Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یعنی دوربینش از Metal Gear Rising هم بدتره !؟
با توجه به میزان سختی NG اگه دوربین رو اعصاب باشه حوصله ای برام نمیذاره...

یه جورایی اره.اعصابه فولادین میخواد.
بیشتر بازی کردم قلقش دستم اومد تونستم تا باس اخر دمو برم ولی دیگه حوصلم نزاشت ادامه بدم:).
اگه دمو رو هم برای ایامه و هم برای ریو روی درجه هیرو تموم کنین یه قسمت هم برای کاسومی باز میشه که با اونم میتونین بازی کنین.

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
والا نینجا گایدن 3 فقط رو درجه سختی آخر مشکلِ ! اگه کلن NG تاحالا بازی نکردین خــو معلومه که نفستون میگیره :D تازه 3 خیلی اسونترِ به نسبتِ 2 !

احتمالا ارزشِ خریدن رو داره ( بخارِ قع عضو مخصوصا و سلاح ( :| چقد فحششون دادم سرِ نبودِ سلاح :| ) )

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
والا نینجا گایدن 3 فقط رو درجه سختی آخر مشکلِ ! اگه کلن NG تاحالا بازی نکردین خــو معلومه که نفستون میگیره :D تازه 3 خیلی اسونترِ به نسبتِ 2 !

احتمالا ارزشِ خریدن رو داره ( بخارِ قع عضو مخصوصا و سلاح ( :| چقد فحششون دادم سرِ نبودِ سلاح :| ) )

باو من 2 رو بازی کردم حتی روی اخرین درجه تا وسطاش هم رفتم ولی این یجوری بود به واکنشات واکنش نشون نمیده:dمثلا میخوای چندبار پشت سره هم جاخالی بدی نمیده همونجا وایمیسته

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
باو من 2 رو بازی کردم حتی روی اخرین درجه تا وسطاش هم رفتم ولی این یجوری بود به واکنشات واکنش نشون نمیده:dمثلا میخوای چندبار پشت سره هم جاخالی بدی نمیده همونجا وایمیسته

نه مثل اینکه شما اینکاره نیستی عزیز....:d

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
خدا رو شکر قطع عضو توی بازی هست همینطور اسلحه های مختلف وقتی شماره 3 اومده بود چقدر عصبانی بودم از تیم نینجا بازی هیچی نداشت نه سخت بود نه قطع عضو داشت نه سلاح های مختلف باس هاش افتضاح بودن و... برعکس شماره های قبلی.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,754
نام
مراد حلیمی
من اين بخش دمو رو تو نينجا گايدن٣ هم يازي كرده بودم و حالا هم تو دمو بازي كردم.....بازي در حد ٣....٤ نمره بهتر شده و جاي اميدواري هست....
سرعتي تر و روونتر شدن گيم پلي ...قطع اعضاي بدن....اضافه شدن سلاحهاي متنوع....توانايي آپگريد .....سخت تر شدن بازي همشون بازي رو قابل بازي تر كردن

البته مشكلات اصلي نينجا گايدن ٣ از جمله دوربين و كلا افت كمبوها نسبت به شماره قبل و ..... هنوز تو razors edge باقي هستن و بايد باهاشون ساخت(داستان ضعيف و ساختار چرت مراحل هم كه همونه ديگه)

+

در كل حداقل اين يكي ديگه قابل بازي و قابل تحمل هست و ميشه به عنوان يه نسخه كوچيك و ضعيفي از ng2 بازيش كرد

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بعد،افتضاحی که سر 3 اوردن، اومدن فکر کنم سر wii برای 360 و ps3 بازسازی کردن،همون قابلیت های شماره ۲ که با وقاحت ورداشتن و برگردوندن منم منتظر نمراتم بهتر شه با کله برم سمتش همه نا امیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر