Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کمک
تو چپتر 7 میرسی به یه جایی که هواپیما از اون جا کنترل میشه همه رو که کشتی در پشتت قفل میشه و اون جلو هم که میگه ار بی رو بزن هیچ اتفاقی نمی افتد. بگید چی کار کنم.

کمک
تو چپتر 7 میرسی به یه جایی که هواپیما از اون جا کنترل میشه همه رو که کشتی در پشتت قفل میشه و اون جلو هم که میگه ار بی رو بزن هیچ اتفاقی نمی افتد. بگید چی کار کنم.
اونجا که کاری نداره فقط باید اون صفحه کنترل که جلوت هست رو از بین ببری بعد در برات باز میشه!

واقعا باس های این بازی عین کشک می مونن
من همه باس ها رو تا الان که تو Chapter 7 هستم تو 1 دقیقه کشتم
واقعا دشمنایی که تو بازی میان جلوت زدنشون سخت تر از این باس ها هست ;)

توچپتر5همونجایی که گرگها هستن من رسیدم به یه اتاق که باید یه در روخراب کنم بره پایین هرکاری میکنم
نمیشه دیگه کلافه شدم/:)اگه یکی ازاعضای نینجا تیم کناردستم بود میکوبیدم توسرش:punish::biggrin1:

واقعا باس های این بازی عین کشک می مونن
من همه باس ها رو تا الان که تو Chapter 7 هستم تو 1 دقیقه کشتم
واقعا دشمنایی که تو بازی میان جلوت زدنشون سخت تر از این باس ها هست ;)

به نظر من باس ها سختره :biggrin1:
دشمن هارو که میکشی بعدش میشه یک جوری خون رو پر کرد ولی این باس خونتم با ایتم پر میکنی باز همچون گاو به ادم میپره :biggrin1:
البته کلا بازی در حد تیم ملی هست:biggrin1:
به نظر شما باس ها رو با کدوم شمشیر بزنیم بهتره؟ به نظر من شمشیر اولی بهتره..............!

توچپتر5همونجایی که گرگها هستن من رسیدم به یه اتاق که باید یه در روخراب کنم بره پایین هرکاری میکنم
نمیشه دیگه کلافه شدم/:)اگه یکی ازاعضای نینجا تیم کناردستم بود میکوبیدم توسرش:punish::biggrin1:
خیلی گنگ توضیح دادی منی که دیروز تو Chapter 5 بودم الان یادم نمیاد همچین جایی رو
دقیق تر توضیح بده
نمی دونم ولی فکر کنم فهمیدم کجا رو میگی همونجایی نیست که زیر پات یه ذره خورد شده ؟
اگه اونجاست باید با اون اسلحه اس که دو تا شمشیر داره با زدن Y خوردش کنی کاری نداره که !

به نظر من باس ها سختره :biggrin1:
دشمن هارو که میکشی بعدش میشه یک جوری خون رو پر کرد ولی این باس خونتم با ایتم پر میکنی باز همچون گاو به ادم میپره :biggrin1:
البته کلا بازی در حد تیم ملی هست:biggrin1:
به نظر شما باس ها رو با کدوم شمشیر بزنیم بهتره؟ به نظر من شمشیر اولی بهتره..............!

اتفاقا من میگم که مثل آب خوردن باس هاشو می کشم هیچ کاری نداره هر باسی یه قلق داره اونو دستت بیاد راحت میشه کشتشون من اکثرشون رو هم تو همون بار اول کشتم
به غیر باس دومی !

اقا اين باس اخر چپتر 7 كه همون يارو با شمشيرش هستو چه جوري بزنم كه ايقدر ازم جون نبره لعنتي هرچي دارمو بايد براش مصرف كنم:( (همون غوله كه توي اون هواپيما هه هست)

اقا اين باس اخر چپتر 7 كه همون يارو با شمشيرش هستو چه جوري بزنم كه ايقدر ازم جون نبره لعنتي هرچي دارمو بايد براش مصرف كنم:( (همون غوله كه توي اون هواپيما هه هست)
روش خاصی نداره ولی شما اون داس بزرگ که بعد از کشتن باس گرگها گرفتی رو انتخاب کن البته اگه اپگریدش کردی خیلی راحت با چند ضربه Y میتونی دخلشو بیاری!
البته سرعت عمل هم باید داشت باشی و سریع از ضرباتش فرار کنی;)

اگه ميشه يكي منظور :
Save after completing the game to unlock New Game +.
When playing a New Game + you will begin play on the same difficulty you completed with all weapons from the previous game at their current level. You will also keep your life, ninpo, items and essence.
Unlockable How to Unlock New Game + Complete the game and save after Credit Scroll اين جمله از گيم اسپات رو بگه

اگه ميشه يكي منظور :
Save after completing the game to unlock New Game +.
When playing a New Game + you will begin play on the same difficulty you completed with all weapons from the previous game at their current level. You will also keep your life, ninpo, items and essence.
Unlockable How to Unlock New Game + Complete the game and save after Credit Scroll اين جمله از گيم اسپات رو بگه

اگه اشتباه نکنم شما دنبال اینی که از همون اول بازی همه سلاحها و Ninpo ها رو داشته باشی خوب برای اینکه این کارو انجام بدی کافیه فایلی که با اون بازی رو تموم کردی و روش Save کردی رو Load کنی البته به این نکته توجه کن که نمیتونی درجه بازی رو تغییر بدی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or