PlayStation Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom | PS4

xgfmj2uux7ew9hq52pzr8.jpg

Developer: Level-5
Publisher: Bandai Namco
Director: Takafumi Koukami
Writer: Akihiro Hino
Composer: Joe Hisaishi
Genre: Role-playing
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4
Release: March 23, 2018
جمعه 3 فروردين 1397

xl1tfz741gnjm2kclzm.jpg

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
من هم از شدت هایپ از دیشب بیدار موندم و راس 8:30 صبح بازیو شروع کردم.
نسخه های قبلیو بازی نکردم تاحالا.
بازی داستانش واقعا خوبه و من از نحوه ی روایت داستانش لذت بردم.
یه کم اول بازی منو یاد قصر کاموشیدا توی پرسونا 5 انداخت :))
دوتا مشکل عمده داشتم با بازی یکی دوربینش که وقتی میخوای با RS دوربینو اینور اونور ببری خودش یهو برمیگرد سره جای اولش و یه حالت بدی رو میده(التبه نمیدونم توی تنظیمات میشه اینو دستکاری و درست کرد یا نه). یکی هم موسیقیش. تا اینجا که من بازی کردم نان استاپ موسیقی تکراری پخش میکنه که کمی میره رو اعصاب و امیدوارم توی چپتر های بعدی و در ادامه اوکی بشه.
مبارزات بازی هم نوبتی نیست و معمولیه و تا اینجای کار (چپتر 1) با 4 نوع دشمن مواجه شدم و با تعداد زیادی هم اسلحه.
سیستم مبارزات هم عالیه واقعا.نرم و روون و قابل حس کردن.
من حدود 40 دقیقه بازی کردم و تا اینجای کار همه چیز خوب بوده. فقط امیدوارم تنوع بازی بهتر بشه.
توضیحات تکیمیلی رو وقتی بیشتر بازی کردم حتما مینویسم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
این توضیحات اسپویل نداره .

گیم پلی انتخابهای زیادی پیش روتون میزاره ، از سوییچ کردن یار و سلاحها تا اسکیلها و جادوهایی که استفاده کردن از هر کدومشون لذت خاص خودشو داره . داستان از همون ابتدا نقش آفرینی رو به رخ میکشه ! ، یک ارتباط نزدیک ، گرم ، که فقط میشه از ساخته های ژاپنی انتظار داشت !! ، همون ابتدای بازی عاشق یکی از شخصیتها (نلا) میشید . موسیقی متن شاهکاره و توی محیط بازی غرقتون میکنه ، گرافیک ... نمیتونم مثالی براش بیارم ، طوری طراحی شده که جذبتون کنه ! ، هنرمندانه شما رو به داخل بازی میکشه و گوشه گوششو دوس دارید بگردید ، موسیقی متن و بعضی نقاط منو یاد یک بازی خیلی قدیمی هم میندازه : Harvest Moon ! ، نه اینکه بخوام حالو هواشو بفهمم ، خودش اون احساس خوبی رو که عناوین ژاپنی با سبکو سیاق خاص خودشون معمولا منتقل میکنن رو برام یادآوری میکنه .

استودیوهای ژاپنی به دنیا خودشونو ثابت کردن که بی رقیبن ، امیدوارم توی E3 امسال سونی ، پر باشه از عناوین ژاپنی .
بیشتر براتون میگم سر فرصت ، بازی 4K ساپورته .

عکسهای 4K ، حاوی اسپویل . در آینده عکسهای کاملتری میزارم و سر فرصت ویدئوی گیم پلی هم میزارم .

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی رو دیجتالی خریدم با گد تخفیف ۱۲ دلار کم شد

تا ۳۰ بزنیم‌‌به بدن تا GOWبیاد شانس مضخرف من بازی رو خریدم برا دانلود اومدم با PSxانحام بدم‌ ویندوز پرید

مجبور شدم با خود کنسول از نت خونه بزنم‌ این ۲۷ گیگ رو

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بازی رو دیجتالی خریدم با گد تخفیف ۱۲ دلار کم شد

تا ۳۰ بزنیم‌‌به بدن تا GOWبیاد شانس مضخرف من بازی رو خریدم برا دانلود اومدم با PSxانحام بدم‌ ویندوز پرید

مجبور شدم با خود کنسول از نت خونه بزنم‌ این ۲۷ گیگ رو
مایکروئه و سوپرایزاش دیگه :D ، تا 6 گیگ چپتر 1 رو میتونی بری . فول دانلود باید بشه بعدش .

