New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من اون آپدیت 74 مگ رو دانلود کردم.. فقط خواستم بدونم باید قبل از ریختن این 74 مگیه اون آپدیت 7 مگی رو بریزم تو دستگاه ..؟ یعنی اول 7 مگی بعد 74 مگی..؟

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
من همون اپدیت 74 مگی رو دانلود کردم پوشه $SystemUpdate با تمامی محتویات داخلش رو روی یک cd رایت کردم ولی هر کاری میکنم کنسولم اپدیت نمیشه
کمک

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من همون اپدیت 74 مگی رو دانلود کردم پوشه $SystemUpdate با تمامی محتویات داخلش رو روی یک cd رایت کردم ولی هر کاری میکنم کنسولم اپدیت نمیشه
کمک

درایو کنسولت Lite-On هست ؟
شما حتما با Flash Memory این کار رو انجام بده. :smile:

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
به خدا من کنسول را 10 بار روشن و خاموش کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد:((
من قبلا اون اپدیت 7 مگی رو دانلود کردم که بدون اواتار بود ولی حالا که میخوام این اپدیت 74 مگی رو روی کنسول بریزم هیچ پیغامی نمیده به نظر شما ممکن هست ایراد از اون اپدیت قبلی باشه
با تشکر
منم قبلا اون 7MB با cd ریختم ولی وقتی میخواستم این 74mb با cd بریزم پیغام update نمیداد
بعد فهمیدم که باید پوشه اصلیشو رایت میکردم.
من اشتباهم این بود. مثال: h:\$SystemUpdate_Fall08\$SystemUpdate
ولی درستش این بود. h:\$SystemUpdate

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
به جون خودم همه این کا را رو کردم حتا فلش مموری دوستم رو قرض گرفتم بازم نشد
به خدا تا به حال 6 تا cd با روش های مختلف رایت کردم اما باز هم اپدیت نشد
گفته اون دوست عزیز رو هم انجام دادم و پوشه $SystemUpdate را با تمامی محتویاتش رایت کردم اما باز هم نشد خدا وکیلی من از اون اول هم بد شانس بودم نمیدونم این کنسول مادر مرده چه مرگشه
باز اگه کسی از شما دوستان راهی برای نصب اپدیت روی کنسول پیدا کرد حتما بگه به خدا قاتی کردم خوش به حال شما که اپدیت رو نصب کردید نمیدونم باید چی کار کنم منتظر نظر شماهام به خدا اگه راهنمایی کنید کمک بزرگی در حق من کردید
ممنون از شما دوستان عزیز

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
به جون خودم همه این کا را رو کردم حتا فلش مموری دوستم رو قرض گرفتم بازم نشد
به خدا تا به حال 6 تا cd با روش های مختلف رایت کردم اما باز هم اپدیت نشد
گفته اون دوست عزیز رو هم انجام دادم و پوشه $SystemUpdate را با تمامی محتویاتش رایت کردم اما باز هم نشد خدا وکیلی من از اون اول هم بد شانس بودم نمیدونم این کنسول مادر مرده چه مرگشه
باز اگه کسی از شما دوستان راهی برای نصب اپدیت روی کنسول پیدا کرد حتما بگه به خدا قاتی کردم خوش به حال شما که اپدیت رو نصب کردید نمیدونم باید چی کار کنم منتظر نظر شماهام به خدا اگه راهنمایی کنید کمک بزرگی در حق من کردید
ممنون از شما دوستان عزیز
والا دیگه فکر نمیکنم راهی مونده باشه که بچه ها بخوان بگن!!
به نظر من صبر کن یه بازی بیاد که اپدیت توش باشه...

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
با شما موافقم باید صبر کرد تا بازی بیاد و اپدیت روش باشه ولی میترسم بازی که دارای اپدیت باشه عرضه بشه ولی باز هم کنسول من نتونه اپدیت کنه
به نظر شما چرا فقط باید کنسول من این طوری بشه ایا بین شما ها کسی به این مشکل برخورد کرده یا نه
راستی بازی که روش اپدیت باشه چی هست و کی عرضه میشه
با تشکر از همه دوستان

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
با شما موافقم باید صبر کرد تا بازی بیاد و اپدیت روش باشه ولی میترسم بازی که دارای اپدیت باشه عرضه بشه ولی باز هم کنسول من نتونه اپدیت کنه
به نظر شما چرا فقط باید کنسول من این طوری بشه ایا بین شما ها کسی به این مشکل برخورد کرده یا نه
راستی بازی که روش اپدیت باشه چی هست و کی عرضه میشه
با تشکر از همه دوستان

اینجا رو ببین:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=579449&postcount=287

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من متوجه نمیشم چی گفته منظورش از اینکه رفتم تو ستینگ و گزینه اینستال رو زدم چی هست
لطفا اگه میتونی بگو منظورش کدام گزینه اینستال هست
با تشکر

میری تو داشبورد (منو) و تو قسمت System (قسمت بنفشه) گزینه آخر Initial setup رو میزنی و بعد Yes ...

نتیجه هم بگو چی شد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر