Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه داس هستش که بهش زنجیر وصله که فکر کنم توی چپتر 5 باشه(همون اولاش پیداش میکنی ) ولی یه دونه داس که دسته بلند داره و خیلی خفنه توی چپتر 6 وقتی باسش رو که یه گرگه میکشی میگیری .
گرگه كه در حد باقالي بود با اون همه ادعا.:biggrin1:اما داسش يه چيزي هستش در حد تيم ملي.

بچه ها شما هم فریز های چند ثانیه رو دارید؟ توی راه پله ها هست

اینی که توی چپتر 2 هستش چیه ؟ من متوجه نمیشم :confused:از عکس چیزی نمیشه فهمید :-"

سخترین باس تا چپتر هفتم همینه .
باید ازش فاصله بگیری و با کمان که البته باید قدرتش تا اخر بره بزنی تو سرش . راهش همینه . اون موجودات هم همین که دارن میان طرفت y رو نگهدار تا قدرتت زیاد بشه بعد ول کن تا ترتیبشونو بده .سعس کن سر راهش قرار نگیری و با شمشیر و سلاح مستقیما باهاش مبارزه نکنی .

منظورم وقتی به من نزدیک می شه و از بقلش برق می زنه و حسابی جون کم می کنه...

1 اون مشکل FREEZE نیست اون لودینگ قسمتی از بازیه
2 سختر از اون تا چپتر 7 اون باس استخونیس.

اینی که توی چپتر 2 هستش چیه ؟ من متوجه نمیشم :confused:از عکس چیزی نمیشه فهمید :-"

توی Chapter 2 همون جای که عکس نشون دادم یک item هست جلوی سنگ اول سمت
item نمی ره باید همه دشمنارو کشت بعد سنگ روشن مشه متونی بری item رو برداری
اسمش Rod of Trial هست فکر می کنم برای بهتر تمام کردن بازی توی فایل item که اینجوری نوشته :biggrin1:

1 اون مشکل FREEZE نیست اون لودینگ قسمتی از بازیه
2 سختر از اون تا چپتر 7 اون باس استخونیس.

اگه لودینگ باشه که پایین صفحه مینویسه لودینگ . اون یه تیک هستش که احتمال داره بخاطر بازیهای کپی باشه . البته ممکنه اشکالاتی هم در انجین بازی داشته باشه .
اون اسکلته که سادس فقط کافیه اون داسه که زنجیر داره رو انتخاب کنی راحت دخلشو میاره .

کمک فوری

سلام دوستان
بچه ها من چپتر 5 گیر کردم همون گرگ ها که میریزن تو شهر یه قسمتی هست که میری اونجا و پر از بشکه های بزرگه من همرو کشتم بعد یه چیزی شبیه چاه درشم بستست می گه کراک و فلان من نفهمیدم باید چی کار کنم اگه میشه راه نمایی دقیق کنید بتده اینجارو رد کنم. ممنون.:cheesygri

سلام دوستان
بچه ها من چپتر 5 گیر کردم همون گرگ ها که میریزن تو شهر یه قسمتی هست که میری اونجا و پر از بشکه های بزرگه من همرو کشتم بعد یه چیزی شبیه چاه درشم بستست می گه کراک و فلان من نفهمیدم باید چی کار کنم اگه میشه راه نمایی دقیق کنید بتده اینجارو رد کنم. ممنون.:cheesygri
برو روي اون چاهه بعد شمشير اصلي خودشو بردار بعد y رو بزن (چند بار تكرار كن).بعدشم خودش شمشيرو فرو ميكنه توي چاه و چاهه ميشكنه وميوفتي پايين.

منم چند روزی میشه بازی رو تموم کردم واقعا فوق العاده بود واقعا جزو سه بازی برتر xbox 360 بود و به نظر من بهترین ان نکاتی در مورد بازی که تو spoiler میزارم
من الان دارم بازی رو رو درجه mentor میرم واقعا سخته مثلا دشمنهای chapter یادم نیست 7 یا 8 تو chapter 1 هستن همونایی که rpg میزنن بعد از اتمام بازی روی warrior که 14 chapter است اچیومنت خود warrior وacolaye باز میشود که هرکدام 100 اچیومنت دارد بعد از پایان بازی دو لباس یکی قرمز و دیگری سبز برای ریو :love: باز میشه نمیدونم چرا این بازی از سایتهای گیم این نمرات رو گرفته که خوبه ولی باید بیشتر میدادند به نظر من این بازی کمترین نمره که میشه بهش داد 9 و نمره من به این بازی 9.5 و واقعا از نظر گرافیک هم در سبک خودش عالی بود هر چقدر در مراحل جلو میرفتی سطح طراحی مراحل بالاتر میرفت chapter 14 یعنی مرحله اخر پنج تا غول داره که غول چهارمی از همشون سخت تر وعظیم الجثه تره ودر اخر یک تشکر ویزه از team ninja و مخصوصا تومونوبو ایتاگاکی

برو روي اون چاهه بعد شمشير اصلي خودشو بردار بعد y رو بزن (چند بار تكرار كن).بعدشم خودش شمشيرو فرو ميكنه توي چاه و چاهه ميشكنه وميوفتي پايين.

دوست عزیز ممنون من صبح تو جو بازی بودم نشد تشکر کنم چپتر 5 تموم کردم:cheesygri

ولی انصافا به عقل ناقص من که نمی رسید همش دنبال یه وسیله ای چیزی بودم باهاش چاه رو باز کنم یکی دو بارم با شمشیر زدم ولی نا امید شدم.:biggrin1:

احسنت ! امروز بعد از مشقتهای فراوان این 360 درست شد ( احتمالآ دو سه روزی دووم بیاره ! ) و تونستم NG II رو یه کم بازی کنم. خیلی زیباست !! گذشته از همه خوبی هاش , حس و حالی که توش هست فوق العادست و آدم رو ارضا میکنه وقتی دست و پا و خون و ... این ور اون ور ریخته میشه !
یه سوال : این پنجه خرس بود , پنجه ببر بود هرچی بود , اون رو کجای بازی میده ؟! همین طور اون اسلحه داس شکل رو .

احسنت ! امروز بعد از مشقتهای فراوان این 360 درست شد ( احتمالآ دو سه روزی دووم بیاره ! ) و تونستم NG II رو یه کم بازی کنم. خیلی زیباست !! گذشته از همه خوبی هاش , حس و حالی که توش هست فوق العادست و آدم رو ارضا میکنه وقتی دست و پا و خون و ... این ور اون ور ریخته میشه !
یه سوال : این پنجه خرس بود , پنجه ببر بود هرچی بود , اون رو کجای بازی میده ؟! همین طور اون اسلحه داس شکل رو .
اون پنجه رو بايد بخري داس هم چپتر پنجم از باسش ميگيري.:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or