Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با اجازه ی فریدون جان

Ninja Gaiden Black نسبت به NG 1 چند مرحله و در نتیجه چند غولآخر خوش فرم و خوش استیل بیشتر دارد.NGS همان NGB است ولی Full HD و با کیفیت گرافیکی خفن !

نکته انحرافی : حالا Ninja Gaiden : Dragon,s Blade کنسول DS براساس شماره گذاری فریدون چند میشه !؟ :دی

Ninja Gaiden DS جزو سري دوم هست يعني به صورت Spin-off اجرا شده و تو سري اصلي قرار نداره كه بهش بشه شماره داد، ضمنا من تمومش كردم! وحشتناكه حركاتي كه با قلم انجام ميدين ...، كلا از DS خوب استفاده كرده، اگه بگم چطوري كه ديگه Spoil ميشه براتون!

درود

فقط کسانی که نسخه اول رو کامل بازی کردن منتظر نسخه دوم باشن ...... در غیر این صورت امیدی برای به اتمام رسوندن بازی نداشته باشین ......:biggrin1:

آقا ميگم ظاهرا اگر قبلا" بحثش بوده که ايتاگاکي اين شماره رو خيلي خشن و خونين درست کرده من ميگم M ديگه هيچي نباشه رو شاخشه !:-"
ولي جدا از اين مسائل ، آدم اين تصاوير رو مي بينه کلي لذت ميبره که چه شاهکاري رو ميتونه بازي کنه ... نــــــــــــــه فريـدون جان !؟ :)

آقا ميگم ظاهرا اگر قبلا" بحثش بوده که ايتاگاکي اين شماره رو خيلي خشن و خونين درست کرده من ميگم M ديگه هيچي نباشه رو شاخشه !:-"
ولي جدا از اين مسائل ، آدم اين تصاوير رو مي بينه کلي لذت ميبره که چه شاهکاري رو ميتونه بازي کنه ... نــــــــــــــه فريـدون جان !؟ :)
به عنوان "ضخیم ترین" Fanboy این شاهکار در سایت حرفت رو تائید میکنم :دی. البته خیلی ها روی AO حساب باز کرده بودن تا M ولی.. هر چه از Team Ninja رسد نیکوست:biggrin1:.

پ.ن. Ninja Gaiden 2 یک قدم بزرگ رو به جلوست برای این سبک. 60fps ثابت.Resolution 720p. تنوع و تعداد زیاد Weapon و Ninpo ها. سرعت بالا در مبارزات و گیم پلی. خون و خونریزی. درضمن مواردی که اشاره کردم از روی ویدئو های منتشر شده بود، هنوز اصل بازی مونده :love:.

ببخشید من یه کم گیج شدم!
24.gif
یکی بیاد به من توضیح بده پس این نینجا گایدنی که واسه پی اس3 ـه چیه؟؟؟ میدونم که اینی که میگید واسه ایکس باکسه, اما مگه اینقد اینا باهم فرق دارن که بی صبرانه منتظرشید!؟
291.gif

فک می کردم معمولا همون نسخه پی اس3 رو ایکس باکسم میاد هوم؟
297.gif

راستش من فقط یه کم ورژن پی اس3 رو بازی کردم.
258.gif

ببخشید من یه کم گیج شدم!
24.gif
یکی بیاد به من توضیح بده پس این نینجا گایدنی که واسه پی اس3 ـه چیه؟؟؟ میدونم که اینی که میگید واسه ایکس باکسه, اما مگه اینقد اینا باهم فرق دارن که بی صبرانه منتظرشید!؟
291.gif

فک می کردم معمولا همون نسخه پی اس3 رو ایکس باکسم میاد هوم؟
297.gif

راستش من فقط یه کم ورژن پی اس3 رو بازی کردم.
258.gif

خوش آمدی . دوست عزیز این شماره ای که شما بازی کردین ninja gaiden : black که روی کنسول قبلی ماکروسافت یعنی xbox بود را با کمی تغییرات گرافیکی و مراحل روی ps3 آمد . اما این نسخه , نسخه کامل مجزا است و ninja gaiden 2 است که بصورت انحصاری برای کنسول ماکروسافت یعنی xbox360 می آید . ناشر بازی خود ماکروسافت است شما منتظر نسخه ps3 اصلا نباشید . :biggrin1: کامل توضیخ دادم اگه چیزی مونده یکی بیاد اضافه کند . :biggrin1:

آخرین ویرایش:
خوش آمدی . دوست عزیز این شماره ای که شما بازی کردین ninja gaiden : black که روی کنسول قبلی ماکروسافت یعنی xbox بود را با کمی تغییرات گرافیکی و مراحل روی:دی 360 :دی آمد . اما این نسخه , نسخه کامل مجزا است و ninja gaiden 2 است که بصورت انحصاری برای کنسول ماکروسافت یعنی xbox360 می آید . ناشر بازی خود ماکروسافت است شما منتظر نسخه ps3 اصلا نباشید . :biggrin1: کامل توضیخ دادم اگه چیزی مونده یکی بیاد اضافه کند . :biggrin1:
Ninja Gaiden Sigma ّود که روی ps3 اومد ممد جون :biggrin1:. روی ps3.

Ninja Gaiden Sigma ّود که روی ps3 اومد ممد جون :biggrin1:. روی ps3.

حالا چه فرقی داره همون :cheesygri . راستی بازی دارای باز هم 20 مرحله خواهد بود . یا نه توی کنفرانسی که دیدیم 8 تا بود بصورت 20 مرحله تقسیم میشه . مثلا یک مرحله به 4 مرحله تقسیم میشود .

فریدون جان اون تصاویر بالا از گیم پلی بازیه؟
عجب شفافیتی دارند .
نورپردازی و افکتها هم که واقعا بینظیره .
البته اگه از گیم پلی بازی باشه:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or