New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
میری تو داشبورد (منو) و تو قسمت System (قسمت بنفشه) گزینه آخر Initial setup رو میزنی و بعد Yes ...

نتیجه هم بگو چی شد..

من قبلا هم این کار رو یک بار انجام داده بودم ولی به گفته شما دوباره رفتم انجام دادم حتی 3 تاcd هم عوض کردم ولی باز هم همون سوالهای همیشگی رو پرسید و اصلا پیغام اپدیت رو نداد
اخرین سوال هم مربوط اواتار و.. بود بعد هم زد setup complet و تموم شد به خدا شاید 6 الی 7 بار این کار رو دوباره انجام دادم اما نتیجه نداد دیگه موندم چی کار کنم خوش به حال شما که با یه cd تونستید راحت اپدیت کنید نمیدونم چرا باید فقط کنسول من اپدیت نکنه به خدا دیگه نمیدونم چی کار کنم ترخدا یکی راهنمایی کنه اگه باز راهی هست به من بگید دارم دیونه میشم
با تشکر از همگی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,115
نام
محمد امین
نگاه کن من یکبار از اول توضیح میدم..ببین کجای کارت اشکال داره..

اول باید فایل زیپ شده رو دانلود کنی. که حدود 76 مگ حجم داره..

1228893399.jpg

بعد باید فایل زیپ شده رو ا نرم افزار winrar یا 7z از حالت زیپ خارج کنی..

1228889179.jpg

بعد فقط اون پوشه ای که از زیپ خارج کردی رو با سرعت پایین رایت می کنی..($SystemUpdate) پوشه رو باز نکنی ..خود پوشه رو رایت کن..

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
نگاه کن من یکبار از اول توضیح میدم..ببین کجای کارت اشکال داره..

اول باید فایل زیپ شده رو دانلود کنی. که حدود 76 مگ حجم داره..

1228893399.jpg

بعد باید فایل زیپ شده رو ا نرم افزار winrar یا 7z از حالت زیپ خارج کنی..

1228889179.jpg

بعد فقط اون پوشه ای که از زیپ خارج کردی رو با سرعت پایین رایت می کنی..($SystemUpdate) پوشه رو باز نکنی ..خود پوشه رو رایت کن..

من همه این کار ها رو انجام دادم به خدا تا به حال 6 الی 7 تا cd حروم کردم تمامی سرعت های رایت رو هم امتحان کردم ته cd رو بستم باز گذاشتم cd رو با سرعت پایین رایت کردم با سرعت بالا رایت کردم ولی اصلا انگار نه انگار نمیدونم دیگه باید چی کار کنم نمیدونم باید اسمش رو بد شانسی گذاشت یا طلسم شدن کنسول به خدا خودم هم موندم که چی کار کنم
به نظر شما دیگه راهی نیست که امتحان کنم به نظر شما مشکل از چی هست دیگه خسته شدم :(:((
با تشکر از راهنمایی شما

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
ممنکه مشکل از فایلی که دانلود کردی باشه
یکسره دانلودش کردی یا تیکه تیکه ؟
یعنی منظورم اینه که یکضرب دانلود کردیش ؟

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بچه ها يه نفر پيدا ميشه كه اين فايل برام من اپلود كنه : دمتون گرم
2s8rckk.jpg

بچه ها دمتون گرم من كلش دانلود كردم ولي موقع كه ميخوام اكستركت كنم ميگه اين فايلت خرابه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مهرداد جان مشکل شما اینه که نسخه آپدیتی رو که ریختی اصلی هست و اما بدون آواتورها
و فقط راهت برای داشتن آواتورها اتصال به لایو هست;)
من 2 تا دستگاه دارم یکیش آپدیت اولی بود (بتا) که با همین نسخه آپدیتش کردم آواتورها اومد
ولی اون یکی رو با نسخه اصلی بدون آواتور آپدیت کرده بودم که مثل شما با هیچ عکس العملی مواجه نشدم

پس بیخود خودت رو اذیت نکن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,115
نام
محمد امین
بچه ها يه نفر پيدا ميشه كه اين فايل برام من اپلود كنه : دمتون گرم
2s8rckk.jpg

بچه ها دمتون گرم من كلش دانلود كردم ولي موقع كه ميخوام اكستركت كنم ميگه اين فايلت خرابه

کدام فایل رو میخوایی ..؟ همین آپدیت جدیده..؟

با نرم افزار 7z اکسترکتش کن..

مهرداد جان مشکل شما اینه که نسخه آپدیتی رو که ریختی اصلی هست و اما بدون آواتورها
و فقط راهت برای داشتن آواتورها اتصال به لایو هست;)
من 2 تا دستگاه دارم یکیش آپدیت اولی بود (بتا) که با همین نسخه آپدیتش کردم آواتورها اومد
ولی اون یکی رو با نسخه اصلی بدون آواتور آپدیت کرده بودم که مثل شما با هیچ عکس العملی مواجه نشدم

پس بیخود خودت رو اذیت نکن

پس اینجور..!

خوب این نسخه اصلیه رو از کجا ریختی..؟

اون آقا مهردادم باید وصل بشه به لایو و از طریق لایو آپدیت کنه..

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
نکته بسیار مهم

وقتی کنسول Update شد و رفت برای Restat شدن و شد، بلافاصله دیسک یا مموری رو خارج کنید تا مشکلی پیش نیاد.
بنده مموری رو خارج نکردم و خواست دوباره Update کنه که کنسل کردم ولی نمیدونم چی شد که Avatar ها فعال نشدن. مجددا تکرار کردم ولی بعد از Restart شدن مموری رو برداشتم، همه چیز درست شده بود.

MEHRDAD.F جان 10 دفعه نه، یک بار ولی با دقت انجام بده. $SystemUpdate رو روی دیسک با هر سرعتی رایت کنی و بزار داخل کنسول، بعد از راه اندازی مجدد ( روشن و خاموش کردن ) پیغام ظاهر میشه. اگر نشد دباره فایل رو دانلود کن.
امیدوارم حل بشه.

پ.ن. شما Update لیک شده رو ( حجم 7 مگی داشت ) و فاقد آوتار بود رو نصب کردید؟.

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
به جون خودم همه این کا را رو کردم حتا فلش مموری دوستم رو قرض گرفتم بازم نشد
به خدا تا به حال 6 تا cd با روش های مختلف رایت کردم اما باز هم اپدیت نشد
گفته اون دوست عزیز رو هم انجام دادم و پوشه $SystemUpdate را با تمامی محتویاتش رایت کردم اما باز هم نشد خدا وکیلی من از اون اول هم بد شانس بودم نمیدونم این کنسول مادر مرده چه مرگشه
باز اگه کسی از شما دوستان راهی برای نصب اپدیت روی کنسول پیدا کرد حتما بگه به خدا قاتی کردم خوش به حال شما که اپدیت رو نصب کردید نمیدونم باید چی کار کنم منتظر نظر شماهام به خدا اگه راهنمایی کنید کمک بزرگی در حق من کردید
ممنون از شما دوستان عزیز
سلام دوست عزيز:)
ايا شما کنسولتون رو روي حالتي گذاشتين که بعد از روشن شدن خودبه خود درايو رو بخونه؟
اگه اينکار رو نکرده باشيد کنسول ديسک اپديت رو نميخونه.
از منوي System ,گزينه Console Settings رو انتخاب کنيد.و بعد Startup وبعد Disc
حالا ديسک رو داخل کنسول بذاريد و خاموش و بعد روشنش کنيد.
اميدوارم مشکل حل شه.
فرزين

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام.

من اون آپدیت بتا را ریختم.
بعد هم اون آپدیت نکست جن که نوشته نهایی اما بدون اواتور را ریختم.

اگر ورژن این آپدیتی که نکست جن گذتشته قدیمی بود پس چرا دستگاه پیغام آپدیت داد. ( چون اگه آپدیت قدیمی تر یا همون را بزاری دستگاه پیغام آپدیت نمیده دیگه).
پس بعنی منم این آپدیت اواتور دار را بیخیال بشم

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
با سلام خدمت همگی دوستان عزیز
ممنون از اینکه راهنمایی کردید ولی به خدا تمامی این کارها رو انجام دادم امکان اتصال به لایو هم برام ممکن نیست من فایل رو یکجا از اینترنت گرفتم و گفته اقا فرزین رو هم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد در ضمن من قبلا اون فایل 7 مگی رو که اواتار نداشت رو نصب کردم اما نمیدونم چرا این فایل 74 مگی رو نمیتونم نصبش کنم
به نظر شما اگر صبر کنم تا بازی بیاد که اپدیت روش باشه کنسولم اپدیت رو میخونه یا نه
با تشکر از تمامی شما دوستان

آخرین ویرایش:

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
با سلام
میخوام بازی رو هارد نصب کنم ولی بعد از اتمام نصب بازی و اجرا کردن از روی هارد پیغامی مبنی بر سی دی بازی درون درایو نمیباشد نمایش داده میشه. و بازی از روی هارد اجرا نمیشه. ممنون از اینکه بتونید مشکل منو حل کنید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,115
نام
محمد امین
ممنون از اینکه راهنمایی کردید ولی به خدا تمامی این کارها رو انجام دادم امکان اتصال به لایو هم برام ممکن نیست من فایل رو یکجا از اینترنت گرفتم و گفته اقا فرزین رو هم انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد در ضمن من قبلا اون فایل 7 مگی رو که اواتار نداشت رو نصب کردم اما نمیدونم چرا این فایل 74 مگی رو نمیتونم نصبش کنم
به نظر شما اگر صبر کنم تا بازی بیاد که اپدیت روش باشه کنسولم اپدیت رو میخونه یا نه

خوب محمد رضا کامل توضیح داد که باید وصل بشی به لایو و از اونجا دانلود کنی.. ولی خوب شما نمیتونید وصل بشین..

به لایو دست رسی ندارین یا به اینترنت پر سرعت..

به احتمال زیاد اگر آپدیت روی یک بازی جدید بیاد مشکل پیش نخواهد آمد چون برای ریختن آپدیت از شما سئوال نمی کنه و خودش آپدیت رو همون اول روی دستگاه میریزه..

راستی اون 7 مگ اولی رو از کجا دانلود کردی..

با سلام
میخوام بازی رو هارد نصب کنم ولی بعد از اتمام نصب بازی و اجرا کردن از روی هارد پیغامی مبنی بر سی دی بازی درون درایو نمیباشد نمایش داده میشه. و بازی از روی هارد اجرا نمیشه. ممنون از اینکه بتونید مشکل منو حل کنید

باید حتما دیسک داخل درایو باشه..

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram

دوست عزیز
من هم دیشب فایل رو دانلود کردم و بعد EXTRACT کردم و داخل CD رایت کردم اما نشناخت
اما دفعه بعد چون CD REWRITE داشتم پاک کردم CD رو و خود اون فایل رو بدون EXTRACT کردن رو cD رایت کردم
شما اگه WINRAR داری رو PC این کار رو امتحان کن
همون فایل دانلود شده رو بریز رو CD

برای اطمینان بیشتر اصلا یک کاری کن که کامل جواب بگیری
3 تا فایل بریز

1 - خود UPDATE که EXTRACT نشده
2 - پوشه EXTRACT شده که اسمش $SystemUpdate_Fall08 هست
3 - پوشه داخل پوشه EXTRACT شده که اسمش $SystemUpdate هست

من هر 3 رو ریختم تو CD و شناخت

که فکر کنم دلیل اصلی هم مورد 2 بود که اون رو شناخت
شما این کار رو امتحان کن

برای هدر نرفتن CD هم یا یک RW بگیر یا از FLASH استفاده کن

موفق باشی