Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این غول مرحله 14 عجب سخته !!!! همون که یارو پیر مرده آزادش کرد...
هر کاری به سرش آوردم خونش از یک چهارم کمتر نرفت....:eek:

میگم راهکاری داره که کلکشو بکنم؟ با این کاری که می کنم امکان نداره شکستش بدم!!!!:(
باید خیلی سریع باشی همشهری:)
تیر بزن تو چشمش تا گوی ابی رنگ تو شکمش روشن بشه بعد سریع تیر بزن به اون گوی وقتی هم که نمیتونی بزنیش سریع برو جلو! تا جایی که جا داره برو جلو اونجا اسیب کمتری میبینی همین طوری ادامه بده رد میشه!

باید خیلی سریع باشی همشهری:)
تیر بزن تو چشمش تا گوی ابی رنگ تو شکمش روشن بشه بعد سریع تیر بزن به اون گوی وقتی هم که نمیتونی بزنیش سریع برو جلو! تا جایی که جا داره برو جلو اونجا اسیب کمتری میبینی همین طوری ادامه بده رد میشه!

جداً ؟ تو هم شدی همشهری ؟!!! عجب!!!
بعد کی باید بفهمی که گوی تو شکمش روشن شده؟ چه رنگی میشه؟
بعد باید درجه خونش به کجا برسه که این اتفاق بیوفته؟
چرا این غوله اینقدر سخته !!!! غول های دیگه چرا مثل نان میمونستن؟

اره دیگه کرمانشاهیم:دی
وقتی بزنی تو چشمش تو شکمش یه گوی روشن میشه که ابی رنگ هست اگه اشتباه نکنم 3 بار که زدی به اون گوی غوله از اونجایی که هستی به سمت بالا میره تو هم باید بری بالا و دوباره 3 بار بزنیش و دوباره میره بالا و ...
فقط چند جون نگه دار که وقتی این رو بکشی یکی دیگه هست که البته اون به قوله تو مثل نان میمونه, من خودم اونو با نصف جون کشتمش:)

به قول يکی از دوستان اسون ترين غول بازی همون غول مرحله 14..
خيليها چون نميدودنن چجوری بايد بزنن براشون مشکل ميشه..دقيقاً به چيزی که ميگم دقت کن..
وقتی شما تيرکمونو ميکشی به هيچ وجه انالگو نگير سمته صورتش چون اتوماتيک انالوگ گرفته ميشه رو صورتش..کوچکترين تغيير تيرکمون با انالوگ موجب برهم خوردن نشونه گيری ميشه اونوقت خودت بايد به دقت زوم کنی رو صورتش..
بعد از اين که تيره رها کردی و خون استفراغ کرد يه پرش ميکنی بعد دوباره تيرکمونو ميکشی ( باز هم مثل دفعه قبل به انالوگ دست نميزنی چون خودش به طوره اتو زوم ميکنه رو گوی...بعد که تيرو زدی به عمق فاجعه پی ميبيری ميبينی که چقدر ازش خون کم شده:biggrin1:

من اول چپتر 6 موندم وقتی فیلم میشه که اون غوله میمیره و سنگ ها میریزن نمیدونم کجا برم !!؟

شنیدی میگن از این ستون به اون ستون فرجه
یه سنگ افتاده پای 2 تا ستون میری روی اون بعد میپیری از این ستون به اون ستون :biggrin1: تا به بالا برسی

بالاخره امروز حوصله کردم و غول اخر بازی رو کشتم !!!!!!!!!! موقعی که بازی اومد بازار تا غول اخر رفتم ولی چون وقت نکردم تا امروز همینطوری مونده بود و امروز سه غول آخر رو بدرک واصل نمودم :laughing:
بعد از غولی که گوی تو شکمش بود فکر میکردم بازی تموم میشه ولی این آخری داشت ضد حال میزد ولی همچین با خاک و خون یکسانش کردم که خودش هم نفهمید از کجا خورده :biggrin1:

بالاخره امروز حوصله کردم و غول اخر بازی رو کشتم !!!!!!!!!! موقعی که بازی اومد بازار تا غول اخر رفتم ولی چون وقت نکردم تا امروز همینطوری مونده بود و امروز سه غول آخر رو بدرک واصل نمودم :laughing:
بعد از غولی که گوی تو شکمش بود فکر میکردم بازی تموم میشه ولی این آخری داشت ضد حال میزد ولی همچین با خاک و خون یکسانش کردم که خودش هم نفهمید از کجا خورده :biggrin1:

چه عجب !!! فکر کنم هرچی کرمانشاهی باشه روی این غول آخر گیر میکنند...
من که دیگه اعصابم ازش خورد شده بود و بعد از راهنمایی های دوستان هم اصلا نرفتم بازی کنم...
شاید بعدا رفتم ترتیبشو دادم....فعلا دارم PES 08 میزنم:biggrin1:

چه عجب !!! فکر کنم هرچی کرمانشاهی باشه روی این غول آخر گیر میکنند...
من که دیگه اعصابم ازش خورد شده بود و بعد از راهنمایی های دوستان هم اصلا نرفتم بازی کنم...
شاید بعدا رفتم ترتیبشو دادم....فعلا دارم PES 08 میزنم:biggrin1:
منم بعد از 1 هفته کشتمش:دی
البته تو این 1 هفته بازی نمیکردم اعصابم رو خورد میکرد:دی

امروز دیگه اعصابم خورد شده بود و حال هیچ کاری رو نداشتم ...:mad: مدیرهای سایت هم دوباره لطف خودشون رو نسبت به ما نشون داده بودند و کلی عصبی بودم .. این جوری:mad::wallbash:

رفتم بازی رو انجام دادم و هر سه غول رو بدونه این که 1 بار هم گیم اور بشم بردم!:wow:

غول اول که خوراک بود غول دوم هم تا شروع کردم یاد اون حرف شما افتادم و دیدم بعد از یک بار که با تیرکمون میزنی تو سرش اون گوی تو شکمش آبی میشه و سریع یک تیر دیگه هم زدم تو گوی و کلی از خونش رفت و فهمیدم قضیه چیه و سریع ترتیبشو دادم....;)
مدونید آخه من فکر میکرد باید نصف جون اون رو ببری بعد گوی روشن میشه ... من هم هی میزدم با تریکمون تو سرش و فقط یکزره از خونش میرفت ...:( ولی واقعا به خودم امیدوار شدم چون با وجودی که فقط میزدم تو سرش ولی نصف خونش رو برده بودم....:-"
غول سوم هم که مرخص بود .....:laughing:
ولی وقتی که بازی تموم شد من انتظار بیشتری از ریو داشتم....:دی

بعدا شاید یک نقد از بازی نوشتم....;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or