New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

من هم gears of war2 رو ریختم حدودا 6.5 گیگ جا گرفت ولی سرعتش فوقالعاده اومده بالا و باعث شد که من خیلی بیشتر با بازی حال کنم مثلا اول بازی که میومدم کلی طول می کشید تا جزئیات لود بشن ولی الان همون اول که میای تو بازی همه چی لود شده

**من نمیدونم چرا اینقدر همه دنباله منبع میگردن؟
آقای محترم تمام آپدیتها رو بازیهایی که بعد از تاریخه اون آپدیت منتشر میشن
قرار میگیره و اینو همه دیدن و تجربه کردن این دیگه منبع میخواد چیکار؟؟؟؟؟**

یعنی واقعا نمی دونی چرا همه دنبال منبع میگردن مثلا یکی یه حرفیو زد تو همینجوری باور میکنی البته من نمی گیم این UPDATE رو بازی های آینده نیست فقط می خواستم مطمئن بشم چون من از DIALUP استفاده می کنم و نمیتونم uPDATE رو از LIVE بگیرم

ببین آقای محترم یه کم لحنت رو درست کن
اینجا هم صحبت از کپی خور شدنه ps3 نیست یا کسی نگفته که halo 4 داره عرضه میشه
که براش منبع ذکر بشه
شما برایه یه چیزی که همه میدونن منبع خواستی
منم میگم این دیگه منبع نمیخواد ( مثله سفید بودن ماست . منبع باید براش آورد؟؟؟)

بهتره قبل از اینکه جواب بدی یه کم فکر کنی

ره دوستان بای رو که میریزیم حجمش تقریبا زیره 7 هستش یعنی اگه هارد تخلیه تخلیه باشه (20گیگ) 3 تا بازی راحت جا میشه 1.5 گیگش هم خالی میمونه :-"

البته یه مقدار از حجم هارد پر هست ( تنظیمات و ... ) که فکر کنم رو 2 تا بازی میشه 100% حساب کرد

بابا چقدر شما بحث میکنید :biggrin1:

بیخیال

بشینید از داشبورد جدیدتون فیض ببرید . :biggrin1: کاری به منبعو منابع نداشته باشید ، بشینید هر وقت یه چیز جدید اومد بگیرید حالشو ببرید دیگه:love:

والا به خدا ... :-"

سلام!
این اپدیته غوغا کرده از دیروز تا حالا تو کف اش هستم:eek:
Gta IVرو ریختم رو هارد و همینطور Fableروی هردو بازی تاثیر کپی بازی روی هارد رو دیدم واقعا فوقلعاده هست
در ضمن یه اشتباه چاپی شده بود صفحه های پیش:biggrin1:
من چون کنسولمو برای کارای کولینگ و اینا باز کردم
مستقیما به Gpu,cpuدست زدم و ذما رو فهمیدم
باید به فکر یه هارد 120گیگ بود:biggrin1:
یا هکر ها یک کاری کنند که بشه یه هارد اکسترنال 500گیگ رو بجای هارد 360استفاده کرد و توش بازی ریخت چی میشه:cool:
امکانات فیلم دیدن بنظر من زیاد فرق نکرده DVDتریلر بازی ها رو گذاشتم از نظر امکانات جدید چیزی ندیدم !
شاید خوب نگاه نکردم:biggrin1:
الان درایو رو هم در اوردم و روی GPUهم فن گذاشتم شده هلو:دی
تو نصخه اصلی به احتمال 100%امکاناتش بیشتر هم میشه
فقط حیف که تا اومدنش نمیشه لایو رفت:(
ولی اشکال نداره میارزه:)

بچه ها یه سوال حالا ما که این اپدیت را ریختیم میتونیم اپدیتی که به طور رسمی میاد را نصب کنیم مثلا تو این اپدیت اواتارها نصب نیست :-" :confused:
بعد تاریخ اصلی بریم تو لایو مشکلی پیش نمیاد دیگه ؟؟؟؟

میگم این بازی هایی که نصب کردید رو میشه پاک کرد و یه بازیه دیگه ریخت(اگه نشه که ته سوتیه پس مسیه فقط میخوام مطمعن شم):laughing:اخه من هارد 20گیگ دارم نمیشه پاک نکرد

میگم این بازی هایی که نصب کردید رو میشه پاک کرد و یه بازیه دیگه ریخت(اگه نشه که ته سوتیه پس مسیه فقط میخوام مطمعن شم):laughing:اخه من هارد 20گیگ دارم نمیشه پاک نکرد
بله میشه اخه اینم سوال کردن داشت:biggrin1:

من فکر کنم اون لينک rapidshare مشکل داره !! 3 تا dvd تا الا رايت زدم..هيچ کدوم جواب نداد..رو flash هم ريختم بازم جواب نداد !

عزیزم فایل سالمه فقط فایل رو extract کن و بعد zip کن با همون اسمی که رو فولدرشه که با $ شروع میشه بعد بزن رو فلش و بزن داخل دستگاه و روشنش کن بعد پیغامش میاد و آپدیت کن.

راستی یکی از بچه ها گفته بود زمان بیشتر روی آرم ایکس باکس میمونه ولی برای من اصلا اینطور نیست و خیلی هم زمان کمتره راستی یه سوال وقتی بازی رو رو هارد ریختیم از این به بعد اگه cd رو بگذاریم خودکار از روی هارد اجرا میکنه یا باید حتما بزنیم play from hard disk هان؟
ولی در کل خیلی باحاله خدا کنه زودتر آواتار هم فعال شه.:love::love::love:

با سلام خدمت دوستان عزیز.............
دوستانی که این اپدیت رو ریختن بفرمایند که ایا میشه بازیی که اچیومنتش صفر هست(ازش هیچی نگرفتی) رو از لیست گیمهات پاک کنی یا نه؟؟؟؟؟؟
نکته دوم اینکه نحوه ریختن اهنگ و فیلم مثل داشبورد قبلیه یا فرق کرده؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.........:biggrin1:

درمورد بازی هایی که هیچی اچیومنت از اون نگرفتی میشه hisroryاون رو پاک کنی ولی از بازیهایی که اچیومنت گرفتی نمیتونی همچین کاری بکنی

من کل هاردمو از mp3 فیلم و...خالی کردم فقط به انداازه دوتا بازی جا باز شد
در حالت کلی اگر کل هارد 360 رو خالی کنید 13.5gb بیشتر خالی نمی شود
حالا من در تعجبم که چطور یکی از دوستان گفتند 3 بازی جا میشود و 1.5gb خالی میماند ؟! در حالی که 2 بازی به زور جا میشود:-"

اره دوستان بای رو که میریزیم حجمش تقریبا زیره 7 هستش یعنی اگه هارد تخلیه تخلیه باشه (20گیگ) 3 تا بازی راحت جا میشه 1.5 گیگش هم خالی میمونه :-"
سلام دوست عزیز اینجوریم نیست
توی هارد 20 گیگ دوتا بازی 6.5 گیگی بیشتر جا نمیشه از 20 گیگ هارد اگرم هیچی توش نداشته باشید 13.9 گیگش خالیه در واقع شما از 20 گیگ فقط میتونی از 13.9 گیگ استفاده کنی حتی اگر چیزی داخل هاردت نباشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or