Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
متوجه نشدم کجا رو میگی میشه بیشتر توضیح بدی؟!
chapter 10 بعد از اون cut scene که همه اون موجودا جمع شدن و elizabete میخواد اون مجسمه رو بده به اون مرده یه جایی هستم که یه پله هست سمته یه در که وسط این پله یه یه چیزه سبزه که وقتی RB میزنم میگه there is a rectengular indentation on the ruins perhaps its part of some machine
و هیچ جایی نیست که برم

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
این پچ های اضافه که واسه دانلود هست حلا من خیلی وقته دیگه لایو نرفتم نمیدونم اومده یا بعدن میاد.به هر حال اطلاع دارم ویژگیهاش اینه:
1.سختی فوق تصور{که گفتن اگه فکر میکنین از یه بازی سختر وجود نداره اینو بازی کنین}
2.نه مرحله جدید نه هدف جدید بلکه میریزن سرتون و فقط باید یه کاری کنین:کشتن دیوانه وار

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
دوستان من در چپتر 14 گیر کرده ام. افتخار میکردم که بدون کمک کسی تا اینجا آمده ام ولی غول آخر بازی فوق العاده سخته:mad: من صفحات قبلی را خواندم و نوشته شده که وقتی گوی داخل شکم روشن شد به آن تیر زد ولی گوی درون شکمش در حالت عادی هم روشن است و وقتی هم به چشمش تیر میزنم فقط کمی از جانش کاسته میشود. میدانم که باید بعد از تیر زدن به چشم به گوی تیر زد ولی هیچ فایده ای ندارد و هیچ جانی از باس کم نمیشود. اگر میشود کسی راهنمایی درست و حسابی بکند.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
دوستان من در چپتر 14 گیر کرده ام. افتخار میکردم که بدون کمک کسی تا اینجا آمده ام ولی غول آخر بازی فوق العاده سخته:mad: من صفحات قبلی را خواندم و نوشته شده که وقتی گوی داخل شکم روشن شد به آن تیر زد ولی گوی درون شکمش در حالت عادی هم روشن است و وقتی هم به چشمش تیر میزنم فقط کمی از جانش کاسته میشود. میدانم که باید بعد از تیر زدن به چشم به گوی تیر زد ولی هیچ فایده ای ندارد و هیچ جانی از باس کم نمیشود. اگر میشود کسی راهنمایی درست و حسابی بکند.
وقتی تیر میزنی تو سرش حدوده 10-20 ثانیه وقت داریکه به اون گوی تیربزنی. فکر کنم خیلی طولش میدی.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
وقتی تیر میزنی تو سرش حدوده 10-20 ثانیه وقت داریکه به اون گوی تیربزنی. فکر کنم خیلی طولش میدی.

دقیقا و سعی کنید با LT نشونه نگیرید بلکه فقط B رو بزنید که خود ریو نشونه بگیره. در ضمن به هرجای سرش هم زدین اشکالی نداره، لازم نیست حتما به چشمش باشه.

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
chapter 10 بعد از اون cut scene که همه اون موجودا جمع شدن و elizabete میخواد اون مجسمه رو بده به اون مرده یه جایی هستم که یه پله هست سمته یه در که وسط این پله یه یه چیزه سبزه که وقتی RB میزنم میگه there is a rectengular indentation on the ruins perhaps its part of some machine
و هیچ جایی نیست که برم

پله ها رو رد کن برو جلوتر یه برامدگی دایره شکل زرد رنگ هست. برو روش بپر y بزن میره تو
بعد اون اژدها تو قفس آزاد میشه. وقتی اونو کشتی بهت یه لوح میده که بین پله ها جاش میزنی
بعد در باز میشه.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
راستی این کومبوها رو چطور باید زد؟ مثلا نوشته X Y بعد فلش زده Y با یه علامت روش. اینارو چطور باید زد؟ مکث کرد یا تند تند زد؟ (اینو بگم که من تو گیم نت با تلویزیون معمولی بازی میکنم،بعد نمیتونم سر جام همه ی خطا رو بخونم.)
منم تایید میکنم که سخت ترین بازیه که تا حالا بازی کردم!

khers

کاربر سایت
Apr 18, 2008
90
نام
Sadra
و هیچ جایی نیست که برم
پله ها رو رد کن برو جلوتر یه برامدگی دایره شکل زرد رنگ هست. برو روش بپر y بزن میره تو
بعد اون اژدها تو قفس آزاد میشه. وقتی اونو کشتی بهت یه لوح میده که بین پله ها جاش میزنی
بعد در باز میشه.

فقط باید با اسلحه ای که از گرگ گرفتی(داس بلند) این کارو انجام بدی....

بدم که رفتی تو از ادمها فرار کن تا سه چراغه نشدی:angry::angry::angry:;)

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
برای زدن کومبو نباید زیاد سریع بزنی.
جهتی هم که تو کومبوها نشون میده همون جهت های آنالوگه دیگه.
مثلا یه کومبو شمشیر اژدها تو لول 4 اینه : X(down)YYYY
یعنی اول X و بعد جهت پایین آنالوگ و Y و بعد پشت بندش سه تا Y
بعضی وقتا یه جهت دایره ای و Y رو نشون میده که یعنی اول 360 درجه آنالوگ رو میچرخونی
بعد Y می زنی. البته اینم 3 حالت داره اگه Y ساده بزنی یا Y رو بگیری تا نصف قدرت یا Y رو تا آخر
قدرتش بگیری.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این کرم رو توچپتر9 چجوری باید زد؟همونجا که جنگله؟:confused:
سختترین بازی عمرم بود قول میدم نسخه بعدیش رو بازی نکنم:biggrin1:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
این کرم رو توچپتر9 چجوری باید زد؟همونجا که جنگله؟:confused:
سختترین بازی عمرم بود قول میدم نسخه بعدیش رو بازی نکنم:biggrin1:
ببین اصلا نمیخاد خودتو ازیت کنی وایسا یجا دفا کن وقتی اومد دفا رو مل کن بزنش اولین ضربت که بهش بخوره وایمیسته تند تند بزنش دو دفه این کارو بکنی خونش ته کشیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر