New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

دوستان من ریختم. خیلی باحاله. البته با اواتار بهتر میشه. درضمن نگران ریختنش نباشید چون امکان نداره بن شید و باری اواتار: وقتی تو Xbox میری اواتار بسازی میگه که باید ابدیت بشه و به سایت ماکروسافت مراجعه کنید پس تا 19 روز دیگه اواتار داریمو ابدیت کامل رو.

منم یه بازی ریختم رو هارد اصلا باورم نشد ! خیلی از افت فریم ها تو بازی کمتر شد شاخ دراوردم صدای کنسول هم که کمتر....:دی
خلاصه خیلی باحاله
من در تعجب ام اینهمه محیط های گرافیکی زیبا و این همه چیزای قشنگ قشنگ(:دی) چطوری توی این 7-8مگابایت جا گرفته:confused:
در حین ریختن بازی روی هارد هم درایو صدای زیادی میده که خب طبیعی هست ولی وقتی ریخت انگار کنسول خاموشه اصلا صدا نمیده!بنظر من برای اونایی که درایو هیتاچی دارن خیلی مفید این اپدیت
در ضمن دستمو پشت کنسول گذاشتم دیدم Gpuخنکه ولیcpuداغ شده که اونم طبیعی هست
اواتار هم بیاد بهتر هم میشه خیلی خوشگل تر میشه:love:

خیلی خوبه من درایوم سامسونگه ولی تا الان فکر میکردم صدایه زیاده دستگاه بخاطره
12 ولت کردنه فنها باشه
ترسم از اینه که برایه ریختنه بازی زیادی به درایو فشار بیاد ( دیسکهایه ما هم که کپی )

راستی تو کدوم بازی افت فریمها کم شد؟
اگه میشه یکی masseffect رو بریزه ببینه افت فریمش ردیف میشه؟
یا دیر لود شدنه تکستچرها تو GTA4

ولی سینا جون خیلی واردیها با یه دست پشته کنسول گزاشتن فهمیدی cpu , gpu
در چه حالن:biggrin1:

بله، همین 7 مگ. جادوی که ماکروسافت حرفش رو میزد توی همین 7 مگ هست hustler جان. واقعا معجزه میکنه این اپدیت. دمشون گرم.
راستی اوتار هم باید اپدیت دیگه فعال میشه اصلا جای نگرانی نیست.

پ.ن. 10 دقیقه طول میکشه ولی بعدش ... :o.

جدا جایه تشکر و قدردانیه فراوان داره
اگه مایه دار بودیم فقط بازی اورجینال میخریدیم
البته خدا قبول میکنه چون میگن نیت باید پاک باشه :d

البته فعلا تو این آپدیت من چیزه خاصی ندیدم که آدم :eek: بشه!
حتی اون قابلیتی که باعث میشه آلبومهات مثله ipod دیده بشه هم نداره فعلا!
آواتار هم که نداره!
فقط شکل و شمایل عوض شده و چیزه جدیدی تو این نسخه بتا وجود نداره!
هر چند که مایکروسافت کلا معروفه فقط به زیبایی نگاه میکنه و بطن کار براش مهم نیست!
الان یه بدبختی مثله من بخاطره ریختن این دشبورد تا 18 روزه دیگه لایو ندارم تا نسخه اصلیش بیاد:mad:
اگه زیبایی خیلی براتون مهمه واقعا ازش لذت میبرید اما اگه نه براتون امکانات مهمه فعلا که تو این نسخه جز ریختن بازی رو هارد که مسلما به درد کسایی که هارد 20 دارن نمیخوره تغییری وجود نداره که هیچ نصفه ماه لایو هم ندارید

در ضمن دستمو پشت کنسول گذاشتم دیدم Gpuخنکه ولیcpuداغ شده که اونم طبیعی هست
:eek:
ها؟ دستت فاز متره يا اهمتر؟!!!!
بادش خورد به دستت بعد دمای GPUو CPUرو تشخيص دادی؟
حالا : loooooooooooooooooooooooool

درود
اقا چه میکنه این آپدیت! :

A) عملا کنسول صدا نداره مثل زمانی که خواموش هست، بیصدای بیصدا.
B) حرارت به میزان قابل توجحی کم شده.
C) حجم مفید بازی کپی ( یا هرچی ) میشه، مثلا FarCry 2 فقط 4.5 گیگ فضا اشغال کرده!!.
D) محیط داشبورد فوق العاده زیبا و دلنواز شده که اصلا دوست ندارم ازش خارج بشم :دی.
E) لود، تکسچر لود، آرام شدن تصویر و ... خیلی چیزهای دیگه از بین میره با این روش.
) فراموش کردم بعدا میگم :دی.