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
مایکروئه و سوپرایزاش دیگه :D ، تا 6 گیگ چپتر 1 رو میتونی بری . فول دانلود باید بشه بعدش .
بعد از ابدیت ویندوز ویندوز پرید لامصب با 4G رو کنسول جواب نمیده

باید با نت خونه بزنم حجم خودش ۸۰گیگ بیشتر نیست یعنی ۸گیگ باید ترافیک اضافه بخرم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
من 2 ساعتی بازی کردم بازی خوبییه در کل ولی احساس میکنم خیلی اسون هست درجه سختیش 1. ساعت میشه میدویی میری 1 نفرو پیدا میکنی در عرض 10 ثانیه میزنی طرف رو فایت تموم میشه میره!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
ابتدا از لطف دوستان تشکر می کنم که منو RPG یا JRPG باز میدونن :) و با پیامهاشون در مورد بازی از منی که در مقابل سوابقشون عددی نیستم :D ازم اجازه ی نظردادن میخوان .

گیم پلی : اگه بخوام براش مثالی بزنم مثل پیانو زدن میمونه ! ، شما پشت پیانو نشستین و کلیدها در جاهای مشخصی قرار دارن ، فقط اون ریتمی که بهش علاقه دارینو انتخاب و بنوازین ، گیم پلی شما رو محدود نمیکنه ، گیجتونم نمیکنه ، سعی داره به انتخابهای شخصی شما احترام بزاره و اون لذتی که منحصرا به انتخاب شما مربوط میشه رو با فشردن دکمه ها بصورت متنوع چاشنی ماجرا کنه ، مثال پیانو بهترین تصویری بود که موقع فشردن دکمه ها به ذهنم می اومد .

مبارزات : یکی از بحثهایی که پیش اومده سادگی بازیه ، شما مسیر بسیار طولانی ای برای لول آپ کردن هر کدوم از یارانتون پیش رو دارین ، در این مسیر به دشمنانی بر میخورین که لولهای هم سطح شما دارن و با پیشرفت به مکانهای دیگه شاهد دشمنانی میشین که لول مبارزه با اونها بالا یا بسیار بالاتر از شماست ! ، دوستانی که بازی رو شروع کردن حرفشون متینه چون در ابتدا بازی میخواد دست شما رو با گیم پلی گرم کنه و با منابعی که در اختیار دارین و در طول سفر بدست میارین بیشتر آشنا و ازتون یک نوازنده ی خوب بسازه ! . ولی بعدا براتون داره :D عجله نکنین .

این بازی مختص ایرانیاس ! ، از عباس آقا بگیر !! تا حسام بیکو مراد بیکو آبو خاک اجدادیمون توی بازی پیدا میشه :D منتقدین راست گفتن ما ارتباط نگرفتیم با بعضی شخصیتا ، چون اونا ریشه در فرهنگ ما ایرانیا دارن . :D من کاملا فهمیدمشونو ارتباطه رو گرفتم فوق العاده ان:)) دیوونه تک تکشونم

ویدئو :
این گیم پلی رو سعی کردم روی تنوع حرکات و انتخابهایی که بازی در اختیارتون میزاره مانور بدم ، اسپویل نداره مال اوایل بازیه ، این فقط قسمت کوچکی از گیم پلیه و فکر میکنم بصورت خلاصه تونسته باشم کلیت گیم پلی و یکی از مبارزات رو براتون خوب شرح داده باشم . امیدوارم لذت ببرید .

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خدایی 60 دلار براش زیاده. آخرش با 40 دلار باشه مثل SOTC.

یعنی این جور پستا رو فقط تو بی سی میشه دید ;))

بخش داستانی رو با لول 70 تموم کردم تقریبا 34 ساعت طول کشید :D برم برای پلات ببینیم چقدر طول میکشه :-"
از داستانش خوشم اومده یه چند تا سوپرایزم داشت:D گیم پلی هم عالی بود مثل سری تیل شده کلی حال کردم:D
ابتدای بازی شاید یکم اسون باشه ولی تقریبا از میانه راه سخت میشه:D
در کل بخش داستانی شاید خیلی چالش اور نباشه ولی وقتی برای پلات استارت میزنی تازه میفهمی اصلا اون لولی که هستی رو باس های فرعی و یکسری موجودات جواب نمیده باید لول و مکس کنی :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم بازی را تموم کردم 44 ساعت طول کشید البته نزدیک ۵۰ درصد ساید کوئست ها را هم رفتم .قطعا بین ۱۰ تا jrpg تاپی که تا حالا بازی کردم نبود اما واقعا تجربه شیرین و دوست داشتنی بود و یه جورایی عیدو برام دراورد.
بازی خیلی اسون بود و چلنج خاصی نداشت کل بازی من اصلا یکبارم game over نشدم . بخش kingdom managment فوق العاده بود ساعت ها از وقتم سر اون قسمت گذشت.خودش برای خودش یه پا بازی مستقل بود .از قسمت skirmish اصلا خوشم نیومد زیادم فعلا باهاش ور نرفتم اما متاسفانه برای پلات باید همشو رفت .
داستان بازی نسبت به قسمت اول ضعیف تر بود کاراکتر های بازی را هم به جز یکی دوتاشون بقیشونو دوست نداشتم شخصیت پردازی جالبی نداشتن.مهمترین عامل بازی برای من گیم پلی بی نظیر بازی بود که هر چقدر بازی میکردم خسته نمیشدم .
از نقاط ضعف بازی صدا گذاری اون بود تو کل بازی فقط ۱۰ درصد مکالمه ها صدا داشت که برای یه بازی ۲۰۱۸ واقعا ضعیف بود حتی بازی های بودجه پایینی مثل سری atelier هم بیشتر صدا گذاری دارن.
دیگه باید برم سراغ پلات کردنش.البته پلات کردنش اصلا کاری نداره اما کاملا وقت گیر هست و زمان زیادی میبره مثل انجام دادن همه ماموریت های فرعی و همون skirmish ها و... کلی گریند داره.فکر کنم ۴۰ تا ۵۰ ساعت زمان ببره

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بازی رو با لول 81 پلات کردم یکسری از تروفی هاش واقعا کمر شکن بود ~X(
الان که فکر میکنم میبینم بخش داستانی یکم کوتاه بود چون نصف تایم داستانی من داشتم لول اپ میکردم :D
ضمن اینکه همونطور که دوستمون اشاره کرد صدا گذاری و شخصیت پردازی افراد ضعیف بود میتونست خیلی بهتر از اینا باشه :D
چالش بازی هم کم بود شاید اخرا بیشتر میشد ولی در کل خیلی چالش نداشت متاسفانه درجه سختی م نداشت 8-|
با خیال راحت بریم سراغ فار کرای >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
الان که فکر میکنم میبینم بخش داستانی یکم کوتاه بود چون نصف تایم داستانی من داشتم لول اپ میکردم :D
ضمن اینکه همونطور که دوستمون اشاره کرد صدا گذاری و شخصیت پردازی افراد ضعیف بود میتونست خیلی بهتر از اینا باشه :D
چالش بازی هم کم بود شاید اخرا بیشتر میشد ولی در کل خیلی چالش نداشت متاسفانه درجه سختی م نداشت 8-|
در کل این یا قبلی؟ :D
یه مقایسه جامعی بنما،ببینیم چه مواردی این بهتر بودن،چه مواردی اون!
و به اندازه قبلی دوست داشتنی بود؟:x

ولی فکر کنم زمان پلاتش کمتر از قبلی باشه،نیست؟ قبلی برای من 100-110ساعت طول کشید...البته...برای Craftکردن آخرین آیتم مورد نیاز تا پلات،قشنگ 10 ساعتی درگیر گیر اوردن متریالش بودم! دراپ نمیشد:|

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
در کل این یا قبلی؟ :D
یه مقایسه جامعی بنما،ببینیم چه مواردی این بهتر بودن،چه مواردی اون!
و به اندازه قبلی دوست داشتنی بود؟:x

ولی فکر کنم زمان پلاتش کمتر از قبلی باشه،نیست؟ قبلی برای من 100-110ساعت طول کشید...البته...برای Craftکردن آخرین آیتم مورد نیاز تا پلات،قشنگ 10 ساعتی درگیر گیر اوردن متریالش بودم! دراپ نمیشد:|

من قبلیه رو بیشتر دوست داشتم ولی این گیم پلیش عالی بود از قبلی بهتره بود :Dداستانش بدک نبود ولی داستان الیور باحالتر بود :D از نظر گرافیک و طراحی هم مثل نسخه اوله :D
این مدت زمانش پلاتش کمتره البته بستگی داره چطور بری :D اون متریال ها رو اینجا هم داره قشنگ اسفالت میشی برای یکی دو تا تروفی :D
نسبت به قبلی خیلی خوب نبود بدم نبود لذت میبری :D>:)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دمت گرم پلات بازی کمر شکنه واقعا البته نه از نظر سختی از نظر طولانی بودن .از من جلو زدیا حیف چند روز تهران نیستم نمیتونم بازی کنم دوست دارم هر چی زودتر برگردم بزنم تو رگ

• Like
Reactions: END_BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر