New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

سلام به همه دوستان :)
مجله دنياي بازي در شماره اخيرش خبر ارايه شدن داشبورد جديد رو نوشته. اما مطالب عجيبي
در اين خبر هست که عينا ذکر ميکنم .
"...پس از اين دردسر ( ممنوعيت دانلود برخي فيلمها از شبکه Netflix روي داشبور جديد )
نوبت به قفل شدن هاي مکرر در محيط NXE جديد رسيد.
اتش اين قضيه را هم سايت گيم اسپات داغ کرد.در انجمنهاي
مختلف کاربر ها گفتند که در حال کار در داشبورد جديد ناگهان کنسولشان قفل شده و مجبور شده اند
ان را روشن و خاموش کنند..."
اما جالبترش اينجاست...
"در بعضي از انجمنها هم صحبت از بازگشت سه چراغ مرگبار به عمل امده .البته اين اخري را نبايد
جدي گرفت چون به هزار و يک علت ديگر ميتواند روي دهد.
از ما نشنيده بگيريد.اما برخي ميگويند در صد سه چراغه شدن در ايکس باکس هاي هک شده
بيشتر بوده است.اما هيچ يک از اين ادعا ها ثابت نشده است..."
نظر دوستان عزيز چيه؟ ايا شما با اين مسايل مواجه شدين؟ايا به منطق جور در ميادکه
ميکروسافت بخواد کنسول هاي هک شده رو سه چراغه کنه؟ ( مگه مرض داره :laughing: )
به هر صورت فکر ميکنم تجربه ي دوستاني که اين داشبورد رو نصب کردن از اين اخبار
اثبات نشده خيلي با ارزش تره...
ممنون
فرزين
سلام
من برای اولین بار کنسولم توی محیط داشبورد هنگ کرد اینم ماله تقریبا یک ماه پیش موقعی که نسخه ازمایشی این داشبورد دانلود کردم اما بعد از اون دیگه تکرار نشد الانم این 74 مگ دانلود کردم اواتور ها هم اضافه شد و 2 ساعتی تو محیط داشبورد ور رفتم هنگ نکرد ممکنه اتفاقی باشه این هنگیدن فکر نکنم به 3 چراغ ربطی داشته باشه;)

بله اپدیت 7مگابایتی نسخه بتا داشبورد هست که اواتار در این نسخه از داشبورد وجود نداره
ولی ان 74مگابایتی کامل و نسخه نهاییش هست و اواتار هم داره!:دی
:cheesygri

آخرین ویرایش:
آقا جریان این 7mb و 74mb چیه؟هردو تاشون کاملن؟فکر کنم دومی آواتار هم توش هست.نه؟
آپدیت 7 مگی آپدیت مقدماتی بوده و آپدیت 74 مگی آپدیت اصلی که حاوری آواتار می باشد.در محیط لایو اول به اجبار آپدیت 7 انجام شده و بعد آپدیت اصلی ریخته می شد!

در مورد 3 چراغ شدن بعد از آپدیت برا ما که 1 هفته است اتفاقی پیش نیومده روزهای دیگرم خدا رحم کنه:praying:
دوست عزیز یک سوال داشتم. مگه این آپدیت به سه چراغ شدن ربطی هم داره؟ به نظر من چون بازی رو روی هارد میریزی که احتمال این قضیه کمتره. کنسول کمتر داغ میشه و مشکلی پیش نمیاد.;)

با سلام خدمت همگی
من اون فایل اپدیت 74 مگی رو که صفحات قبل گذاشته بودید دانلود کردم از فایل زیپ هم استخراجش کردم اون پوشه$SystemUpdate روی یک cd رایت کردم ولی هر کاری میکنم کنسولم اپدیت نمیشه لطفا مرا راهنمایی کنم
با تشکر از همگی

منم با آپدیت با استفاده از CD مشکل داشتم اما با کپی کردن پوشه SystemUpdate داخل یک فلش مموری و قرار دادن آن درون دستگاه، راحت آپدیت شد. شما هم اگه فلش دم دستت هست این روش رو امتحان کن احتمالاً جواب میده.

احتیاجی نیست شما وقتی cd داخا کنسول هست کنسول رو یکبار خاموش و روشن کنید وقتی میخواد روشن بشه یه پیام ظاهر میشه که میگه اپدیت کن...

به خدا من کنسول را 10 بار روشن و خاموش کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد:((
من قبلا اون اپدیت 7 مگی رو دانلود کردم که بدون اواتار بود ولی حالا که میخوام این اپدیت 74 مگی رو روی کنسول بریزم هیچ پیغامی نمیده به نظر شما ممکن هست ایراد از اون اپدیت قبلی باشه
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or