Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فریدون عزیزم میشه بگی بهترین چیز این بازی چیه ؟(گرافیک گیم پلی و ...):confused:
So .. is Arduousness Question.
چی بگم والا، کار یکی دوتا نیست اخه :دی. هوش مصنوعی رو بگم در حق گیم پلی ظلم میشه، سرعت وحشتناک زیاد ش رو بگم در حق درجه سختی ش. از طراحی Boss ها و دشمنان Self Initiated بگم ... .

پ.ن. خلاصه از هر انگشتش یه هنر میباره :).

So .. is Arduousness Question.
چی بگم والا، کار یکی دوتا نیست اخه :دی. هوش مصنوعی رو بگم در حق گیم پلی ظلم میشه، سرعت وحشتناک زیاد ش رو بگم در حق درجه سختی ش. از طراحی Boss ها و دشمنان Self Initiated بگم ... .

پ.ن. خلاصه از هر انگشتش یه هنر میباره :).

فریدون از هر انگشتش یه هنر میباره رو هستم . خون و خونریزی رو که دیگه نگو:twisted:
لامصب ادمو دیوونه میکنه

میتونه از فشاری باشه که Sigma بهت وارد کرده:دی، ولی نه! هرکی Sigma بازی کرده میدونه که با چه عنوانی طرف خواهد بود :love:.
اره تا حدودی همین فشار زیادی بود که Sigma وارد کرد.(فک کنم حدود 2 تن بود.:biggrin1:) بعدی هم اینکه شما اگه میخواستی از یه مسیری که اول رد شده بودی برگردی ، دوباره باید دشمنا رو میکشتی ودیگری هم سختی بیش از حد.:-"
خدا کنه واسه طرفداراش عنوان خوبی از اب در بیاد. هر چند که از الان هم معلومه...

چرا اینقدر تاپیک بازی خلوته؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه این بازی قرار بود برای یکی از کنسولهای درپیت بیاد ، فنهای اون کنسول خودشونو کشته بودند. خدایی نکرده قراره شاهکار ایتاگاکی بیاد.
تنها مشکل بازی اینه که در اوج امتحانات عرضه میشه( 14 خرداد)

چرا اینقدر تاپیک بازی خلوته؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه این بازی قرار بود برای یکی از کنسولهای درپیت بیاد ، فنهای اون کنسول خودشونو کشته بودند. خدایی نکرده قراره شاهکار ایتاگاکی بیاد.

14 یا 4 خرداد:confused:

سلاممممممممممممممم به دوستا مخصوصا سعید که چند وقتی نبودم .
و آریا که خیلی وقته ندیدمش (4-5 ساعت :cheesygri )

اقا چه خبر از بازی؟
ما که بی صبرانه منتظریم بیاد و به معنی کلمه خون رو ببینیم!!!
دمو ها که مو به تن ادم سیخ میکنه!!!
اما خوش به حال اونایی که 360 دارن چون ما هم 3چراغ شدیم :cheesygri.............(باید
گریه کنم اشتباه شد :( )

تاریخ خورده برای کی بازی؟

بازی 4 خرداد عرضه می شه نه 14 .........

پ.ن : با اینکه موقع مناسبی نمیاد . برای همه : دانشجو و دانش اموز و ........ ولی نمی شه از این شاهکار گذشت ...... ;) منتظریم.....

من به تازگی نسخة‌ی 1 این بازی رو انجام دادم...یعنی امروز:) البته همیشه میدونستم این بازی شاهکاری هست کم نظیر اما خب فرصت امتحان کردنش نبود...ولی الآن...بدجوری خاط خواهش شدم...این بازی اصلاً‌اسمش هم خفنه...نیاز به بقیه چیزاش نیست!!!!!!من الان هنگ کردم...:eek:
219.gif
227.gif
223.gif

زنده باد Ninja Gaiden
93.gif
232.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or