New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

درود
نحوه Update کنسول Xbox 360 از طریق CD و DataTraveler ها ( هر کارت حافظه ـی که دارید )

اول این رو دانلود کنید ( از منبع اصلی ست نه رپید شر ;) ).

طریق CD:

• فایل زیپ شده ی به اسم NXE%20Preview را دارید.
  • ان را باز کرده و پوشه $SystemUpdate را در هارد کپی کنید.
  • پوشه $SystemUpdate را روی دیسک رایت کنید.
  • دیسک رو داخل کنسول بگذارید.
  • کنسول رو خاموش و دوباره روشن کنید.
  • پیغامی ظاهر میشد، گذینه YES را انتخاب کنید.
  • بعد از عمل Update کنسول مجددا راه اندازی ( Restart ) خواهد شدی.
طریق فلش مموری ( DataTraveler ):

• پوشه $SystemUpdate را در کارت حافظه کپی کنید.
  • کارت را در یکی از ورودی های USB قرار دهید.
  • کنسول را روشن کنید.
  • پیغامی ظاهر میشد، گذینه YES را انتخاب کنید.
  • بعد از عمل Update کنسول مجددا راه اندازی ( Restart ) خواهد شدی.
مشکلی داشتید دیگه مجبورم با عکس براتون توضیح بدم :دی.

تجربه جديد ايكس‌باكس‌
يكي ديگر از خبرهاي مهم مايكروسافت در نمايشگاه بازي توكيو 2008، اعلام تاريخ شروع به‌كار داشبورد جديد ايكس‌باكس 360 است. به‌گفته مايكروسافت، همه كساني كه به ايكس‌باكس‌لايو متصل هستند از روز 19 نوامبر (29 آبان) مي‌توانند آپديت جديد را دانلود و از امكانات جديد سيستم داشبورد و آواتار ايكس‌باكس استفاده كنند. اين آپديت 128 مگابايت (136 مگابايت به اضافه برنامه ويژه اجاره فيلم نت‌فليكس) حجم دارد و كساني كه از ايكس‌باكس‌هاي بدون گرداننده سخت استفاده مي‌كنند با ثبت نام در سايت ايكس‌باكس، مي‌توانند از آپگريدهاي NXE استفاده كنند.

هفته نامه کلیک ضمیمه روزنامه جام جم
منظورش از 128 مگابایت چی میتونه باشه ؟ :confused:

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنون . من نفهمیدم کنسول شما 12 ولت هستش یا نه اگر نیستش میشه مدل کنسولتون رو بگین . ممنون میشم کمکم کنید .
سلام
یعنی اینقدر بد گفتمکه شما نفهمیدید ببخشید. مال من 12 ولت خیلی سعی کردم راحت بگم اما مثل اینکه نتونستم شرمنده
کنسول من از اون 360 قدیمی تاریخشم مال اولای2006 سری لانچ 12 ولتم کردم این اپگریدی که انجام میدید بازی کپی میکنه روی هارد در واقع دیگه درایوتون تو طول بازی کار نمیکنه یعنی دیسکتون نمیچرخه پس در نتیجه درایو صدایی نداره و حرارتی هم ایجاد نمیکنه البته این کسانی کاملا درک میکنند که کنسولشون 12 ولت نکردن اما اگر 12 ولت کرده باشین کنسول همچنان صدای فنهاش هست (در واقع اپگرید ربطی به صدای فناتون نداره) فقط صدای قیژ قیژ درایو نمیشنوید
امیدوارم کمکت کرده باشم سعیم کردم;)

واقعا بهترین کاری که تا حالا مایکروسافت واسه یوزرهای 360 کرده همین بوده.بخصوص واسه کسایی که مثل من از درایو داغون بنکیو استفاده میکنند.
من اپدیت کردم وسه بازی فیفا09 ،gta،assasins cread رو روی هارد نصب کردم.
fifa09:سرعت لود ها کمی بهتر شده و زمان انجام تعویض ها در میان بازی هم کوتاهتر شده وکلا به نظر میرسه بازی روانتر اجرا میشه.من قبل از کپی کردن این بازی داخل هارد کمی هم افت فریم داشتم که انگار الان کاملا برطرف شده.
assasins cread: این بازی از جمله بازیهایی بود که لودینگ های طولانیش اعصاب منو خورد میکردو همون اول بازی که میخواست ارم یوبی سافت رو نمایش بده تا 30 ثانیه طول میکشید طوری که فکر میکردی کنسول هنگ کرده.بعد از کپی زمان نمایش 30 ثانیه ای تا نمایش ارم یوبی سافت در اول بازی به 3 ثانیه کاهش پیدا کرد ولودینگ های داخل بازی هم زمانشون به یک سوم قبل تقلیل یافت.البته انگار اصلا درایو من با این دیسک مشکل داشت.ولی الان مثل موز بازی از رو هارد اجرا میشه.دست مایکرو سافت درد نکنه.
gta: این بازی به معنای واقعی ارزش این اپدیت وگزینه inestal to hard disk رو نشون میده.زمان لودینک اول بازی همون جا که عکس نشون میده به نصف کاهش پیدا کرده .عامیانه تر اگه بخام بگم قبل از کپی در هارد کنسول من 6 تا عکس نشون میداد ولی الان تا عکس سوم رو بیشتر نشون نمیده.مشکل دیر لود شدن تکسچر ها وبافت ها بطور کامل حل شده ودر بعضی جاها یا لودینگ ها حذف شده یا عملا به نصف قبل کاهش پیدا کرده.
پس به نظر من مایکروسافت با این کار کمک شایانی به من وامثال من که از دیسک های کپی ودرایو مزخرف بنکیو استفاده میکنیم کرده.
زنده باد عمو بیل

منم dead space رو ريختم...زمان load ورود به بازی دقيقاً نصف شده..
يکی از دوستان لطف کنه devil my cry 4 رو بريزه و نتيجشو بگه....ببينيم وقتی از اين صحنه به اون صحنه ميريم اون load کوتاه مدت اتفاق مييوفته يا نه...در ضمنoblivion هم فکر کنم جالب باشه..اونم تو بازی داخل فضای باز هر چند ثانيه load ميکرد

اقایون منهم این update رو انجام دادم به نظرم تنها نقصی که داره اینه که سرعت لود کردن داشبورد پایینه مثلا وقتی کنسولو روشن می کنی 10-15 ثانیه ای باید منتظر بمونی تا داشبورد بیاد بالا یا وقتی که از بازی خارج می شی که امیدوارم تو update بعدی حل بشه. راستی رفتم تو disply setting چندتا رزولوشن هم اضافه شده بود

اول این رو دانلود کنید ( از منبع اصلی ست نه رپید شر ;) ).

درادامه توضیحات فریدون جان باید عرض کنم که از این لینک نمیشه تو بازی سنتر استفاده کرد.
اول باید وارد لینک خود سایت بشین و از اونجا فایل رو دانلود کنین(به دلیل مود آنتی لیچ).
یه سری توضیحات هم اونجا نوشته که بد نیست خوندنش. نیازی هم به ثبت نام نیست.

اقایون منهم این update رو انجام دادم به نظرم تنها نقصی که داره اینه که سرعت لود کردن داشبورد پایینه مثلا وقتی کنسولو روشن می کنی 10-15 ثانیه ای باید منتظر بمونی تا داشبورد بیاد بالا یا وقتی که از بازی خارج می شی که امیدوارم تو update بعدی حل بشه. راستی رفتم تو disply setting چندتا رزولوشن هم اضافه شده بود
عجيبه !!!
اولاً زمان load داشبورد اصلاً طولانی نيست سريع load ميشه واسه من..ثانيا واسه من تو display Setting رزوليشنی اضافه نشده..همون قبلياست ! من فکر کنم کسانی که از کابل vga استفاده ميکنن ، رزوليشنهای جديد اضافه شده..کسانی که component استفاده ميکنن مثل من بعيد ميدونم همچين چيزی داشته باشن..واسه من که نداشته !

من مشکلی نداره 3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه تا داشبورد بالا بیاد. وفتی از بازی هم رفتم بیرون بازم مشکلی نداره.
فقط وقتی باش DVD فیلم پخش میکنم وقتی زدم بیرون کلا هنگ میکنه.

كسي امكانات جديد موزيك و فيلم ديدنش رو تست كرده؟ فيلم ديدن با 360 خيلي عذابه، يكم ميخواي عقب و جلو كني، پدر صاب بچه رو مياره جلو چشات، عكس ديدن باهاشم شاهكاريه، خيلي ساده، حتي Zoom هم نميكنه يا ما نيافتيم.

اگه كسي عكس يا فيلم ديد با اين آپديت، ما رو هم خبر كنه، تِشكر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or