Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
قبل از اینکه منفجر بشن یا دفاع کن یا یه نیمپو در کن!!!:smile: فکر کنم اسم نیمپوش "فینیکس"بود!

مرسی دوسته من
ردش کردم
ولی خدایی
اون دوستی گفت غول اسکلتیرو چه طور باید زد
من اصلا اونو جزوه غولا حسابش نمیارم
خدایی یکم به مخه مبارک فشار بیارین ابرو گیمرا رو به خطر نندازین

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , دوستان عزيز يه جا گير كردم !:

تو چپتر10 يه جا ميرسه كه ميره رو قسمت فيلم , و نشون ميده كه اون زنه (با اون وضعيت تهاجم فرهنگيش!:cheesygri)

اون شي كه از ما دزديده رو بالاي سرش گرفته و رييس اعظم هم نشسته رو سندليش ... و كلي از اين

حيوانات اسكل هم دارن چيغ و داد ميكنن ...

بعد كه تيكه فيلمه تموم ميشه من پشت يه دري هستم هيچ راهي براي ورود نيافتم ...

براي راهنمايي بيشتر ميگم : اونجايي كه هستم از آسمون تو چنتا قفس بزرك چنتا از اين شبه پرنده هاي بزگ هستم كه جلب توجه ميكنن ....

چه كنم ؟! ممنون.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
سلام , دوستان عزيز يه جا گير كردم !:

تو چپتر10 يه جا ميرسه كه ميره رو قسمت فيلم , و نشون ميده كه اون زنه (با اون وضعيت تهاجم فرهنگيش!:cheesygri)

اون شي كه از ما دزديده رو بالاي سرش گرفته و رييس اعظم هم نشسته رو سندليش ... و كلي از اين

حيوانات اسكل هم دارن چيغ و داد ميكنن ...

بعد كه تيكه فيلمه تموم ميشه من پشت يه دري هستم هيچ راهي براي ورود نيافتم ...

براي راهنمايي بيشتر ميگم : اونجايي كه هستم از آسمون تو چنتا قفس بزرك چنتا از اين شبه پرنده هاي بزگ هستم كه جلب توجه ميكنن ....

چه كنم ؟! ممنون.

اسلحه DRAGON SWORD رو انتخاب کن.همون نزدیکیها یه دایره بزرگ هست.روی اون وایسا بپر هوا و روی هوا دکمه Y رو بزن.بعد از این کار یه اژدهای زرد از تو قفس آزاد میشه.اونو بکشی راه بازی میشه

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
اسلحه DRAGON SWORD رو انتخاب کن.همون نزدیکیها یه دایره بزرگ هست.روی اون وایسا بپر هوا و روی هوا دکمه Y رو بزن.بعد از این کار یه اژدهای زرد از تو قفس آزاد میشه.اونو بکشی راه بازی میشه

دقیقا بعد از همین تیکه که اژدها رو کشتم و اون در باز میشه که از یه راه پله طولانی میریم بالا و کلی دشمن میریزه سرمون شدیدا دچار افت فریم شدم اصلا احساس میکردم بازی رو دارم صحنه آهسته میرم
کسی این مورد واسش پیش اومده؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دقیقا بعد از همین تیکه که اژدها رو کشتم و اون در باز میشه که از یه راه پله طولانی میریم بالا و کلی دشمن میریزه سرمون شدیدا دچار افت فریم شدم اصلا احساس میکردم بازی رو دارم صحنه آهسته میرم
کسی این مورد واسش پیش اومده؟
بله این مشکل متاسفانه پیش میاد.
بهترین راه اینه که فقط و فقط فرار کنید و اونا رو رها کنید، چون واقعا نمیشه وایساد و اون همه دشمن رو کشت.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
بله این مشکل متاسفانه پیش میاد.
بهترین راه اینه که فقط و فقط فرار کنید و اونا رو رها کنید، چون واقعا نمیشه وایساد و اون همه دشمن رو کشت.
نه اتفاقا من همه رو زدم لت و پار کردم ، فقط چون سرعت بازی اومده بود پایین حال نداد :biggrin1:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
آخر چپتر ده قبل از اینکه با این الیزابت خانوم بجنگیم با هم که حرف می زنن به ریو یه چیزایی میگه ، قضیه چی بود؟؟
راستش چون وضعیت لباس این خانومه یکم نا مناسب بود ( لباس نداشت) ما هم همه حواسمون به این بود که همون موقع یهو کسی نپره تو اتاق هیچیشو نفهمیدیم!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

خيلي ممنون .

اينجور كه بوش مياد چپتر آخره ديگه ؟ اگه اينجوريه واقها حيف ! :( واقعا بازي شاخيه ... حيف به اين زودي ها تموم بشه !....

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام بازی رو که شروع مکنی دو تا انتحاب داری اول سخت تره یا دومی ؟؟

دومی فکر کنم نوشته warrner یک همچین چیزی

در ضمن توی چپتر دوم رئیسش رو باید چه جوری کشت و بهترین سلاح برای کشتنش کدومه ؟؟؟

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام بازی رو که شروع مکنی دو تا انتحاب داری اول سخت تره یا دومی ؟؟
سلام.
خُ معلومه دومی!:biggrin1:
در ضمن توی چپتر دوم رئیسش رو باید چه جوری کشت و بهترین سلاح برای کشتنش کدومه ؟؟؟
کدوم رئیس منظورتونه؟ 2 تا باس توی این مرحله هست. یکی اونه که اصلا معلوم نیست شبیه چیه و از سقف میاد پایین.:biggrin1: یکی هم Genshin هست. کشتن این 2 بسیار راحته مخصوصا گنشین.
برای کشتن اولی باید روی دیوار ها بپرید و بعد با شمشیر بهش ضربه بزنید، و تا میشه از دستش فرار کنید، من فقط فرار میکردم و میپریدم روی دیوار و از روی دیوار میزدمش، خیلی سریع میمیره. البته یه مقدار سخت هم هست، باید تمرین بشه.
برای کشتن گنشین: بهترین راه Block کردن هست تا نتونه ضربه به شما بزنه، همزمان با بلاک کردن هم باید اگه اشتباه نکنم استیک سمت راست رو به طرفین سریع بچرخونید تا بشه سریع عکس العمل نشون داد و از پشت یا بغل زدش.
در کل بلاک کردن توی این بازی از واجباته (همونطور که توی Tutorial هم بهش اشاره شده). در واقع بدون بلاک کردن نمیشه بازی رو به انتها رسوند....

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام.
خُ معلومه دومی!:biggrin1:

کدوم رئیس منظورتونه؟ 2 تا باس توی این مرحله هست. یکی اونه که اصلا معلوم نیست شبیه چیه و از سقف میاد پایین.:biggrin1: یکی هم Genshin هست. کشتن این 2 بسیار راحته مخصوصا گنشین.
برای کشتن اولی باید روی دیوار ها بپرید و بعد با شمشیر بهش ضربه بزنید، و تا میشه از دستش فرار کنید، من فقط فرار میکردم و میپریدم روی دیوار و از روی دیوار میزدمش، خیلی سریع میمیره. البته یه مقدار سخت هم هست، باید تمرین بشه.
برای کشتن گنشین: بهترین راه Block کردن هست تا نتونه ضربه به شما بزنه، همزمان با بلاک کردن هم باید اگه اشتباه نکنم استیک سمت راست رو به طرفین سریع بچرخونید تا بشه سریع عکس العمل نشون داد و از پشت یا بغل زدش.
در کل بلاک کردن توی این بازی از واجباته (همونطور که توی Tutorial هم بهش اشاره شده). در واقع بدون بلاک کردن نمیشه بازی رو به انتها رسوند....

سلام مرسی از راهنمایی

من رفتم توی چپتر سوم اما قبلا که بازی کردم توی چگتر اول یا دوم سه تا سلاح متفاوت داشتم

1- شمشیر 2- یک میله 3- هم یک مشت چنگال بود که به پاشو دستاش بسته بود

الان که رفتم چپتر سوم چنگال ها رو ندارم نمیدونم چرا ؟ آیا توی چپترهای بعدی میگیرمش یا فقط توی همون چتر اول یا دوم هستش که باید بگیرم ش؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
الان که رفتم چپتر سوم چنگال ها رو ندارم نمیدونم چرا ؟ آیا توی چپترهای بعدی میگیرمش یا فقط توی همون چتر اول یا دوم هستش که باید بگیرم ش؟
نه همیشه باید داشته باشه یه سلاح رو که بگیری دیگه گرفتی.شاید تو منو رفتی یه کاری چیزی کردی!!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام مرسی از راهنمایی

من رفتم توی چپتر سوم اما قبلا که بازی کردم توی چگتر اول یا دوم سه تا سلاح متفاوت داشتم

1- شمشیر 2- یک میله 3- هم یک مشت چنگال بود که به پاشو دستاش بسته بود

سلام.
دوست عزیز درست یادم نیست، ولی گویا با فشردن دکمه ی Back یا Start کنترلر توی یه منویی وارد میشی که میتونی انتخاب کنی که چه چیزهایی میشه همراه داشت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر