Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
فریدون جان اون تصاویر بالا از گیم پلی بازیه؟
عجب شفافیتی دارند .
نورپردازی و افکتها هم که واقعا بینظیره .
البته اگه از گیم پلی بازی باشه:-"
بقل سیاوش :

:دیGood morning :دی
رو چه حسابی فکر کردی اینها In Game نیست؟!.
فرخ چت شده! چند وقته حاله درست درمونی نداری :confused:. PM کن ببینم دردت چیه :biggrin1:

اصلا فرصته که برای مطرح شدن این بازی از زمین و آسمون میباره:

1- موقعیت مالی خوب، اصلا بازی مطرحی توی این مدت ریلیز نشده.
2- گیم پلی انقلابگر! اصلا شما بازی دید که توش نینجا و شمشیر باشه بپرن با جک و جونور بجنگن؟
3- گرافیک عـــــالی! هیچ بازی ای به فاکتورهای گرافیکی NG نرسیده و نخواهد رسید.
4- داستان عالی... شما محیط و موقعیت تلفیقی بالاتر ازین دیدید؟
5- اوووف... بهتره از پلتفورم خفن و زنده ی بازی حرفی به میون نیاریم.

:biggrin1:
امیدوارم نظر دهی آزاد باشه... اگه مشکلی هست پستم پاک شه بهتره اما یک چیزهایی رو باید مطرح کرد.

گرافیکش درسته خیلی خوبه ولی بازیهایی با گرافیک بهتر هم پیدا میشن !

اینو با اطمینان نگو ! فکر نکنم ( و IGN هم این طور فکر نمیکنه ) که داستانش چیز خیلی خدایی باشه ولی چیزی که توی Ninja Gaiden اهمیت داره و باید در کنار اینها بنویسی درجه سختی بالای بازی و نیاز به حرفه ای بودن هست که مخصوصآ توی بازیهای این نسل چیز کمیابیه !

اصلا فرصته که برای مطرح شدن این بازی از زمین و آسمون میباره:

1- موقعیت مالی خوب، اصلا بازی مطرحی توی این مدت ریلیز نشده.
2- گیم پلی انقلابگر! اصلا شما بازی دید که توش نینجا و شمشیر باشه بپرن با جک و جونور بجنگن؟
5- اوووف... بهتره از پلتفورم خفن و زنده ی بازی حرفی به میون نیاریم.

:biggrin1:
امیدوارم نظر دهی آزاد باشه... اگه مشکلی هست پستم پاک شه بهتره اما یک چیزهایی رو باید مطرح کرد.
البته جا برای بحث خیلی زیاده. مثلا تنوع و تعداد دشمنان که برخلاف بازی های این سبک برای کشته شدن و تفریح بازیباز خلق نشدن!;). شبیه سازی دقیق اسلحه های. طبق روایتی که شنیدم استاد Itagaki برای درک بهتر موضوع از اهل فن مشاوره میگیره ( برای شبیه سازی اسلحه ها، فنون، Ninpo ها و ... ).
نظر جالبی بود. کوتاه، مفید، مختصر :biggrin1:.
" شما می توانید به نوشته ها پاسخ دهید". تا وقتی توهمات و اسمون ریسمون بافی با پست قاطی نباشه، مشکلی نیست. حالا چرا فک کردی پستت مشکل داره؟ :biggrin1:

اینو با اطمینان نگو ! فکر نکنم ( و IGN هم این طور فکر نمیکنه ) که داستانش چیز خیلی خدایی باشه ولی چیزی که توی Ninja Gaiden اهمیت داره و باید در کنار اینها بنویسی درجه سختی بالای بازی و نیاز به حرفه ای بودن هست که مخصوصآ توی بازیهای این نسل چیز کمیابیه !
البته اریا جان این اقای ایتاگاکی قبل از عرضه NGDS نینتندو دی اس هم خیلی روی سختی بازی مانورد می داد و ........ ولی عملا اون چیزی که مشاهده شد سختی انچنانی نبود و روی بالاترین درجه هم بازی مثل نصف سختی Black هم نبود . من امیدوارم شماره دوم بازی مثل نسخه اول باشه و این سختی کمتر نشده باشه ........ و بازی به سر نوشت NGDS تبدیل نشه البته من نمی دونم نسخه DS بازی رو تجربه کردی یا نه ......:-"

موفق باشی

البته اریا جان این اقای ایتاگاکی قبل از عرضه NGDS نینتندو دی اس هم خیلی روی سختی بازی مانورد می داد و ........ ولی عملا اون چیزی که مشاهده شد سختی انچنانی نبود و روی بالاترین درجه هم بازی مثل نصف سختی Black هم نبود . من امیدوارم شماره دوم بازی مثل نسخه اول باشه و این سختی کمتر نشده باشه ........ و بازی به سر نوشت NGDS تبدیل نشه البته من نمی دونم نسخه DS بازی رو تجربه کردی یا نه ......:-"
والا من که نه DS دارم نه تا حالا دستم گرفتم ولی میشه یه احتمال داد که به خاطر سخت افزار ضعیف DS هوش مصنوعی ای که ایتاگاکی انتظارش رو داشته نتونسته بهش برسه ولی خب سخت افزار 360 فرق میکنه و توی نسخه XBOX هم دیدیم که دشمنا و غولها چه فجیع بودن !

موفق باشی
ببین عزیزم، داری در مورد DS حرف میزنی. همین طوری چند تا از دوستان برای تمام کردن بازی روی نرمال دسته کشوندن، حالا اگر سختی بازی در DS بالا بود چه اتفاقی میافتاد:biggrin1:.
اریاجون هم به نکات اصلی اشاره کردن.

باتشکر از همه

به نظر من NG2 گرافیک معمولی و تقریبا نسل بعدی داره و نسبت به Ninja Gaiden Sigma پیشرفت آنچنانی نداشته (از نظر گرافیک)
هر چند گیم پلی بازی باعث شده که تبدیل به یکی از بهترین اکشن ها بشه نه گرافیک

مجله Ninja Gaiden II

ninja-gaiden-2-cover.jpg

داونلود مجله

والا من که نه DS دارم نه تا حالا دستم گرفتم ولی میشه یه احتمال داد که به خاطر سخت افزار ضعیف DS هوش مصنوعی ای که ایتاگاکی انتظارش رو داشته نتونسته بهش برسه ولی خب سخت افزار 360 فرق میکنه و توی نسخه XBOX هم دیدیم که دشمنا و غولها چه فجیع بودن !
درسته ...... سخت افزار ضعیف هست ولی توی همین DS هم بازی هایی هست که هوش مصنوعیش خیلی بالاتر از این NGDS بود ....... در هر صورت من امیدوارم مثل شماره 1 این عنوان اون سختی رو مشاهده کنیم که البته چشمم اب نمی خوره مثل Black بشه:biggrin1:
ببین عزیزم، داری در مورد DS حرف میزنی. همین طوری چند تا از دوستان برای تمام کردن بازی روی نرمال دسته کشوندن، حالا اگر سختی بازی در DS بالا بود چه اتفاقی میافتاد:biggrin1:.
کلا NG یعنی همین دیگه ..بازی باید طوری باشه که از 10 نفر 9 نفر بیخیال به اتمام رسوندن بازی بشن ...... :biggrin1: یعنی یه Hardcore پسند به تمام معنا .......;)

موفق باشید

Alexei
Download WMV 28.67 MB 1280x720
Download MP4 35.27 MB 1280x720
Download AVI 12 MB 640x360

Elizebet
Download WMV 24.61 MB 1280x720
Download MP4 25.02 MB 1280x720
Download AVI 8.74 MB 640x360

Genshin
Download WMV 26.58 MB 1280x720
Download MP4 37.22 MB 1280x720
Download AVI 13.14 MB 640x360

Joe Hayabusa
Download WMV 27.58 MB 1280x720
Download MP4 52.37 MB 1280x720
Download AVI 17.09 MB 640x360

Muramasa
Download WMV 27.92 MB 1280x720
Download MP4 31.12 MB 1280x720
Download AVI 11.56 MB 640x360

Volf
Download WMV 29.71 MB 1280x720
Download MP4 29.81 MB 1280x720
Download AVI 9.56 MB 640x360

Zedonius
Download WMV 34.74 MB 1280x720
Download MP4 29.01 MB 1280x720
Download AVI 11.71 MB 640x360
عجب خفنیه این Volf!!!:eek:
باتشکر از starx عزیز

فریدون جان، من چرا هر چی زور میزنم از این بازی خوشم بیاد ، خوشم نمیاد؟:biggrin1:
قدیما خیلی از این سبک بازیها خوشم میومد ولی الان....
میتونه از فشاری باشه که Sigma بهت وارد کرده:دی، ولی نه! هرکی Sigma بازی کرده میدونه که با چه عنوانی طرف خواهد بود :love:.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or