توجه داشته باشید این نسخه preview و بتای داستان ـه، همین که 19 روز زودتر میتونید از قابلیت اجرای بازی از HDD استفاده کنید کلاهتون رو بندازید هوا بجای اینکه مثل پیرزنها نِق بزنید و مزخرف ببافید.
ممنون

توجه داشته باشید این نسخه preview و بتای داستان ـه، همین که 19 روز زودتر میتونید از قابلیت اجرای بازی از HDD استفاده کنید کلاهتون رو بندازید هوا بجای اینکه مثل پیرزنها نِق بزنید
ولمون کن فریدون این حرفا چیه؟؟:laughing:
مثلا گیمت 2-3 ثانیه زودتر لود شه چه فرقی میکنه؟
میخوام صد ساله سیاه نشه!
وقتی مجبورم در همه حال دیسک رو بزارم تو دستگاه پس به چه دردی میخوره!
حالا وایسا ببینم میتونی 19 روز بدون لایوی رو تحمل کنی یا نه:cheesygri

ای بابا !! اينجا هرکی ميريزه مياد ميگه خوبه ، خيلی خوبه !! همه ميدونيم خوبه ولی کسانی که ريختن بهتره بيان بگن چجوری ريختن؟؟
من data رايت کردم گزاشتم تو دستگاه اجرا نشد...علت چيه؟
کار خاصی بايد انجام داد؟ يا اتو ماتيک پيغام اپديت بايد بياد؟

آخرین ویرایش:
من ریختم رو usb. اول که فقط خوده اصلیشو ریختم نشد. بعد رفتم فلدرش رو ریختم با زیپشو خوندش.

در ضمن باید بگم که :
1- خوشگل شده خیلی خیلی
2- دیگه وسط بازی اون منوی مزاحم و کار کش که از گوشه میومد رفته جاش وسط صفحه اومده و خیلیم بهرته
3- ریختن رو هارد خیلی طول می کشه :D
4- متاسفانه فقط خوشگل شده و می شه بازی ها رو روی هارد ریخت. هیچ چیز دیگه ای فعلا نداره.
5- وقتی بازی رو رو هارد می ریزی سریع شدن رو احساس می کنه با همه وجودت. من به شخصه فیفا 09 رو ریختم. خیلی خوب شد.
6- حواستون باشه، ممکنه به علت *** سوزی که چرا لایو رو از دست دادید به خاطر این آپدیته مسخره اتیش سوزی رخ بده خدایی نکرده.

من flash ندارم..ميخوام رو dvd رايت کنم..تا الان دوتا رايت زدم ولی جواب نداد..ميزارم تو دستگاه ميزنه mixed media file
يه بار فايل خاليشو فقط گزاشتم.يبارم هم خوده فايل رار با پوشه اکسترکت شدشرو ولی جواب نداد.

آخرین ویرایش:
من flash ندارم..ميخوام رو dvd رايت کنم..تا الان دوتا رايت زدم ولی جواب نداد..ميزارم تو دستگاه ميزنه mixed media file
يه بار فايل خاليشو فقط گزاشتم.يبارم هم خوده فايل رار با پوشه اکسترکت شدشرو ولی جواب نداد.
شما ديسك رو تو دستگاه بذار، دستگاه رو خاموش و روشن كن، ببين افاقه ميكنه يا نع.

ولمون کن فریدون این حرفا چیه؟؟:laughing:
مثلا گیمت 2-3 ثانیه زودتر لود شه چه فرقی میکنه؟
میخوام صد ساله سیاه نشه!
وقتی مجبورم در همه حال دیسک رو بزارم تو دستگاه پس به چه دردی میخوره!
حالا وایسا ببینم میتونی 19 روز بدون لایوی رو تحمل کنی یا نه:cheesygri

سلام منم رفتم خونه یکی از بچه ها و روی کنسولش نصب کردم.(اون نمیره لایو اما من خودم میرم)

در قبال صحبت این دوستمون که میگه 2-3 ثانیه عرض کنم که ما برای مثال Ninja Gaiden 2 رو امتحان کردیم. چون لود مراحلش واقعا زیاده (مخصوصا هم که درایو Benq باشه) باید به عرض برسونم که سرعت لود فوق العاده وحشیانه زیاد شده بود و در مراحلی مثل مرحله بارونی که گاهی اوقات افت فریم داشتیم، هیچ افتی دیده نشد. حالا اینم تجربه ما بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or