Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان خواهشا راهنمایی کنید .

من در غول آخر Chapter 7 گیر کردم . بعد از منفجر شدن سفینه . همون جایی که یه کوهستان پر از برف هست . من غول رو اونقدر میزنم تا جونش کاملا تموم میشه . ولی بعدش ناگهان قرمز میشه و منفجر میشه و ما هم میمیریم .

کسی نمی دونه چیکار باید کرد ؟؟؟
پاسخ:
وقتی داشت منفجر میشد یک عدد Ninpo رها کنید :دی.

بعد از اینکه کشتیش و قبل از اینکه منفجر بشه ، رو به دشمن بایست و گارد بگیر . ( ول نکن ، چند لحظه بگیر )
یا همین چیزی که فریدون گفت .

آخرین ویرایش:
دوستان خواهشا راهنمایی کنید .

من در غول آخر Chapter 7 گیر کردم . بعد از منفجر شدن سفینه . همون جایی که یه کوهستان پر از برف هست . من غول رو اونقدر میزنم تا جونش کاملا تموم میشه . ولی بعدش ناگهان قرمز میشه و منفجر میشه و ما هم میمیریم .

شما چند قدمی فاصله بگیر و بعد LT رو نگه دار وقتی منفجر میشه تو چیزیت نمیشه :biggrin1:

سلام
قول مرحله سه رو چه جوری باید کشت؟
همون که مثل یه مار میمونه و خیلی بزرگ و سفید رنگه !!!!
تا میرم جلو که بزنمش بهم برق میزنه.باید چیکار کنم؟؟؟
راستی این بازی درجه سختیش عوض نمیشه ؟؟ پدر آدم در میاد تا یه غول بکشی (خصوصا اگه ایتم جون نداشته باشی)

سلام
راستی این بازی درجه سختیش عوض نمیشه ؟؟ پدر آدم در میاد تا یه غول بکشی (خصوصا اگه ایتم جون نداشته باشی)
باید از فاصله مناسب، با تیر بزنی تو صورتش.
درجه رو هم نمیشه تغییر داد :دی.

سلام
سعی کن تیر رو تا آخر نگه داری تا قرمز شه بعد بزن تو صورتش!بعد برای اینکه اونا که شکل ماهی هستن نخورن بهت از دمیجت کم نشه از Phoenix استفاده کن تا ازت محافظت شه!

سعی کن تیر رو تا آخر نگه داری تا قرمز شه بعد بزن تو صورتش!بعد برای اینکه اونا که شکل ماهی هستن نخورن بهت از دمیجت کم نشه از Phoenix استفاده کن تا ازت محافظت شه!
با سلام
آقا این نینپو phoenixرو که وسطای بازی میگیریم!!:biggrin1:داستانش چیه!!؟
بعد,من بازیو یه دور رو درجه ی سختی اولی(مثلا آسون):biggrin1:تموم کردم.الان اگه بخوام رو درجه ی سختی بعدی(مثلا نرمال):biggrin1:برم,باز باید با Dragon Swordشروع کنم یا بقیه ی سلاح هام هم هستن!!!؟:smile:

با سلام
آقا این نینپو phoenixرو که وسطای بازی میگیریم!!:biggrin1:داستانش چیه!!؟
بعد,من بازیو یه دور رو درجه ی سختی اولی(مثلا آسون):biggrin1:تموم کردم.الان اگه بخوام رو درجه ی سختی بعدی(مثلا نرمال):biggrin1:برم,باز باید با Dragon
Swordشروع کنم یا بقیه ی سلاح هام هم هستن!!!؟:smile:

هان؟:دی جدی میگی؟:دی ببخشید من فکر کردم از اول داریمش!
نه دیگه همه چیزی که داشتی پاک میشه میره و صفر درجه میشی!:دی

سلام دوستان
این بازی رمز تقلبی چیزی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
چقدر سخته!!!!!!!ادم نابود میشه!!!!!!!!!البته ادمهاش که اصلا سخت نیستن این غولهاش خیلی سختن!!!!:(
اگه کسی رمز تقلبی داره به ما هم بده ممنون.

سلام دوستان
این بازی رمز تقلبی چیزی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
چقدر سخته!!!!!!!ادم نابود میشه!!!!!!!!!البته ادمهاش که اصلا سخت نیستن این غولهاش خیلی سختن!!!!:(
اگه کسی رمز تقلبی داره به ما هم بده ممنون.

عزیزم بدون اغراق من خدای این بازی هستم.هرمشکلی داره بگو راهنمائیت میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or