Ninja Blade

CR

کاربر سایت
Jan 6, 2008
113
بچه ها این غولش(مرحله 9) دو سری میاد سری اول میزنمش اما سری دوم هرچی میزنمش دمو نمیشه.
جونش تموم میشه دوباره نصفه میشه.:confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بچه ها این غولش(مرحله 9) دو سری میاد سری اول میزنمش اما سری دوم هرچی میزنمش دمو نمیشه.
جونش تموم میشه دوباره نصفه میشه.:confused:
اونجا وقتی جونش رو زدی باید بری جلوی شمشیرش که به زمین کوبیده و ازش بالا بره و دکمه ی A رو بزنی تا دمو بشه به قول شما...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
من تو مرحله ي 5 بازي (شايدم 6:confused:) گير كردم :
بعد از اين كه اون حشره ي غول پيكر (:biggrin1:) رو منفجر ميكنيم بعد بهم 10 دقيقه مهلت ميده براي يه كاري. حالا چه كاري نميدونم.:confused::biggrin1: ديوارو كه خرد ميكنم ميرم اون موجوده رو هم آتيش ميزنم بعدش ديگه نميدونم چيكار كنم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من تو مرحله ي 5 بازي (شايدم 6:confused:) گير كردم :
بعد از اين كه اون حشره ي غول پيكر (:biggrin1:) رو منفجر ميكنيم بعد بهم 10 دقيقه مهلت ميده براي يه كاري. حالا چه كاري نميدونم.:confused::biggrin1: ديوارو كه خرد ميكنم ميرم اون موجوده رو هم آتيش ميزنم بعدش ديگه نميدونم چيكار كنم.
میشه یکم دقیق تر توضیح بدی با اینکه تازه تمومش کردم ولی یادم نمیاد:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
میشه یکم دقیق تر توضیح بدی با اینکه تازه تمومش کردم ولی یادم نمیاد:D
:biggrin1:
همونجا كه براي اولين بار با معاون بابامون (:biggrin1:) حرف ميزنيم. (اون بالا وايساده.:biggrin1:) بعد يه سوكس (:biggrin1:) گنده مياد كه بعد از كشتنش يارو ميگه الان منفجر ميشه و تو ميميري.:biggrin1: بعد تو يه دمو در ميرم. بعد كه مرحله شروع ميشه 10 دقيقه وقت دارم كه 3 تا چيزو از بين ببرم. جلوتر كه ميرم يه ديواره رو خرد ميكنم. ميرم جلوتر يه دونه از اون گياها رو بهش آتيش پرت ميكنم. بعد ديگه نميدونم چكار كنم.
البته قبل از خرد كردن ديواره سمت چپش يه ورودي هست كه يه چيزه سياه دورشو گرفته و نميشه ازش رد شد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
همونجا كه براي اولين بار با معاون بابامون (:biggrin1:) حرف ميزنيم. (اون بالا وايساده.:biggrin1:) بعد يه سوكس (:biggrin1:) گنده مياد كه بعد از كشتنش يارو ميگه الان منفجر ميشه و تو ميميري.:biggrin1: بعد تو يه دمو در ميرم. بعد كه مرحله شروع ميشه 10 دقيقه وقت دارم كه 3 تا چيزو از بين ببرم. جلوتر كه ميرم يه ديواره رو خرد ميكنم. ميرم جلوتر يه دونه از اون گياها رو بهش آتيش پرت ميكنم. بعد ديگه نميدونم چكار كنم.
البته قبل از خرد كردن ديواره سمت چپش يه ورودي هست كه يه چيزه سياه دورشو گرفته و نميشه ازش رد شد.
فکر کنم بدونم کجا رو میگی!!:D
اونجا که یه سری جعبه زیاد هست و تاریکه کلا بعد گیاه رو اتیش میزنی روشن میشه همه جا؟!!
اونجا سمت چپ گیاهه یه سری جعبه اینا هست(همون بقل اون چیز سیاه که کف زمینه) بترکونش پشتش یه دیوار هست میشه خراب کردش و ...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نمیدونم چرا گیر دادی به باس های بازی چون هر کی بازی کرده گفته باس های خوبی داشته !
من نگفتم كه باس هاي بدي دارن . خيلي هم مبارزه باهاشون حال ميده . فقط خوب طراحي نشدن(شكل ظاهريشون شبيه غول هاي contra هست) . به هر حال اگه حرف اشتباهي زدم ببخشيد .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
خوب اونجا رو هم رد كردم. الان دارم حرص ميخورم چه چيزه ساده اي رو نفهميدم.:(:biggrin1:
خوب رسيدم به پدر و دارم باهاش ميجنگم.:biggrin1: فقط ميخواستم بپرسم اين Boss آخره بازيه؟:biggrin1: آخه خيلي قويه.:eek:
فكر كنم اين بازي رو مايكروسافت براي مبارزه با God of War ساخته بود.
آخه خيلي شبيه God Of Warـــه. مثل سيستم دكمه زني (كه تو اين خيلي زياده و رسما خزش كرد:biggrin1:)
و باسهاي خيلي بزرگ.
وقتي خون باسها تموم ميشه مثل كريتوس ميپره روش و ...:biggrin1:
حتي بعضي كمبوهاش هم شبيه كمبوهاي كريتوسه.
در واقع اين بازي بيشتر از NG براي God Of War رقيب محسوب ميشه.
ولي در كل بازيه خوبيه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نه خیر 1 مرحله دیگه مونده:D

نه بابا فکر نمیکنم قصد رقابت بوده باشه! اخه بازی نبود که بخواد با اون بازیه بزرگ رقابت کنه و هیچ تبلیغاتیم روش نشد!
ولی ترکیبی از چند بازی بود که یکیش همین gow بود!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
درود.

بازی را امروز شروع کردم و فعلا در عرض 5 دقیقه بررسی به گرافیک عالی و اکشن عالی بازی پی بردم.
اصلا این بازی قابل قیاس با Gow نیست
دو سبک متفاوت را مقایسه نکنید!

دوستان در باره اچیومنت هاش توضیح بدند. normal یا hard بودن تاثیر داره؟

ویرایش: بعد از دیدن سایت ها متوجه شدم تقریبا hard بودن روی اچیومنت های تاثیر نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر