New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

تا حالا از نظر بدشانسی شبیه نبود ولی الان از خوش شانسی:biggrin1:
اگر دائم باشه کنسولم را 2000000 هم نمی فروشم:love:

خدا من و از دسته توئ راحت کنه ( شوخی کردم :love: )

برایه دوستانی که آپدیت رو نمیخوان تا 19 نوامبر بریزن
از این لینک میتونید با شماع کلی آپدیت آشنا بشید:
http://www.xbox.com/en-US/live/nxe/

موفق باشید;)

اقا یکی توروخدا کمک کنه این اپدیت رو گرفتم ولی نه تو cd نه تو رم موبایل وقتی میریزم و میگذارم داخل دستگاه و روشن میکنم هیچ پیغامی نمیاد و اتفاقی هم نمی افته چی کار کنم؟

تو رو خدا یکی این آپدیت داشبورد جدید رو روی سرور دیگه به غیر از رپیدشیر بزاره . اینجوری ما که وایرلس داریم هی فرتو فرت IP ما رو هدف میگیره نمیزاره دان کنیم .:(
ممنون اگه این کار رو کنید

تو رو خدا یکی این آپدیت داشبورد جدید رو روی سرور دیگه به غیر از رپیدشیر بزاره . اینجوری ما که وایرلس داریم هی فرتو فرت IP ما رو هدف میگیره نمیزاره دان کنیم .:(
ممنون اگه این کار رو کنید
http://rapidbaz.com
با استفاده از این سایت دانلود کن از راپید....!

دوستانی که آپدیت رو نصب کردن کسی هست که دیسکی داشته باشه که
مشکل دار باشه و به صورت معمولی وسط بازی unreadable بده؟
اگه هست اون دیسک رو بریزید رو هارد ببینید نتیجش چی میشه
ممنون:love:

سلام!
من هم نصب کردم، واقعا که عالی است. از نظر زیبایی که فوق العاده کار شده. الان بازی Fable II که ریختم روی هارد، زمان لود اولیه در حدود 6،7 ثانیه کاهش پیدا کرده. حجم بازی هم حدود 6.8 GB بود. بهترین ویژگی ریختن روی هارد این هست که از صدای اعصاب خردکن درایو راحت میشیم، مخصوصا من با Fable II خیلی مشکل داشتم ولی دیگه الان راحت شدم. در ضمن راهی هست که بشه فهمید یه بازی چقدر حجم اشغال میکنه روی هارد؟ البته منظورم قبل از کپی کردن روی هارد هست.

منم آخرش ترس را رها کردم این آپدیت رو انجام دادم و خوشحالم که این کار رو کردم . واقعا تاثیرش در زودتر لودکدن بازیها قابل مشاهده هستش . درضمن دوستانی که میگن دیگه صدایی از کنسول بلند نمیشه آیا اونها 12 ولت کردن رو انجام دادن یا نه . چون من بعد از آپدیت صدای کنسول فرقی نکرده چون من 12 ولت کردم اگه میشه یه راهنمایی بکنید .

من Army Of Two دارم وسط یکی از مراحلش این پیغام رو میده.تست می کنم بهت میگم.

من Army Of Two دارم وسط یکی از مراحلش این پیغام رو میده.تست می کنم بهت میگم.

دستت درد نکنه:love:

منم آخرش ترس را رها کردم این آپدیت رو انجام دادم و خوشحالم که این کار رو کردم . واقعا تاثیرش در زودتر لودکدن بازیها قابل مشاهده هستش . درضمن دوستانی که میگن دیگه صدایی از کنسول بلند نمیشه آیا اونها 12 ولت کردن رو انجام دادن یا نه . چون من بعد از آپدیت صدای کنسول فرقی نکرده چون من 12 ولت کردم اگه میشه یه راهنمایی بکنید .

این سواله منم هست:confused:

سلام
خب من کامل امتحان کردم ببین دوست عزیز من یه بازی داغون داشتم که هر دو دقیقه وسط بازی کلین دیسک میزد بعد خواستم کپیش کنم رو هارد تا 30درصد میریخت بعد ارور میداد میگفت دیسکتون تمیز کنید :(منم رفتم همون بازی از دوستم قرض گرفتم که دیسکش سالم بود بعد کپیش کردم رو هارد بازیش رفتم پس دادم برای ورود به بازی از دیسک خراب خودم استفاده کردم رفت توی بازی دیگه باسم مشکلی پیش نیامد;)امیدوارم همون چیزی که مد نظرت بود گفته باشم
درکل واقعا چیز خوبیه و من کاملا ازش راضیم;)
درمورد 12 ولت کردن هم باید بگم دستگاه منم 12 ولت صدای ازار دهنده فنها باسه12 ولتیا نمیزاشت که به درایو دقت داشته باشن که چه صدای قیژ قیژی داره ممکنه کسیکه 12 ولت کرده باشه متوجه بی صدا شدن درایو نشده باشن اما باسه من خیلی مشهود درایو من سامسونگ وقتی بازی میکردم خیلی قیژ قیژ میکرد که با صدای فنا میرفت رو مخ اما حالا دیگه اون صدای قیژ قیژ نیست و کاملا درایو بی صدا شده

سلام
خب من کامل امتحان کردم ببین دوست عزیز من یه بازی داغون داشتم که هر دو دقیقه وسط بازی کلین دیسک میزد بعد خواستم کپیش کنم رو هارد تا 30درصد میریخت بعد ارور میداد میگفت دیسکتون تمیز کنید :(منم رفتم همون بازی از دوستم قرض گرفتم که دیسکش سالم بود بعد کپیش کردم رو هارد بازیش رفتم پس دادم برای ورود به بازی از دیسک خراب خودم استفاده کردم رفت توی بازی دیگه باسم مشکلی پیش نیامد;)امیدوارم همون چیزی که مد نظرت بود گفته باشم
درکل واقعا چیز خوبیه و من کاملا ازش راضیم;)
درمورد 12 ولت کردن هم باید بگم دستگاه منم 12 ولت صدای ازار دهنده فنها باسه12 ولتیا نمیزاشت که به درایو دقت داشته باشن که چه صدای قیژ قیژی داره ممکنه کسیکه 12 ولت کرده باشه متوجه بی صدا شدن درایو نشده باشن اما باسه من خیلی مشهود درایو من سامسونگ وقتی بازی میکردم خیلی قیژ قیژ میکرد که با صدای فنا میرفت رو مخ اما حالا دیگه اون صدای قیژ قیژ نیست و کاملا درایو بی صدا شده

دوست عزیز از راهنمایی شما ممنون . من نفهمیدم کنسول شما 12 ولت هستش یا نه اگر نیستش میشه مدل کنسولتون رو بگین . ممنون میشم کمکم کنید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or