طراحي دشمنا و محيط باهاتون موافقم كه خيلي نسبت به قبل افت داشته ولي چون ادم كشيش زياده من خوشم مياد:d
سختيشم اره در حد ساخته هاي فوق العاده ايتاگاكي نيس ولي چالش برانگيز(همين نرمال شماره ٢ كه ميگيد چيز كمي نيس:d)

.​

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
یادش بخیر..وقتی ng 2 امد خیلی ها ریختن سرش گفتن این چیه دیگه..اه اه...حالا که شماره 3 امده همه فهمیدیم شماره 2 چی بود.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اونطور که خودشون گفتن یه بازی کاملی هست با گیم پلی، داستان و شخصیت های جدید

فکر نکنما.............
فکر کنم همون نسخه ی سوم باشه + سلاحهای جدید+ مراحل جدید +.........
به عبارتی نسخه ی سوم + تمام dlcهاش
هووم؟درسته دوستان؟؟

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
يادم مياد اولين بازي كه براي PS3 خريدم NINJA GAIDEN 1 بود و تبديل به يكي از بهترين تجربه گيمري من شد:x و حتي جزو ده بازي مورد علاقم قرار داره و بعد نسخه دوم رو بازي كردم اونم خيلي خوب بود ولي بعد از تموم كردن اين نسخه به نظرم اومد بايد يك تغييرات جزئي در گيم پلي (يك مقدار خيلي كم تكراري شده بود) داستان و گرافيك (نسخه اول با دوم هيچ فرقي نداشت) ايجاد كنن. با اومدن نسخه سوم بدون خالق بازي (ايتاگاكي) نگرانيم بيشتر شد و درست حدس زده بودم نه تنها با اومدن نسخه سوم پيشرفت نكرد بلكه به شدت افت كرد. يك گيم پلي خشك با كلي QTE بي مورد كه جلوي اكشن سريع بازي رو ميگرفت ، گرافيك داغون، داستان آبكي و ...
كلاً مخالف NPC ها با اسلحه گرم ، ربات ها و ماشين هادر اين سري هستم دلم ميخواد به جز حالت سنتي (جنگ ها با سلاح هاي سرد) چيز ديگه اي نبينم ، البته وجود موجودات عجيب و اژدها به نظرم هيچ اشكالي نداره و با شيوه ي داستان كه بصورت افسانه اي هست مغايرتي نداره. در هر صورت با وجود اين تغييراتي كه ايجاد كردن اين نسخه رو بازي ميكنم.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
نه درست نيست.
يك نسخه جديده اين بازي

فکر کنم دارید اشتباه میکنید این نسخه از نظر داستان و گیم پلی همون نسخه 3 بود که قبلا بر روی کنسولها اومد.

منتها این نسخه فرقی که داره یکسری اضافات و کاراکترهای جدید که در نسخه wii بازی منتشر شده بود رو نداشت که اومدن برای نسخه کنسولی اینو منتشر کردن.

وگرنه این همون نینجا گایدن 3 بود که قبلا اومده بود.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
فکر کنم دارید اشتباه میکنید این نسخه از نظر داستان و گیم پلی همون نسخه 3 بود که قبلا بر روی کنسولها اومد.

منتها این نسخه فرقی که داره یکسری اضافات و کاراکترهای جدید که در نسخه wii بازی منتشر شده بود رو نداشت که اومدن برای نسخه کنسولی اینو منتشر کردن.

وگرنه این همون نینجا گایدن 3 بود که قبلا اومده بود.

منم همینو میگم
dlc هایی که برای بازی اومده بودو پرت کردن تو این نسخه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
واسه دوستانی که پستای صفحات قبلو نمیخوونن یه بار بطور کامل فرق این نسخه با شماره 3 رو میگم :

قسمتهایی که ثابت مونده :
داستان و مراحل و دشمنان

قسمتهایی که تغییر کرده :
سختی بازی افزایش پیدا کرده و هوش مصنوعی دشمنان بهتر شده(همچنین باسها)
برخی ضعفهای گیم پلی از جمله QTE های زیاد تعدیل شده و کمبوها و سرعت بازی بهتر شده
قطع عضو به بازی اضافه شده
DLC های بازی به بازی تزریق شدن(یعنی شما بر خلاف بازی اصلی بازی رو با چند اسلحه و نیپو و اپگرید و ....جلو خواهید برد و چند شخصیت قابل بازی دیگه هم اضافه شده)
بهبودهایی تو بخش COOP رخ داده

.

آخرین ویرایش:

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
واسه دوستانی که پستای صفحات قبلو نمیخوونن یه بار بطور کامل فرق این نسخه با شماره 3 رو میگم :

قسمتهایی که ثابت مونده :
داستان و مراحل و دشمنان

قسمتهایی که تغییر کرده :
سختی بازی افزایش پیدا کرده و هوش مصنوعی دشمنان بهتر شده(همچنین باسها)
برخی ضعفهای گیم پلی از جمله QTE های زیاد تعدیل شده و کمبوها و سرعت بازی بهتر شده
قطع عضو به بازی اضافه شده
DLC های بازی به بازی تزریق شدن(یعنی شما بر خلاف بازی اصلی بازی رو با چند اسلحه و نیپو و اپگرید و ....جلو خواهید برد و چند شخصیت قابل بازی دیگه هم اضافه شده)
بهبودهایی تو بخش COOP رخ داده

.

یه سوال اگه انلاین پس رو داشته باشیم برای3 دوباره باید بخریم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر