Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بازي خوفيه خيلي منتظرش بودم الانم كاملا راضيم الام چپتر پنجمم بدجوري حال ميده فقط تنها بديشم اينكه كه گستردگي و تنوع قسمت اولشو نداره البته خوب مزيتهاي زيادي نسبت بهش داره

پ.ن:كسي مي دونه اين اسكلت هاي كريستالي به چه دردي مي خوره؟

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این باس مرحله دومش رو چجوری ترکوندین ؟لعنتی بیشتراز نصف خونش خالی نمیشه هرکاریش میکنی:mad:
وقتی بهت حمله میکنه بااون دمودستگاهش 85%:biggrin1:خون نینجای عزیز رو به فنا میده:((
من باس اولی رو راحت زدم خوشحال شدم:biggrin1: انتظارداشتم اینم مثل اون پخمه باشه/:)
لطفا تجربه گرانسنگتون رو دراخنیار منم قرار بدید:biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این باس مرحله دومش رو چجوری ترکوندین ؟لعنتی بیشتراز نصف خونش خالی نمیشه هرکاریش میکنی:mad:
وقتی بهت حمله میکنه بااون دمودستگاهش 85%:biggrin1:خون نینجای عزیز رو به فنا میده:((
من باس اولی رو راحت زدم خوشحال شدم:biggrin1: انتظارداشتم اینم مثل اون پخمه باشه/:)
لطفا تجربه گرانسنگتون رو دراخنیار منم قرار بدید:biggrin1:

اگه منظورت همون ساموراییه توی اتاق اتش گرفته هستش که کاری نداره فقط باید زیاد یه جا نمونی که بیاد سراغت . شمشیر رو انتخاب کن و با y حسابی دخلشو بیار البته یه جون هم داشته باش واسه مواقع ضروری . اگه به باس سوم برسی چی میگی !!! معراج جان فکر کنم سر باس سوم بازی رو بذاری کنار:cheesygri . بعد از باس سوم بقیش راحتترن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه منظورت همون ساموراییه توی اتاق اتش گرفته هستش که کاری نداره فقط باید زیاد یه جا نمونی که بیاد سراغت . شمشیر رو انتخاب کن و با y حسابی دخلشو بیار البته یه جون هم داشته باش واسه مواقع ضروری . اگه به باس سوم برسی چی میگی !!! معراج جان فکر کنم سر باس سوم بازی رو بذاری کنار:cheesygri . بعد از باس سوم بقیش راحتترن .
ممنونم مهدی جان
مطمئن باش کنارنمیزارم:cheesygri(میام میپرسم):biggrin1:
اگه کنارم بگزارمش موقتی وبه خاطر امتحانهای دانشگاه خواهد بود;)(البته ترم اخرم دیگه دارم راحت میشم):laughing::biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بابا این مرتیکه سامورایی (باس 2وم) دیگه چه کله خریه؟
زده بابای طرفو ترکونده ما رم داره میترکونه بی خیالم نیست.
کمبو هم میزنیم در میره.گاردم که نمیشه گرفت.خیلی رو مخه
-------------------
نه بابا زیاد سخت نبود قیافش ترسناک بود یکم.ولی داغون شد.
----------------
یه سوال:شما معمولا در جا های سرعتی مثله همین باس چپتر2 از اون پنجه و کفش نینجایی ها استفاده میکنید یا
شمشیر؟

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
مدت زمانی که طول میکشه تا هایابوسا برای حمله خیره کننده ( نگه داشتن Y ) آماده بشود چقدر است ؟ منظورم اینه چند ثانیه حداکثر باید Y را نگه داشت.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مدت زمانی که طول میکشه تا هایابوسا برای حمله خیره کننده ( نگه داشتن Y ) آماده بشود چقدر است ؟ منظورم اینه چند ثانیه حداکثر باید Y را نگه داشت.
وقتی y رو میگیری 3 ثانیه طول میکشه تا قدرت بگیره البته اول قدرت ابی و بعد از یک یا 2 ثانیه قدرتش زرد میشه که قویتره .
بچه ها شما هم فریز های چند ثانیه رو دارید؟ توی راه پله ها هست

آره البته نمیشه گفت فریز بلکه نوعی تیک گرافیکیه که مهم نیست و فقط چند جا این مورد دیده میشه .(یه لحظه آدم میگورخه)

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سلام اقا کسی Chapter 2 این item رو گرفته Rod of Trial
عکس دوم دیگه خودتون مدونیدچی توی این قسمت متونید پیدا کنیدChapter 4: A
برای پر کر دن خون و قدرت (برای دوستانی که نتونستن این itemهارو بگیرن)
1213244722.jpg

1213207433.jpg

آخرین ویرایش:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
بچه ها این چپتر 3 رد نمی شه...
مار ماننده می یاد و جانور می فرسته و هر چی با تیرکمون می زنم به سرش بازم هیچی نمی شه و هی برق می گیرم
آی نفس کش:gunner::weightlift:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اینی که توی چپتر 2 هستش چیه ؟ من متوجه نمیشم :confused:از عکس چیزی نمیشه فهمید :-"
بچه ها این چپتر 3 رد نمی شه...
مار ماننده می یاد و جانور می فرسته و هر چی با تیرکمون می زنم به سرش بازم هیچی نمی شه و هی برق می گیرم
آی نفس کش:gunner::weightlift:

سخترین باس تا چپتر هفتم همینه .
باید ازش فاصله بگیری و با کمان که البته باید قدرتش تا اخر بره بزنی تو سرش . راهش همینه . اون موجودات هم همین که دارن میان طرفت y رو نگهدار تا قدرتت زیاد بشه بعد ول کن تا ترتیبشونو بده .سعس کن سر راهش قرار نگیری و با شمشیر و سلاح مستقیما باهاش مبارزه نکنی .

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
چجوری می شه از دست برقش فرار کرد؟ چون اگر همه ی مدت فرار کنی پس چجوری بزنیش؟

اگه منظورت اون تیرهاییه که میفرسته واست که باید هی اینور اونور بپری تا تموم شه بعدش سریع با تیر کمون بزنی توی سرش . اون جونورا هم که بکشی بهت جون و نیپو میده . در ضمن باید یه مقدار جون و نیپو داشته باشی تا بتونی راحت بکشیش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر