NFS: Most wanted

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
دوستان گراقیک بازی نا امید کنندست واقعا من خریدم پشیمونم حیف 40$!!!!
میدونستم به خاطر همین وایپ اوت خریدم
دلیل گرافیک پایین اینه که EA خیلی روی نسخه ی کنسولی این بازی کار کرده اما جدیدا اومده و یه nsf الکی واسه ویتا ساخته که اولش همه فک کنن مثل نسخه ی کنسولی هست بخرن

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اما من که اصلا حرفای شماها رو قبول ندارم و مطمعن هم هستم که گرافیکش خیلی هم خوبه..
این چیزا عادیه که بیاین توی تاپیک این حرفارو بزنین و الکی بقیه رو نا امید کنین..
وقتی من نسخه اندروید رو دانلود کردم رو گوشیم(galaxy s 2)..به این خوبی بود..خیلی خیلی خوب کار شده بود..باور نکردنی بود برای گوشی.
حالا اینو دیگه مطمعنم که خیلی خوبه و در حد ps3 هم هست..
هر چقدر هم بگید..باز هم مطمعنم این بازی خوبه و گرافیک و گیم پلی عالی هم داره.

sina_ch

کاربر سایت
Oct 29, 2012
24
اونایی که میگن گرفتن و خوب نبوده یا نگرفتن یا گرافیک توی بازی رو معنیش رو نمیدودن .....من دیشب رو ویتا دوستم بازی کردم از هر نظر عالی بود

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
والله من دیشب نسخه اندروید این بازی رو دانلود کردم و بهمراه اون دیتا تگرا 3 رو هم روی One X نصب کردم و لامصب فوق اعاده بود حالا چجوری دوستان میگند نسخه ویتا که خودش کنسول بازیه خوب نیست من نمیدونم کاشکی یکی از سایت ها یه برسی کلی میکرد ببینیم چجور و ارزش خرید داره یا نه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
والله من دیشب نسخه اندروید این بازی رو دانلود کردم و بهمراه اون دیتا تگرا 3 رو هم روی One X نصب کردم و لامصب فوق اعاده بود حالا چجوری دوستان میگند نسخه ویتا که خودش کنسول بازیه خوب نیست من نمیدونم کاشکی یکی از سایت ها یه برسی کلی میکرد ببینیم چجور و ارزش خرید داره یا نه

ااره داداش... سگ مصب رو وان ایکس مهشرره
اما ویتاش یخورده جالب نیست

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
3oeaf0.jpg

لطف کنن دوستان بگن توقع چه گرافیکی رو داشتن که اینقدر دارن ترول میکنن؟ مثلا قرار بود بشه مثل PS3 ؟ اصلا کسی همچین حرفی رو زده بود که همه الان اخ و پیف میکنن در مورد گرافیک بازی؟
محض اطلاع موتور گرافیی بازی به قدری سنگین هست که روی PC اونم با سیستم های قوی فریم 30-40 میگیرن پس توقع ندارید که بیان روی ویتا با نهایت گرافیک بازی رو بدن؟
در ضمن موتور گرافیکی نسخه iOS و Android با نسخه Vita فرق داره و اینجا هم جای مقایسه این 2 تا باهم نیست. (برای کنسولها و Wii U نسخه بهبود داده شده Chameleon هستش)

آخرین ویرایش:

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان .
من كه هيچ شباهتى از لحاظ گرافيك (تكسچر نورپردازى ....) تو اين عكسا كه گذاشتيد نمى بينم .....
شايد منظورش از اون چيزى كه فكر مى كنيد شبيه هم هستند نوع ماشين بوده ....
تو گرافيك كه اثلا شباهتى وجود نداره فقط object هاى محيط شبيه همن تازه با detail خيلى كمتر .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
خب من بالاخره بازی رو دانلود کردم و تونستم یکی دو ساعت بازی کنم.
اول از همه میرم سراغ گرافیک! ببین انتظار گرافیک نسخه کنسولی رو اصلا نداشته باشید ولی خب بازی رو VITA گرافیک خوبی داره و اصلا تو ذوق نمیزنه! اون کاهش ترافیک هم که میگن درسته ولی خب در اون حدی که فکر میکردم بد نیست یعنی ماشین تو شهر هست منتها نه خیلی زیاد! یه چند تا عکس هم از نسخه ویتا گذاشته بودم و به این اشاره کرده بودم که هیچ رفلکتی روی ماشین نیست! خب خوشبختانه رفلکت رو ماشین ها هست مخصوصا تو رنگ زرد خیلی خودنمایی میکنه ولی خب در حد نسخه کنسولی نیست! جزئیات ماشین ها هم درحد همون نسخه کنسولی ـه و جزئیات محیط و کیفیت تکسچر ها با کاهش جزئیات همراه بوده! بازی تو بعضی منطقه ها افت فریم داره اما یه آپدیت 6MB اومده که میگن افت فریم رو کاهش میده و یه سری باگ های گرافیکی رو درست میکنه. گرافیک بازی تو شب خوبه نه به خوبی روز ولی یه نکته ای که دو ذوق من زد نور پردازی بقیه ماشین ها بود که از دور پیکسل پیکسل بودند. رنگ ماشین ها هم مثل نسخه کنسولی خش میفته و ماشین کثیف میشه! Loading ها هم خیلی تاخیر نداره و میشه گفت زمانش با نسخه کنسولی برابره!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راجع به گیمپلی و بقیه چیزا هم که اصلا جای بحث نداره! یعنی بازی در سبک خودش بهترین ـه! آنلاین هم هنوز بازی نکردم، بازی کردم راجع به سرور ها واستون توضیح میدم.
در کل بنظر من NFS: Most Wanted بهترین تجربه ی ریسینگ رو VITAـه! گرافیک بازی هم خوبه اما فوق العاده نیست! همونطور که گفتم انتظار نسخه کنسولی رو نداشته باشید ولی خب در حد خودش عالیه! در حد گرافیک پورت Mortal Kombat Vita تابلو نیست در حالی که همون پورت Mortal Kombat یکی از بهترین بازی های ویتا بود که من تجربه کردم و درحدی که بعضی از دوستان میان میگن ناامید شدن و ... هم نیست! (فکر نمیکنم اصلا بازی کردن باشن که اینجوری اومدن نظر میدن راجع بازی)؛ با نسخه iOS هم مقایسه نکنید چون عظمت نسخه VITA اصلا با iOS قابل قیاس نیست! فیزیک ماشین ها فوق العادست و واقعا حس سرعت رو میده! پلیس های بازی هم واقعا گیر ـن! :D هندلینگ رو که نگو...
در آخر دم EA و Citerion Games گرم که اومدن همچین Portـی رو واسه ویتا ارائه کردن چون بنظرم بهترین تجربه ی Racing رو کنسول های دستی ـه! و همچین Racingـی با این کیفیت روی Vita غنیمت ـه! برید بازی رو بخرید که عمرا پشیمون نمیشید!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش: یه چند دست آنلاین بازی کردم سرور های بازی خیلی خوبه و زیاد لگ نداره! باحالیش اینه تو آنلاین میتونی Open World با دوستات تو شهر بگردی... Match Making هم خیلی سریع ـه و زود Join میشید به بازی، یه جورایی در حد FIFA!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر