Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون صفحات قبل رو خوندم حل شد قول اخرش جيزي نبود خيلي اسون بود در كل خيلي بازي توپي بود واجب شد رو بقيه درجه ها هم بريم راستي ببخشيد بي ربطه نينجا گايدن يك يا بلك رو پال هست؟

سلام من تو ch 9 , اونجايي كه يه كرم مسخره هست گير كردم . اين كرمو چي كار كنم ؟
بهترین سلاح در مقابله با اون داس مرگه.
وقتی هم وحشیانه میزنتت به در و دیوار تند تند X یا Y رو بزن یه دفعه که بهش بخوره. بعد اون جاست که باید از خجالتش در بیای.

بازی خیلی خوبیه
ولی یه مشکل داره که بعضی وقتا میره رو اعصابم. خواستم ببینم این مشکلو شما هم دارید؟
بعضی جاها بازی افت فریم داره. به عنوان مثال اونجایی که کوهی از استخوان آدم ریخته و اون
عقربهای استخوانی بهت حمله میکنن و یا بعد کشتن اون باسه گرگنما وقتی عده ای تماشاگرنما
میریزن تو زمین افت فریم داره, الانم که رسیدم به چپتر 10 افت فریمش بیشتر شده نمنوه بارزش تو
همین چپتر وقتی میرسی به در قلعه و بعد یه لوح مربع شکل و جا میزنی و از پله ها بالا میری یه ارتش
میریزن سرت بازی دیگه اسلوموشن میشه.
قصدم این نبود از بازی اشکال بگیرم, فن های بازی ناراحت نشن.
خواستم ببینم این مشکل و شما هم داشتید؟

بازی خیلی خوبیه
ولی یه مشکل داره که بعضی وقتا میره رو اعصابم. خواستم ببینم این مشکلو شما هم دارید؟
بعضی جاها بازی افت فریم داره. به عنوان مثال اونجایی که کوهی از استخوان آدم ریخته و اون
عقربهای استخوانی بهت حمله میکنن و یا بعد کشتن اون باسه گرگنما وقتی عده ای تماشاگرنما
میریزن تو زمین افت فریم داره, الانم که رسیدم به چپتر 10 افت فریمش بیشتر شده نمنوه بارزش تو
همین چپتر وقتی میرسی به در قلعه و بعد یه لوح مربع شکل و جا میزنی و از پله ها بالا میری یه ارتش
قصدم این نبود از بازی اشکال بگیرم, فن های بازی ناراحت نشن.:biggrin1:
خواستم ببینم این مشکلو شما هم داشتید؟

بازی خیلی خوبیه
قصدم این نبود از بازی اشکال بگیرم, فن های بازی ناراحت نشن.:biggrin1:
خواستم ببینم این مشکلو شما هم داشتید؟
نه من که این مشکل رو نداشتم فکر کنم از دیسکت باشه

من فقط تو همون چيتر 10 دقيقا همونجا كه گفتين مشكل داشتم فكر مي كنم به سبك بازيتم بستگي داشته باشه مثلا من يه جا جمعسون نمي كردم زود مي كشتمشون در كل با اين تعداد دشمن واين هوش مصنوعي عالي اين تعداد اندك افت فريم ريت قابل قبول و قابل بخشش است

من يجا بدجوري گير كردم . تو ch 12 , وقتي 2تا لاك پشت حمله ميكنن .قلق كشتنشون چيه . من قبلا يكيشو بزور كشتم .وقتي آتيش پرت مي كنن چي كار كنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or