New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
دارم یه 200 تائی ولی ریجن میشخص نیست. الان براتون تست میکنم.

پ.ن. دعا کنید شینمو 2 رو اجرا کنه :).
پ.ن.2. پرسش فوق العاده ی بود.

ویرایش:
اجرا کرد مثل کره، بعد از اینکه لوگوی XBOX اومد نوشت که به علت اورجینال نبودن شرمنده اخلاق Pirate ـیت شدیم :D. بازی رو نصب نمیکنه!. شاید در نسخه کامل Update بشه. خوب یکی زحمت بکشه یه امیل بزنه به MGS :D.
فری جریان چیه؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته باید توجه داشته باشید اگر دیسک از کیفیته خیلی پائینی هم برخوردار باشه برایه خوندنش در هر صورت به لنز بیشتر فشار میاد
در مورد پلی باکسها هم یه جا خوندم برای کپی کردنشون رویه هارد هم صدایه درایو خیلی زیاد میشه هم اینکه مدت زمان کپیشون خیلی میره بالا و مهمتر اینکه خیلی ارور دادن و اصلا نصب نشدن;)
در این مورد هم من کلی تحقیق کردم و باید بگم هیچ تفاوتی در نوع دیسکها برای این آپدیت وجود نداره و درایوی که یه دیسک رو در حالت عادی نمیتونست بخونه با این آپدیت جدید براحتی اجرا شد . من یه دیسک خش دار و بسیار کثیف از نوع مالزی هم گذاشتم و براحتی روی هارد کپی شد و اجرا شد در حالی در حالت عادی این دیسک کار نمیکرد . در این آپدیت وجود دیسک تنها برای انتقال فایلها به هارد استفاده میشه و نگران استفاده لنز نباشید چون روی هم رفته در هر دو ساعت درایو 10 دقیقه هم کار نمیکنه اونهم برای چک کردن درایوه .
بچه ها کلا میشه مکانیزم این داشبورد رو توضیح بدید؟اخه من درایوم یه نموره لنزش ضعیفه چون هیتاچی هم هست این طور که اقا هومن گفت زیاد به صرفه نیست تنظیم لنزش کنم حالا میخوام ببینم بازییه ای رو که به حالت عادی بدلیل ضعیف شدن نخونه امکانش هست که با نصب اوضاع بهتر بشه
99% قابل اجرا و اینستال هستش .

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
یه سوال فنی داشتم ، لطفا فقط کسانی که مطمئن هستند جواب بدهند....

فرض میگیریم الان لنز دستگاه داغون داغون هست و بازیها رو اجرا نمیکنه و ارور خش دیسک میده ،،، آیا این بازی روی هارد کپی و اجرا میشه؟؟؟

و یه سوال دیگه اینکه از این به بعد دیسک های مالزی بخریم دیگه؟ چون ارزون هستند و دیگه کاری با لنز ندارند ، درسته؟؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
یه سوال فنی داشتم ، لطفا فقط کسانی که مطمئن هستند جواب بدهند....

فرض میگیریم الان لنز دستگاه داغون داغون هست و بازیها رو اجرا نمیکنه و ارور خش دیسک میده ،،، آیا این بازی روی هارد کپی و اجرا میشه؟؟؟

و یه سوال دیگه اینکه از این به بعد دیسک های مالزی بخریم دیگه؟ چون ارزون هستند و دیگه کاری با لنز ندارند ، درسته؟؟؟
اگر لنز در حدی داغون باشه که نتونه بازی را بدون نصب اجرا کنه نمی تونه بازی را نصب کنه.
در مورد بازی مالزی هم شخصیه ولی مطمئنا نسبت به قبل نوع دیسک اهمیت کمتری دارد.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
من اپدیت جدیدروکه7مگ روی دستگام اپدیت کردم چجوری میتونم برگردم به داشبورد قبلی دستگام:confused:
این مشکل را خیلی از بچه ها دارند.من خودم حدس می زنم باید گزینه ای باشه که شما آپدیت را پاک کنید ، در غیر این صورت راهی نیست تا آپدیت جدید بیاد.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
خوب یک نفر بازی XBox 1 که داشته باشه امتحان می کنه.
شما یکی رو پیدا کن که بازی XBox 1 داشته باشه.
مرسی... مثل اینکه پیدا شدن...:smile:

اقا به خدا گزینه ای برای ریختن بازی های 1 نداره
یعنی وقتی بازی را میزارم مثل بازی های 360 گزینه ی y را نداره
مرسی عزیز...;)
تمام دوستانی که می خوان بازی های xbox1 رو به این روش بریزن تو هارد اول ببینن که مراحل این تاپیک رو رفتن:;)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2634

الانم خودم میرم سرچ می کنم نتیجه رو می گم...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
xAMIRx جون جریان اینکه دوستان خواستن بدونن بازی XBOX رو هارد نصبو اجرا میشه یا نه
14.gif
منم تست زدم ولی نشد
297.gif
آما (
248.gif
) جای امیدواری هست جون اسم و مشخصات بازی وارد قسمت Games میشه با لوگوی XBOX :D.
از اورجینال بدون بازی ایراد گرفت ولی اطمینان دارم ریجن بازی با کنسول یکی هست چون توی 360 رفیقم اصلا اجرا نشد و ارور ریجن داد
176.gif
.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
خب یه سرچی زدم و یه همچین مطالبی دستگیرم شد:
http://blogs.orlandosentinel.com/entertainment_videogames/2007/11/rumour-xbox-360.html

http://www.gamersyde.com/forum_8_23765_3_en.html

http://uk.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=26040124
و امثاله....

کلا در این مورد می گه که میشه بازی های xbox1 رو به ارزش 1200 points دانلود کرد.... موضوع دیگه ای رو پیدا نکردم...

اطلاعاتشم حدودای نوامبر 2007 ه...

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
درود
xAMIRx جون جریان اینکه دوستان خواستن بدونن بازی XBOX رو هارد نصبو اجرا میشه یا نه
14.gif
منم تست زدم ولی نشد
297.gif
آما (
248.gif
) جای امیدواری هست جون اسم و مشخصات بازی وارد قسمت Games میشه با لوگوی XBOX :D.
از اورجینال بدون بازی ایراد گرفت ولی اطمینان دارم ریجن بازی با کنسول یکی هست چون توی 360 رفیقم اصلا اجرا نشد و ارور ریجن داد
176.gif
.

از اطلاعاتت ممنون...:love:;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر