Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
غول چپتر 3 را با تیرکمان باید بزنیم ولی من قبل از اینکه بزنمش می میرم.
راهی برای دفاع از برق و جانوران کوچک هست؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
غول چپتر 3 را با تیرکمان باید بزنیم ولی من قبل از اینکه بزنمش می میرم.
راهی برای دفاع از برق و جانوران کوچک هست؟

باید ازش دوری کنی و جون هم ذخیره داشته باشی . موقعی که اون جانورها دارن میان طرفت y رو نگهدار تا قدرتت زیاد بشه و بعد ولش کن تا دخلشونو بیاره . نیپو هم خیلی بدرد میخوره.وقتی هم داره تیر میندازه طرفت باید ورجه وورجه کنی.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
پ.ن:ضمنا درحین ترکوندن وسلاخی دشمنان 360بنده سه چراغ شدالبته بعدازاینکه یکس کلمپ کردم هر3-2
ماه یه بار 3چراغ میشه و1ساعت بعد که روشن میکنم دوباره کار میکنه
اين بازي يك بازي فوق العاده سنگينه وحتي از Geow هم سنگينتره واگه مادر بوردت فالكون نيست نبايد زياد بازي كني چون دستگاتو به ..... ميده .:biggrin1:من بهت پيشنهاد ميكنم ديگه بازي نكن چون ممكنه با 2 چراغ هم روبه رو بشي.
دوستان سلام.
من اول بازی که نیو گیم رو انتخاب کردم!!!
2 تا گزینه داشت اولی رو زدم؟اون منظورش آسون و سخت بوده؟یا چیزه دیگه؟
ولی اگر آسوم باشه نباید آچومنت بده که من دارم می گیرم!!!!
دوستان میشه بگید اون واسه چی بوده؟
دوست عزيز با اسونش هم گيم سكور ميده چون با درجه اسونش هم سخته.حالا مونده بازي كن ببين دنيا دست كيه;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اين بازي يك بازي فوق العاده سنگينه وحتي از Geow هم سنگينتره واگه مادر بوردت فالكون نيست نبايد زياد بازي كني چون دستگاتو به ..... ميده .:biggrin1:من بهت پيشنهاد ميكنم ديگه بازي نكن چون ممكنه با 2 چراغ هم روبه رو بشي.

دوست عزيز با اسونش هم گيم سكور ميده چون با درجه اسونش هم سخته.حالا مونده بازي كن ببين دنيا دست كيه;)

اتفاقا بر خلاف ظاهرش فشار خیلی کمی به gpu میاره البته مبارزه با باسهاش کمی سنگینتره . کنسول من میشه گفت اصلا داغ نمیکنه . دمای هت سینک هم زیر 40 درجس .
البته آسونش دیگه خیلی آسونه بنظر من . باید با نرمالش بری تا بفهمی چه حالی میده . تازه بعد از اون سخت رو واست باز میکنه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اتفاقا بر خلاف ظاهرش فشار خیلی کمی به gpu میاره البته مبارزه با باسهاش کمی سنگینتره . کنسول من میشه گفت اصلا داغ نمیکنه . دمای هت سینک هم زیر 40 درجس .
البته آسونش دیگه خیلی آسونه بنظر من . باید با نرمالش بری تا بفهمی چه حالی میده . تازه بعد از اون سخت رو واست باز میکنه.
مهدي جان من از اقا طاهر پرسيدم و اونجوري كه گفتن خيلي از كنسولها با اين بازي به اين بلاي خانمان سوز(3 چراغ)دچار شدن.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
مهدي جان من از اقا طاهر پرسيدم و اونجوري كه گفتن خيلي از كنسولها با اين بازي به اين بلاي خانمان سوز(3 چراغ)دچار شدن.

این نمیتونه دلیل منطقی باشه بعدشم چون ما حدس میزنیم به دستگاه فشار میاد بازی نکنیم پس من برم 360 رو بفروشم چون نمیتونم geowar 2 بزنم همچنین بسیاری از بازیهای که دارای گرافیک بالا هستند و همچنین فکر نمیکنم یک مغازه امار کل 360 های 3 چراغ رو روی یک بازی بتونه بگه ؟!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,799

کنسول من سری ساخت 2005 هست...اين بازی تنها بازی بود که از ساعت 9 شب تا 7 صبح دستگاه من روشن بود. البته فنهای من 12 ولته هست..تونل کشی هم شده.ولی به نظر میرسه نسبت به بازی devil my cary کمتر داغ میشه.
کلاً من فکر میکنم زياد بهش فشار نمياد رو اين بازی.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی

من نمیدونم طاهر چرا اینو گفته ممکنه اتفاقی چند تا کنسول درست تو این زمان عزراییل اومده سراغشون دقیقا مثا bioshock که اگه یادتون باشه چه بلوایی سرش بلند شد . این بازی فشار زیادی به کنسول وارد نمیکنه. کنسول من بعد از 2 ساعت بازی میشه گفت اصلا داغ نمیکنه . البته روشهای کولینگ صد در صد موثره ولی فشار این بازی هم نسبت به خیلی از بازیها خیلی کمه .همین gta فشار بسیار بیشتری نسبت به این بازی به کنسول میاره در حالی که تحرک بازی خیلی کمتره . موتور بازی نقش اصلی رو در کارکرد چیپها داره .
------------------
من نمیدونم نکست جن چرا انقدر ایجاد تشتج میکنه . منم بارها ازشون شنیدم که 360 بی برو برگرد خراب میشه :-" در صورتی که همچین چیزی رو اصلا قبول ندارم .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
این نمیتونه دلیل منطقی باشه بعدشم چون ما حدس میزنیم به دستگاه فشار میاد بازی نکنیم پس من برم 360 رو بفروشم چون نمیتونم geowar 2 بزنم همچنین بسیاری از بازیهای که دارای گرافیک بالا هستند و همچنین فکر نمیکنم یک مغازه امار کل 360 های 3 چراغ رو روی یک بازی بتونه بگه ؟!
عزيز منظورم اين چيزا نبود منظور من اين بود كه اين بازي نسبت به بازي هاي ديگه سنگينتره و من نگفتم كه بازي نكنين كه 3 چراغ ميشين ممكنه از20 تا دستگاه فقط يك دونه بر اثر اين بازي3 چراغ بشه كه دستگاه خود بنده هم جز اينها بود.
در ضمن بيشتر بچه هاي تهران دستگاشونو پيش اقل طاهر ميبرن پس ميتونه امار درستي داشته باشه.;)
من فقط خواستم بهتون يك كمكي كنم.:((

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
خوب پس ما داریم آسونش و می ریم!!!!
عیب نداره!!
راستی توی نحوه داستان و آخر بازی اینا که تاثیر نداره؟
مثلا یه چیز دیگه بشه توی سختش و توی آسون یه چیز دیگه بشه؟
خدایی شاهکاره بازی های خون بریز پاشه؟
کسی تموم کرده نحوه آخرش که فرق نمی کنه توی سخت و آسون بودن؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حالا مهدی جان این خریدنیه ؟:confused:
پ.ن:ضمنا درحین ترکوندن وسلاخی دشمنان 360بنده سه چراغ شدالبته بعدازاینکه یکس کلمپ کردم هر3-2
ماه یه بار 3چراغ میشه و1ساعت بعد که روشن میکنم دوباره کار میکنه:biggrin1:

آره همون سه تا شعله زیر نوار جونت وقتی روشن باشه یعنی به اون تعداد نیپو داری و با کشتن دشمنها هم به اونها اضافه میشه . توی shop هم میتونی بخری .
معراج جان کنسولت بزنم به تخته خوب دووم آورد .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تشكر
اگه پست منو با دقت بخوني ميبيني كه من گفتم كه روزولوشن رو روي 1024 در 768 گذاشتم كه اصلا 4:3 هست و روي Wide هم تنظيم نشده ولي هنوز تو بازي به صورت Widescreen نشون داده ميشه.

كسي راهي بلده؟ شايد با كابل VGA اصلا 4:3 نميده.

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
دوستان ببخشید اینجا سوالمو مطرح میکنم چون تاپیکی واسش ندیدم و نخاستم واسه یه سواله کوچیک تاپیک بزنم
بازی های اصب 360 و Wii چنده و قیمته هر بازی با بازیه دیگه فرق میکنه.مثلا" HALO3 با Ninja Gaiden فرق میکنه درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر