Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بر همه.
من خل،چل،دیوانه،روانی،داغون شدم از دست این بازی و ضعف اعصاب گرفتم!:biggrin1::biggrin1:
آخه چرا انقدر سخته؟:evil:
الان من روی غول دوم گیر کردم،به هیچ صراطی مستقیم نیست،در عرض 30 ثانیه میمیرم!:evil:
میشه بگید چطوری ردش کنم؟
البته فقط اون افرادش سختش کردن...
ممنون.

سلام بر همه.
من خل،چل،دیوانه،روانی،داغون شدم از دست این بازی و ضعف اعصاب گرفتم!:biggrin1::biggrin1:
آخه چرا انقدر سخته؟:evil:
الان من روی غول دوم گیر کردم،به هیچ صراطی مستقیم نیست،در عرض 30 ثانیه میمیرم!:evil:
میشه بگید چطوری ردش کنم؟
البته فقط اون افرادش سختش کردن...
ممنون.
سلام ارش جان
یادم اومد من خودم میپریدم رو دیوار بعد میپریدم رو سرش بهش ضربه میزدم البتهاگه همونی باشه که فکر میکنم
نکته ای که باد تو این بازی رعایت کنی اینه که به اعصابت مسلط باشی چون واقعا خیلی سخته:biggrin1:

سلام ارش جان
یادم اومد من خودم میپریدم رو دیوار بعد میپریدم رو سرش بهش ضربه میزدم البتهاگه همونی باشه که فکر میکنم
نکته ای که باد تو این بازی رعایت کنی اینه که به اعصابت مسلط باشی چون واقعا خیلی سخته:biggrin1:
خیلی ممنونم مصطفی جان.:smile:
من کلا خودمو به خاطر باختن تو بازیا ناراحت نمیکنم؛ولی این دیگه هر اعصاب راحتی رو به نقطه ی جوش میرسونه!:biggrin1:

بازم سلام،ممنون از همه ی دوستان عزیز.
غول مرحله 2 اصلا هم سخت نبود ها!:biggrin1::biggrin1:
من شاید از خیر این بازی گذشتم،واقعا درجه ی سختی بازی فراتر از حد تصور و غیر استانداره،فکر میکنم ایتاگاکی ما رو مسخره کرده!
چون یه لشکر دشمن اعم از آدم،سگ ، پرنده ی جهش یافته ، موجودات زیر زمینی و ... همگی با هم میریزن سر آدم !:evil:
دیگه واقعا مسخرشو دراورده،شنیدم که مرحله ی آخر 5 تا غول داره!!!
تو این بازی حتی سگ ها هم قدرت فرا زمینی دارن!

بازم سلام،ممنون از همه ی دوستان عزیز.
غول مرحله 2 اصلا هم سخت نبود ها!:biggrin1::biggrin1:
من شاید از خیر این بازی گذشتم،واقعا درجه ی سختی بازی فراتر از حد تصور و غیر استانداره،فکر میکنم ایتاگاکی ما رو مسخره کرده!
چون یه لشکر دشمن اعم از آدم،سگ ، پرنده ی جهش یافته ، موجودات زیر زمینی و ... همگی با هم میریزن سر آدم !:evil:
دیگه واقعا مسخرشو دراورده،شنیدم که مرحله ی آخر 5 تا غول داره!!!
تو این بازی حتی سگ ها هم قدرت فرا زمینی دارن!

منم مثل تو شدم ... :biggrin1:
وقتی بازی میکنم اینجوری میشم : :mad:
این مردکه ایتاگکی خودش بازی رو اگر رو Easy تموم کرد من کلمو به دیوار میکوبم .:biggrin1:
منم تو مرحله ی 2مش گیر کردم دیگه آمپرم زده بالا ... :biggrin1:
بازی *** :-"

من رو نرمالش رسيدم مرحله 14 اما خيلي باحاله وقتي از دست عالم و آدم عصباني هستي ميري تخليه ميشي :blushing:بازي چنان هم سخت نيست فقط بايد براي هر نوع از دشمنها وباس ها استراتجي داشته باشي ! من كه 8تا صلاح دارم برا هرنوع دشمن از يكي استفاده ميكنم اما اون داسه آچار فرانسه ست تو سرعت قدرت تكنيك تكه :love:
خود ايتاگاكي چقدر ترسناكه حال ميده باهاش يه مبارزه بكني:biggrin1:

دوستان خواهشا راهنمایی کنید .

من در غول آخر Chapter 7 گیر کردم . بعد از منفجر شدن سفینه . همون جایی که یه کوهستان پر از برف هست . من غول رو اونقدر میزنم تا جونش کاملا تموم میشه . ولی بعدش ناگهان قرمز میشه و منفجر میشه و ما هم میمیریم .

کسی نمی دونه چیکار باید کرد ؟؟؟

من در غول آخر Chapter 7 گیر کردم . بعد از منفجر شدن سفینه . همون جایی که یه کوهستان پر از برف هست . من غول رو اونقدر میزنم تا جونش کاملا تموم میشه . ولی بعدش ناگهان قرمز میشه و منفجر میشه و ما هم میمیریم .

پاسخ:
وقتی داشت منفجر میشد یک عدد Ninpo رها کنید :دی.

بعد از اینکه کشتیش و قبل از اینکه منفجر بشه ، رو به دشمن بایست و گارد بگیر . ( ول نکن ، چند لحظه بگیر )
یا همین چیزی که فریدون گفت .

آخرین ویرایش:

شما چند قدمی فاصله بگیر و بعد LT رو نگه دار وقتی منفجر میشه تو چیزیت نمیشه :biggrin1:

سلام
قول مرحله سه رو چه جوری باید کشت؟
همون که مثل یه مار میمونه و خیلی بزرگ و سفید رنگه !!!!
تا میرم جلو که بزنمش بهم برق میزنه.باید چیکار کنم؟؟؟
راستی این بازی درجه سختیش عوض نمیشه ؟؟ پدر آدم در میاد تا یه غول بکشی (خصوصا اگه ایتم جون نداشته باشی)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or