New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان یه سوال فوق اولیه دارم:biggrin1:
توی NXE چطور Theme رو عوض کنم؟
شرمنده که وقتتون رو با چنین سوال سطحر میگیرم.
تنکس

شما به قسمت My XBox برو و از تب دوم که تصویر آواتارتون هم کنارش هست،Theme رو تعویض کن.

nes-93

کاربر سایت
Dec 27, 2008
57
می خواستم بدونم این اپدیت جدید واسه دستگاه مشکلی ایجاد نمی کنه؟
اخه بعضی سایتها نوشتن برخی اپدیتها مشکل فریز کردنو ایجاد میکنه!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
می خواستم بدونم این اپدیت جدید واسه دستگاه مشکلی ایجاد نمی کنه؟
اخه بعضی سایتها نوشتن برخی اپدیتها مشکل فریز کردنو ایجاد میکنه!!!

الان اکثر کاربران این کنسول از داشبورد جدید استفاده می کنند.در ضمن آپدیت هایی هم که قرار می گیره،برای حل کردن مشکل هست نه برای اینجاد کردن اون.پس اگر مشکلی هم در یه آپدیت دیده بشه،سریعا رفع خواهد شد.

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
سلام

دوستان من تازه 2 روزه که xbox خریدم البته دستگاه من دسته دوم هست می خواستم بدونم اگر نفر قبلی توی محیط لایو برای خودش اکانت ساخته باشه الان که من میخوام از لایو استفاده بکنم به مشکل بر میخورم یا نه و آیا راحت میتونم یک اکانت برای خودم بسازم و اینکه من نمیخوام از لایو بازی کنم و فقط برای آپدیت ها میخوام ازش استفاده کنم آیا باز هم احتیاج به خرید اکانت دارم یا نه و آیا اگر بازی نکم امکان بن شدن هست یا نه در ضمن من هنز نمیدونم از کجا بفهمم کدوم دشبورد و کدوم ایکستریم روی دستگاه من هست ممنون میشم راهنمایی کنید

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام
میشه به من بگید اپدیت رو چجوری بریزم ؟
ایا باید به لایو وصل باشم ؟ میشه دقیق بم بگید ؟
با تشکر

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
ببخشید فقط اگه میشه بگید که روی سی دی میتونم رایت کنم بعد بزارم روی 360 ؟ ممنونتونم میشم
ایکس باکسمم Pal هست Elite 120 GB

با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام ببخشيد اين آپديتهاي بازيها رو وقتي از لايو ميگرم چه جوري بايد استفاده كنم منظور آپديت

بازي PES2009 هست.

اون آپدیت ها برای استفاده شما نیست.خیلی وقت ها برای Bug Fixed هست.

سلام
با تشکر

می تونید به XBox Live وصل بشید و آپدیت رو انجام بدید.اگر هم نمی خوای به XBox Live وصل بشی از روی سرور مایکروسافت می تونی داشبورد رو دانلود کنی و بریزی روی Flash Memory یا CD و بذاری تو دستگاه تا اپدیت انجام بشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
با تشکر
اگه یک DVD رو داشته باشی که توش آپدیت هست فقط بزلرش تو دستگاه و بعد آپدیتش کن. اگر به live دسترسی داری خوب بذلر خودت دانلود شه که با اتصال به live از شما سوال می کنه

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
نوشته شده توسط un
سلام
با تشکر
اگر فریمور کنسول شما 1.51 یا 1.6 باشه که با گذاشتن دیسک Hawx می تونی آپدیت کنی

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
من با فولدرش ریختم روی دی وی دی بعد گذاشتم توی دستگاه نخوند میگه unplayble disk چی کار کنم ؟ میشه کمکم کنید ؟

با تشکر

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من با فولدرش ریختم روی دی وی دی بعد گذاشتم توی دستگاه نخوند میگه unplayble disk چی کار کنم ؟ میشه کمکم کنید ؟

با تشکر

شما پوشه SystemUpdate$ رو کپی کن روی فلش مموری.اون وقت آپدیت باید بیاد. ;)

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام بچه ها من محتوای پوشه رو کپی کردم ولی هی میزنه mixed media disk چی کار کنم ؟

درایور کنسولمم خراب نیست سالمه همه گیم ها رو میخونه صحیح و سالم ام 2 تا DVD رایت کردم اینطوری شد هی میگه mixed media disk چرا اخه ؟

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
ترو خدا کمکم کنید
سلام بچه ها من محتوای پوشه رو کپی کردم ولی هی میزنه mixed media disk چی کار کنم ؟

درایور کنسولمم خراب نیست سالمه همه گیم ها رو میخونه صحیح و سالم ام 2 تا DVD رایت کردم اینطوری شد هی میگه mixed media disk چرا اخه ؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ترو خدا کمکم کنید

کنسول رو ریست بده اون موقع باید بیاد.(وقتی کنسول داره روشن میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر