NFS: Most wanted

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تشکر بابت اطلاعات !
بله ... به نظر من عنوان ناامید کننده ای نیست اصلا ... هرجا ازش خودنم همه ازش تعریف کردن . همه امکانات کنسولی که توش هست. بحث گرافیک هم که خب واضحه اجرای یک بازی Open world روی کنسولهای دستی نیاز به ساده سازی بیشتری داره ... گرافیکش اتفاقا خوب هست به نظره من هم . الان که عکسهای بالا رو میبینم در قیاس به نسخه کنسولی در حده یک کنسول دستی خوب - همین اینکه روش فشار نیاودن تا مثل AC3 به جای Performance درست حسابی فقط زیبا باشه خودش خیلی خوبه ...
احتمالا با گزشت زمان و اشنایی سازنده ها همه این مشکلات برطرف میشه
شاید منم به جای AC3 اینو بگیرم لول !

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
تشکر بابت اطلاعات !
بله ... به نظر من عنوان ناامید کننده ای نیست اصلا ... هرجا ازش خودنم همه ازش تعریف کردن . همه امکانات کنسولی که توش هست. بحث گرافیک هم که خب واضحه اجرای یک بازی Open world روی کنسولهای دستی نیاز به ساده سازی بیشتری داره ... گرافیکش اتفاقا خوب هست به نظره من هم . الان که عکسهای بالا رو میبینم در قیاس به نسخه کنسولی در حده یک کنسول دستی خوب!
تازه گرافیک خود بازی تو حرکت نسبت به این عکس ها خیلی باحال تره! مخصوصا ظهر باشه کلی پلیس دنبالت باشه رو یکی از این پل کابلی ها باشی سایه پل خط به خط از رو ماشین ـت رد بشه! نور هم بزنه تو چشت! یه Soundtrack توپ هم پخش بشه! وای! چه شود! :D اون آپدیت 6mb هم که نصب کردم افت فریم رو خیلی کاهش داد و میشه گفت حالا دیگه افت فریم اصلا اذیت نمیکنه و تو ذوق نمیزنه!
الان که بیشتر بازی کردم بنظرم گرافیک بازی خیلی هم خوبه! شاید تا حالا بازی با این عظمت و گستردگی و این حجم گرافیک رو VITA ندیده باشید! Draw Distance هم خیلی عالیه! یعنی دقیق تا دورنما رو نشون میده و اینجوری نیست هرچی بری جلوتر یهو آبجکت ها Load بشند! مخصوصا تو جاده های برون شهری که کوه ها و تپه ها با جزئیات طراحی شدن و از دور خیلی زیبا نما میکنند. یه کار باحال دیگه ای که Citerion با نسخه Vita انجام داده اینه که نیومده از سایه های بازی کم کنه! یعنی شما هر آبجکتی تو بازی ببینید سایه داره و سایه اون هم رو ماشینتون تاثیر میذاره! نکته ی دیگه در مورد گرافیک بازی که حائز اهمیت کیفیت افکت هاست که معمولا تو Portـها واسه ویتا از کیفیت ـش کم میکنند. خب NFS Most Wanted نسخه ویتا هم از این قاعده مستثنی نیست ولی خب افکت جرقه ها در اثر برخورد ماشین با همون کیفیت نسخه کنسولی ـه که از نظر من خیلی به چشم میاد. فیزیک ماشین ها هم که لامصب با اعصاب و روان آدم بازی میکنه! همچین فیزیکی تو یه Racing واسه کنسول دستی ندیدیم به مولا! :D
راستی یادم رفت بگم عجب Soundtrackـهای توپی داره آدرنالین میچسبونه! :D
برید بگیرید مولتی بزنیم که خفن حال میده رو ویتا...

آخرین ویرایش:

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
از اونایی که این بازی رو دارن خوهش میکنم(خواااهش)میکنم که خوزشون برن تو بازی و از محیط تای مختلف بگدر حالت خوب اسکرین شات بگیرن وعکس بزارن توی همین تاپیک تا بقیه هم ببینن.
ممنون میشم.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
دوستان بحث من اینه که ویتا قدرت سخت افزاریش خیلی زیاده حالا من تعجب میکنم بازی سازها اینقد در حقش کم لطفی میکنن.پردازنده 4 هسته ای که تا مواقع لازم تا 2000 مگاهرتز هم اور میشه و کارت گرافیک 4 هسته ای و این گرافیک و این افت فریم؟مشکل اینه که سازندگان بازی اونقد وقت که برای نسخه کنسولی میزارن برای ویتا نمیزارن و ما باید فقط از بازی های انحصاری لذت یه گرافیک و گیم پلی خوب رو ببریم یا از یه بازی پرت شده از نسخه کنسولی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب Review بازی از سایت IGN هم منتشر شد .
IGN به بازی نمره 7.2 رو داده - حالا بریم سره توضییحات نسخه ویتا :
فقط یک توضیح سریع و چکیده این Review. آولا که خب همونطور که دوستان هم گفتند این نسخه رو خوده سازنده های اصلی بازی تهیه کردن که نشان از این هست که امکانات بازی هیچ فرقی با کنسول نداره پس خیالتون راحت باشه ... داستان FIFA نیستش اینجا
IGN گفته انتظار میرفت گرافیک بازی از اون چیزی که هست بالاتر باشه . تعدادی از افکتهای نیستش و یا ساده سازی بسیار شده که باعث شده مقداری مصنوعی به نظر برسه. اما در عوض کله شهر FairHAven به زیبایی رو ویتا رندر شده و Draw distance بازی بسیار عالی هستش . منتها تعدادی از Detail ها در نمای دور کم هستند که خب این طبیعی به نظر میرسه. در مجموع گرافیک بازی خوب هست اما اشکلات و گلیچ های در هنگام رندر وجود داره.
بعد توضیح داده بیشترین چیزی که MW روی ویتا ضربه زده و این نسخه رو به هیجان انگیز بودن در حده کنسول نزدیک نمیکنه ترافیک پایین شهر هست و همچنین تعدادی ماشینهای که با اونها مسابقه میدید یا پلیسهایی که دنبال شما هستند از نسخه کنسولی خیلی کمتر هست. IGN میگه این باعث میشه بعضی مراحل سخت اسون تر بشه و یا به چالش کشیدن بازیباز در هنگام مسابقات نسیت به نسخه کنسولی کمتر به چشم بیاد و در نهایت اونقد به اندازه نسخه کنسولی هیجان نداشته باشه.
به نظر میرسه همه اینها بنا بر محدودیت های سخت افزاری باشه که Vita داره اما در نهایت MW عنوان بسیار خوبی برای دارندگان ویتا هستش.
نکات منفی به ترافیک کمتر - هیجان کمتر اشاره کرده و نکات + هم به کنترل بسیار خوب - Open world - عنوان Handheld عالی .

دوستان بحث من اینه که ویتا قدرت سخت افزاریش خیلی زیاده حالا من تعجب میکنم بازی سازها اینقد در حقش کم لطفی میکنن.پردازنده 4 هسته ای که تا مواقع لازم تا 2000 مگاهرتز هم اور میشه و کارت گرافیک 4 هسته ای و این گرافیک و این افت فریم؟مشکل اینه که سازندگان بازی اونقد وقت که برای نسخه کنسولی میزارن برای ویتا نمیزارن و ما باید فقط از بازی های انحصاری لذت یه گرافیک و گیم پلی خوب رو ببریم یا از یه بازی پرت شده از نسخه کنسولی
حرف شما به جا .... اما این مورد مشکلات همیشه در ابتدای کار یک کنسول موجود هست. گاهی بعضی دلایل هم دخیل هستند-بر فرض مثلا الان Criterion که واقعا دمش گرم خودش اومده بازی رو برای ویتا ساخته ... زیر همون سقفی که نسخه کنسولی رو طراحی کردن . اما خب میزان وقتشون طبیعتا کمتر بود ( بر حسب زمان عرضه بازی ) که باعث میشه به سازنده ها فشار بیاد ... بالاخره تا زمان عرضه باید بازی رو یک جورایی جمع و جورش کنن. الان شاید اگر Criterion میشست این بازی رو انحصاری برای ویتا طراحی میکرد طبیعتا میزان زمان بیشتر و افراد بیشتر بهشون اجازه میده تا سخت افزار ویتا بیشتر بررسی کنن و در نهایت بازی بهتری بسازن .... زمان PSP هم این مشکلات زیاد بود. تعدادی سازنده خاص بودن که از پتانسیل واقعی PSP استفاده کردن ... با یک نگاه به تفاوتهای ساختاری و گرافیکی بازیهایی مثل GOW - MGS PW نسبت به بقیه بازیها میشه به این حقیقت رسید .
تا اینجا همین که بازی مثل MW داره با گرافیک خوب و محیط Open world و Draw Distance بالا روی ویتا اجرا میشه و امکانات کنسولی رو داره خودش شروعی خوب برای ادامه ای بهتر هست به شرطهای مختلف ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
تازه گرافیک خود بازی تو حرکت نسبت به این عکس ها خیلی باحال تره! مخصوصا ظهر باشه کلی پلیس دنبالت باشه رو یکی از این پل کابلی ها باشی سایه پل خط به خط از رو ماشین ـت رد بشه! نور هم بزنه تو چشت! یه Soundtrack توپ هم پخش بشه! وای! چه شود! :D اون آپدیت 6mb هم که نصب کردم افت فریم رو خیلی کاهش داد و میشه گفت حالا دیگه افت فریم اصلا اذیت نمیکنه و تو ذوق نمیزنه!
الان که بیشتر بازی کردم بنظرم گرافیک بازی خیلی هم خوبه! شاید تا حالا بازی با این عظمت و گستردگی و این حجم گرافیک رو VITA ندیده باشید! Draw Distance هم خیلی عالیه! یعنی دقیق تا دورنما رو نشون میده و اینجوری نیست هرچی بری جلوتر یهو آبجکت ها Load بشند! مخصوصا تو جاده های برون شهری که کوه ها و تپه ها با جزئیات طراحی شدن و از دور خیلی زیبا نما میکنند. یه کار باحال دیگه ای که Citerion با نسخه Vita انجام داده اینه که نیومده از سایه های بازی کم کنه! یعنی شما هر آبجکتی تو بازی ببینید سایه داره و سایه اون هم رو ماشینتون تاثیر میذاره! نکته ی دیگه در مورد گرافیک بازی که حائز اهمیت کیفیت افکت هاست که معمولا تو Portـها واسه ویتا از کیفیت ـش کم میکنند. خب NFS Most Wanted نسخه ویتا هم از این قاعده مستثنی نیست ولی خب افکت جرقه ها در اثر برخورد ماشین با همون کیفیت نسخه کنسولی ـه که از نظر من خیلی به چشم میاد. فیزیک ماشین ها هم که لامصب با اعصاب و روان آدم بازی میکنه! همچین فیزیکی تو یه Racing واسه کنسول دستی ندیدیم به مولا! :D
راستی یادم رفت بگم عجب Soundtrackـهای توپی داره آدرنالین میچسبونه! :D
برید بگیرید مولتی بزنیم که خفن حال میده رو ویتا...

علیرضا بازیو گرفتی؟؟ کی؟چند؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
علیرضا بازیو گرفتی؟؟ کی؟چند؟
همون موقع که اومد دیجیتالی خریدم ولی خب با این وضع نت یه روزی طول کشید تا دانلودش تموم شه! :D برو بگیر آنلاین بزنیم!
------------------------------
نسخه ویتا مسابقات 6 نفره هم داره!

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان عزیز vita خیلی وقت نیست اومده الان اگه از کل قدرتش استفاده کنن باید نسل بعدیش رو بزنن
psp هم اویل سونی قفلش کرده بود برای سانده ها که بیشتر از 222mh از cpu بیشتر استفاده نکنن بعدش هم ازادش کرد تا از تمام قدرتش استفاده کنن الان شما باید بازی رو با بازی های ماشین سواری که اوایل برای ps3 می اومد مقایسه کنید

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
آنلاینش حداکثر تا 4 نفر هست یا 6 نفر ؟ تاخیرش زیاده و لگ ش چطور ؟ اگه ایناش ردیفه بگیرم . بعد جوری هست تا 1 سال سرگرم کنه که دیجیتالی بگیرم ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آنلاینش حداکثر تا 4 نفر هست یا 6 نفر ؟ تاخیرش زیاده و لگ ش چطور ؟ اگه ایناش ردیفه بگیرم . بعد جوری هست تا 1 سال سرگرم کنه که دیجیتالی بگیرم ؟
آنلاین 4 نفر و Ad-hoc تا 6 نفر رو ساپورت میکنه! سرورهای بازی هم خوبه من زیاد لگ نداشتم. اونم بستگی به سلیقه ـت داره ولی بازی تو سبک خودش عالیه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافيك ios خوبه ولي گيم پلي افتضاحه همون چيزي كه با ويتا متمايز ميشه ولي نميدونم ارزش ٤٠$ داره ؟؟؟
نسخه IOS زبطی به اینحا نداره البته سازنده هاش هم با نسخه ویتا فرق دارن.
همون کسانی که نسخه کنسولی رو طراحی کردن نسخه ویتا رو هم ساختن
نسخه ویتا چیزی به جز محدودیتهای گرافیکی - ترافیک توی خیابونها چیزی کم نداره .
از نسخه کنسولی هم که ارزونتر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر