Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بچه ها من چپتر 9 هستم(جنگل)..یه وسیله ایی که تو 3 4 تا چپتر پیش پیدا کردم همین مسلسل بود ولی تند تند بی رو میزنم هندلش رو میچرخونه ولی تیر نمیزنه!!!جریان چیه؟؟تیر میخواد؟

اقا یکی کمک کنه من 10 chapter که یه دمو نشون میده باید چه کار کنم کمک همونجا که اون زنه اسکلت میده به بو اون یارو چه کار باید کنم

برو روی اون دایره کنار اون دروازه و y رو بزن تا شمشیرشو وسط اون دایره روی زمین وارد کنه . اون پرنده که داخل قفس اویزون شده آزاد میشه وقتی کشتیش یه لوح میده که باید بزاریش کنار اون دروازه که سبز رنگه .

آقا من حسابی گند زدم تو Upgrade کردن شمشیرا
الان 5 تا شمشیر دارم Chapter 6 هستم یکیش لولش Max هست 3 تاش LEvel 2 و یکیشم 1
می خوام همشون Max کنم اما اون طلا پوله چیه ! همون رو به اندازه کافی ندارم
و الان بزور دارم مرحله ها رو رد می کنم می خواستم بگم که راهی نیست که این پوله طلا حالا هر چی هست
بیشتر گیرم بیاد نمیشه برگشت به مرحله های قبلی ؟
مهدی جان شما یه کمک بکن !

و الان بزور دارم مرحله ها رو رد می کنم می خواستم بگم که راهی نیست که این پوله طلا حالا هر چی هست

می تونی دگمه Yرا نگه داری (زیاد نگه دار) تا combo بیشتری بگیری:)

سلام.لطفا به این سئوال من جواب بدین..:arrowd:
توی چپتر آخر بعد از اینکه خون ریو روی غوله میریزه و دوباره زنده میشه باید چطوری باهاش بجنگم؟هیچی آیتم ندارم:((واقعا زدحال بود..در ضمن اگه الان که من میمیرم دیگه نخوام ادامه بدم و گزینه ی no رو انتخاب کنم دفعه ی بعد از کجا میاره؟از سیو قبل؟..امیدوارم جوابتون منفی باشه..:((

علی جون
برای آپگرید زیاد خودتو عذاب نده ، شمشیر اژدها رو نهابتا دو لول آپگرید کن چون توی چپتر 10 یا 11 خودبخود تا 4 لول آپگرید میشه .سلاحهای دیگه رو فقط اون داسه که زنجی بلند داره و اون داس بلنده که از باس گرگها میگیری رو کامل آپگرید کن ، بقیشون زیاد بکار نمیان . تنها راه بدست آورد ن پول زیاد هم کشتن زیاد و کمتر ضربه خوردن از دشمناس . البته میشه از چپتر های پایینتر برگردی و شروع کنی البته اگه بصورت دستی سیو رو انجام داده باشی . در کل همون اسلحه ها رو که گفتم آپگرید کن و بقیه پولاتو واسه جون بذار که خیلی لازم میشه .

علی جون
برای آپگرید زیاد خودتو عذاب نده ، شمشیر اژدها رو نهابتا دو لول آپگرید کن چون توی چپتر 10 یا 11 خودبخود تا 4 لول آپگرید میشه .سلاحهای دیگه رو فقط اون داسه که زنجی بلند داره و اون داس بلنده که از باس گرگها میگیری رو کامل آپگرید کن ، بقیشون زیاد بکار نمیان . تنها راه بدست آورد ن پول زیاد هم کشتن زیاد و کمتر ضربه خوردن از دشمناس . البته میشه از چپتر های پایینتر برگردی و شروع کنی البته اگه بصورت دستی سیو رو انجام داده باشی . در کل همون اسلحه ها رو که گفتم آپگرید کن و بقیه پولاتو واسه جون بذار که خیلی لازم میشه .
ممنون به خاطر کمکت
چه جاب خوب شد گفتی
منظورت از به صورت دستی سیو کردن چیه ؟
بقیه پولاتو واسه جون بذار که خیلی لازم میشه .
یعنی چی ؟ !

سلام بچه ها.ببخشید دیگه نتونستم پستهای قبلی رو بخونم ببینم که جواب داده شده یا نه.تو رئیس چپتر 9 گیر کردم.واقعا رو اعصاب آدم راه میره.(منظورم اون 2 تا اژدهان)اگه راه آسونی داره بگین مام رد کنیم.بخدا عصاب شدم. :sick:

ممنون به خاطر کمکت
چه جاب خوب شد گفتی
منظورت از به صورت دستی سیو کردن چیه ؟

یعنی چی ؟ !
توی آپشن به قسمتی هست که میشه سیو رو به حالت اتوماتیک و یا دستی تغییر بدی . در حالت اتوماتیک، سیوها با فشار دکمه بهمراه زیاد شدن جون در یه زمان و فقط در دو اسلات به روی هم انجام میشه ولی در حالت دستی اسلاتهای زیادی بهت میده تا سیوها رو بتونی بصورت مجزا انجام بدی البته فکر کنم تا 13 اسلات بهت جا بده .
توی مراحل بالاتر نیاز شدیدی به خرید جون پیدا میکنی پس پولاتو نگهدار. در ضمن نیپو هم فقط آتش و طوفان ( اسمشون یادم نیست) رو آپگرید کن .
سلام بچه ها.ببخشید دیگه نتونستم پستهای قبلی رو بخونم ببینم که جواب داده شده یا نه.تو رئیس چپتر 9 گیر کردم.واقعا رو اعصاب آدم راه میره.(منظورم اون 2 تا اژدهان)اگه راه آسونی داره بگین مام رد کنیم.بخدا عصاب شدم. :sick:

تنها راهش تیر کمونه ولی داشتن جون زیاد و همچنین اون آیتم که بعد از مردن دوباره زنده میشی بشدت لازمه . البته سعی کن اون پرنده کوچیکا رو هم بزنی چون خیلی رو اعصاب راه میرن .
البته استفاده از نیپوی آتش وقتی که پرنده ها بالای سرت هستن هم خیلی موثره ، فقط نشونه گیری باید دقیق باشه و همچنین آپگرید شده باشه .

آخرین ویرایش:
سلام.لطفا به این سئوال من جواب بدین..:arrowd:
توی چپتر آخر بعد از اینکه خون ریو روی غوله میریزه و دوباره زنده میشه باید چطوری باهاش بجنگم؟هیچی آیتم ندارم:((واقعا زدحال بود..در ضمن اگه الان که من میمیرم دیگه نخوام ادامه بدم و گزینه ی no رو انتخاب کنم دفعه ی بعد از کجا میاره؟از سیو قبل؟..امیدوارم جوابتون منفی باشه..:((
بله بنده هم ضد حالي بود كه توي عمرم به اين شدت باهاش برخورد نكرده بودم!
شما اگه ايتم نداري دوباره از سيوت بايد شروع كني و سعي كني كه جون و اينهاتو سر غولهاي ديگه هدر ندي.:biggrin1:
فكر كنم جواب سوالتو گرفتي اگه بزني نه دوباره از سيو قبليت مياره!:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or