Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اون داس رو بردار حمله کن سمت یکیشون سعی کن تو صورتش بزنی جون بیشتری ازش کم میشه
از اتیش ها هم فقط جا خالی بده بعد که یکی رو کشتی برو سراغ اون یکی

برو تو میتونی:biggrin1::biggrin1:

من يجا بدجوري گير كردم . تو ch 12 , وقتي 2تا لاك پشت حمله ميكنن .قلق كشتنشون چيه . من قبلا يكيشو بزور كشتم .وقتي آتيش پرت مي كنن چي كار كنم ؟
اتفاقا اونا کشتنشون خیلی سخت نیست.
اول بگم که وقتی آتیش پرت میکنن همش باید وول بخوری اینور اونور:biggrin1: . یعنی LT رونگه دار هی برو اینور اونور.

دو راه داری بره کشتنشون.
1.میتونی از دور با ضربه ی قدرتیه تیرکمون بزنی تو سرش که یکم بی خطر تره ولی بیشتر طول میکشه.
2.بری جلو و با داس بزنی مغزشو بپوکونی. هر وقت هم که خواست بکوبه روت سری وول بخور اینور.:cheesygri

یه زره سرعت عمل میخواد صبر کن تا اونا اتیش شون رو پرت کنن جا خالی بده بعد سریع با قدرت اخر تیرکمون بهشون شلیک کن :biggrin1::biggrin1:

به نظرم بازی بیخودیه! جذب کننده نیست. devil may cry بارها جذابتره... یکم مغز آدمو کار میگیره.

نینجاگیدن2 به سرعت مبارزه هاش تکراری میشه... ترتیب خاصی برای تو مخمصه قرار دادن گیمر درش اتخاذ نشده... داستان درگیرکننده ای نداره... صداگذاریش قوی نیست (صداهای تکراری خیلی زیاد توش شنیده میشه) ، در مقابل سایر بازیهای این کنسول گرافیک و جلوه بصری ویژه ای نداره که از بقیه متمایزش کنه...

به نظرم تنها نقطه مثبت این بازی همون دختره بود که همون مرحله اول نجاتش میدیم :biggrin1::cool::p که کاملا از روی قشنگترین کاراکترهای بازی دیگه همین تیم ، یعنی Dead or Alive Xtreme 2 کار شده...
در هر حال از Team Ninja هم نباید در حد Capcom انتظار داشت...

به نظرم بازی بیخودیه! جذب کننده نیست. devil may cry بارها جذابتره... یکم مغز آدمو کار میگیره.

نینجاگیدن2 به سرعت مبارزه هاش تکراری میشه... ترتیب خاصی برای تو مخمصه قرار دادن گیمر درش اتخاذ نشده... داستان درگیرکننده ای نداره... صداگذاریش قوی نیست (صداهای تکراری خیلی زیاد توش شنیده میشه) ، در مقابل سایر بازیهای این کنسول گرافیک و جلوه بصری ویژه ای نداره که از بقیه متمایزش کنه...

به نظرم تنها نقطه مثبت این بازی همون دختره بود که همون مرحله اول نجاتش میدیم :biggrin1::cool::p که کاملا از روی قشنگترین کاراکترهای بازی دیگه همین تیم ، یعنی Dead or Alive Xtreme 2 کار شده...
در هر حال از Team Ninja هم نباید در حد Capcom انتظار داشت...
اول اینکه این جا جای این بحث ها نیست. این تاپیکه.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15551
دوما اینکه هر کدوم از یه نظر از اون یکی بهترن.
مثلا نینجا گیم پلی بهتر و سریعتری داره در صورتی که DMC یه مقدار گرافیکش بهتره و داستان زیباتری داره.

این بازی به معنی واقعی یه هارد کورگیمر میطلبه با اعصاب واعتمادبه نفس قوی مثل فریدون:biggrin1:
به همین دلیل خیلی هارو دلزده میکنه:-"ازجمله خود من رو:(

من تو مرحله9اون قول کوره روکشتم اومدم رسیدم به یه سالن که یه درش روبه خیابونه ووقتی در روباز کردم
دیدم جلوم بوسیله یه مشت مانع ویه تانک پوکیده بسته شده چه کنم؟

من تو مرحله9اون قول کوره روکشتم اومدم رسیدم به یه سالن که یه درش روبه خیابونه ووقتی در روباز کردم
دیدم جلوم بوسیله یه مشت مانع ویه تانک پوکیده بسته شده چه کنم؟
اون جا بستست. باید برگردی تو ساختمون بری بالا. از یه جاییش باید بری تو یه بالکون وادامه بدی.
ببخشید همینقدرشو یادم بود.

سلام به همه
غول ch 8 كه تو ch12 هستو بايد چي كارش كنم .(همون قهوه ايه , آتيش داره )
وضع دارو و .. خرابه . فقط يه خط جون دارم .
اگه همون جایی رو میگی که همش مواد مذابه باید یا از داس مرگ یا Dragon Sword استفاده کنید.
کشتنش سخت نیست. فقط موقعی که اومد پایین بزنش.
مواظب باش که اصلا تو مواد مذاب نیفتی و وقتی آتیش پرت میکنه جا خالی بدی. همین.

اول اینکه این جا جای این بحث ها نیست. این تاپیکه.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15551
دوما اینکه هر کدوم از یه نظر از اون یکی بهترن.

دقیقا اشتباه میکنی :-"
من ضعفهای نینجا رو گفتم و گفتم به این دلایل جذب کننده نیست که شما میای حواله میدی به تاپیک مقایسه اون دو تا...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or