Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
کلا این درجه به نظر من سختترین درجه هست بین بازیا یعنی یه چیز فراتر از بقیه بازیا من وقتی رو این درجه بازی رو تموم کردم از خوشحالی میخواستم پرواز کنم:biggrin1:هر مرحله سختتر از مرحله قبلی مخصوصا 3 مرحله اول که 6 ساعت طول کشید تا برم

تا حالا تو جهان 55 نفر رفتن تا آخرش که من نفر 18 بودم;)البته تقریبا 1000 بار تو بازی مردم تا تمومش کردم
رو اين درجه تا اخرش رفتی چه چيز هايی برات باز کرد؟
خداييش آفرين...
يه خبر خوب واسه طرفدارای نينجا گيدن 2...
قراره يه مأموريت جديد ( مرحله اضافه شونده ) تو xbl قرار بگيره که ميتونيد دانلود کنيد..فقط جای تأسف بارش اينجاست که فکر کنم بايد پول بديد تا بتونيد دانلود کنيد پس کلاً بيخيال بشيم بهتره:(

missionmodesucka%21.jpg

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89
رو اين درجه تا اخرش رفتی چه چيز هايی برات باز کرد؟
خداييش آفرين...
يه خبر خوب واسه طرفدارای نينجا گيدن 2...
قراره يه مأموريت جديد ( مرحله اضافه شونده ) تو xbl قرار بگيره که ميتونيد دانلود کنيد..فقط جای تأسف بارش اينجاست که فکر کنم بايد پول بديد تا بتونيد دانلود کنيد پس کلاً بيخيال بشيم بهتره

تنها چیزی که باز کرد یه لباس بود که فقط رنگش تغییر کرده بود :(

جای Mission Mode واقعا خالی بود تو این شماره یعنی باید سر Team ninja به سنگ خورده بود که همچین Mode جذابی رو تو بازی نزاشته بود.
به نظر من باید به حال سازندش تاسف خورد واسه این کار. خیلی جالبه که Modeی که هم برای NG Black و هم برای NG Sigma بود حالا باید واسش پول بدی و دانلود کنی

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این باس مرحله 2 رو چطوری بکشم؟

agha man ye sol daram in ghol level2 ra che jori bokosham
ازش دور شو بعد سر یه فرصت مناسب Y رو بگیر و وقتی بهت نزدیک شد قبل اینکه بپره بهت
Y رو رها کن و به همین ترتیب کارشو بساز فقط با پریدن ازش دور نشو که نفلت می کنه :biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام دوستان من تو مرحله 8 گیر کردم همونجایی که مین و ارپیچی زن هست باید چه کار کنم کمک
واسه این که روی مین نری اگه دقت کرده باشی یه رد پا روی زمین هست شما هم روی همون رد پا برو جلو !
او ارپیچیزنها روش خاصی نداره فقط باید جاخالی بدی و خیلی سریع خودتو بهشون نزدیک کنی و...;)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
ببخشید. من هنوز این بازی رو نگرفتم.:blushing:
میخواستم ببینم ارزششو داره بگیرم؟
آخه تا حالا هیچ کدوم از سری NG رو بازی نکردم.
سبکش مثل DMC هست؟ (اینجوری شنیدم.)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
حتما بگير بازی از DMC هم قشنگتر و مقدار خيلی زيادی تندتر هست حتما بگير /:)/:)
کامل ارزش خريدنو داره :biggrin1::biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اصلا قبول ندارم!!
به نظر من NG خیلی بهتر از DMC هست! وقتی سیستم مبارزات این 2 بازی رو مقایسه میکنم اصلا DMC حرفی برای گفتن نداره در مقابل این بازی! هیجان NG هم بیشتر و ...

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
اصلا قبول ندارم!!
به نظر من NG خیلی بهتر از DMC هست! وقتی سیستم مبارزات این 2 بازی رو مقایسه میکنم اصلا DMC حرفی برای گفتن نداره در مقابل این بازی! هیجان NG هم بیشتر و ...
با اینکه من شدیدا به dmc علاقه مند شده ام ولی ng چیز دیگریست. حداقل 4 تا باس متنوع دارد نه مثل دویل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر