New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

من فقط از یه چیز میترسم که نمی خوام ریسک کنم. اونم اینه که مطمئن نیستم این کامله یا نه ؟

بعد از 19 نوامبر وصل شم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ بعد از 19 نوامبر آواتار ها فعال میشن ؟؟؟

من فقط از یه چیز میترسم که نمی خوام ریسک کنم. اونم اینه که مطمئن نیستم این کامله یا نه ؟

بعد از 19 نوامبر وصل شم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ بعد از 19 نوامبر آواتار ها فعال میشن ؟؟؟
نترس بريز مشكلي نداره فقط نبايد تا 19 به لايو وصل بشي

من يه مشكل دارم هارد كنسول ميزنه 13 گيگ خالي داري 7 گيگ بقيش چي ميشه ؟

من 2 تا بازی ریختم این هر کدوم یه حجمی داشته!!!

FIFA 09 : 6.0 GB
Farcry 2 : 4.5 GB

ولی خیلی خوب شده ساکت و با آرامش بازی میکنیم

رزولوشن های 16:10 هم اضافه شده هم 1440در900 هم 1680در1050 که تصویر رو بدون کشیدگی روی مانیتور های 16:10 نماش میده و در نیتیو رزولوشن شارپتر هم هست

خوب مگه بچه ها نریختند داشتبردو؟ باید بدونند
اون نسخه بتا است و خیلی از ویژگی های نسخه اصلی را ندارد.

با توجه به فشارهای روحی،معنوی بچه ها در روزهای اخیر خواهشمندم تمام تعریف ها و مطالب خود را در SPOILER بگذارید در غیر این صورت باعث سکته قلبی و مغزی بچه ها شده و دوستان XBOXLIVE خود را از دست می دهید.به خصوص اینکه 18 روز تا روز بن شدن و داشبورد جدید مانده است.:biggrin1:

با تشکر.بنیاد بازنشستگان :spam::oops:XboxLive

اون نسخه بتا است و خیلی از ویژگی های نسخه اصلی را ندارد.

با توجه به فشارهای روحی،معنوی بچه ها در روزهای اخیر خواهشمندم تمام تعریف ها و مطالب خود را در SPOILER بگذارید در غیر این صورت باعث سکته قلبی و مغزی بچه ها شده و دوستان XBOXLIVE خود را از دست می دهید.به خصوص اینکه 18 روز تا روز بن شدن و داشبورد جدید مانده است.:biggrin1:

با تشکر.بنیاد بازنشستگان :spam::oops:XboxLive

ای اسپمره بزرگ:biggrin1:
ای امیر جونم
چی چیو بزارن تو اسپویلر؟
مگه MGS4 دارن بازی میکنن
بابا آپدیته
اتفاقا بزار بگن ببینیم چه خبره

پ.ن: البته کلش پ ن بود ولی یه جایزه 10 $ برایه کله امیر DEAD or ALIVE :biggrin1:

سلام
منم اپدیت رو گرفتم عالیه!!
قبل از اینکه تست کنم اومد بهتون بگم ولی محیط گرافیکیش خیلی بهتره
دارم کیف میکنم به همه توصیه میکنم دانلود کنن!

سلام!
من اپدیت رو گرفتم ریختم تو سی دی با خود ویندوز رایت زدم یعنی پوشه رو از زیپ خارج کردم اوردمش تو رایتر و Write this fileرو زدم
میزارم توی دستگاه سی دی رو میگهMixed Media Discچند بار هم ری استارت کردم بازم همونطوری هست:دی
چیکار کنم؟

قائدتا همینطوره
باید از صفحه مدیا مثل دموهایه playable اجراش کنی;)

فری جون یعنی کله قضیه همین 7 . 8 مگ بود:confused:
بله، همین 7 مگ. جادوی که ماکروسافت حرفش رو میزد توی همین 7 مگ هست hustler جان. واقعا معجزه میکنه این اپدیت. دمشون گرم.
راستی اوتار هم باید اپدیت دیگه فعال میشه اصلا جای نگرانی نیست.

پ.ن. 10 دقیقه طول میکشه ولی بعدش ... :o.

منم یه بازی ریختم رو هارد اصلا باورم نشد ! خیلی از افت فریم ها تو بازی کمتر شد شاخ دراوردم صدای کنسول هم که کمتر....:دی
خلاصه خیلی باحاله
من در تعجب ام اینهمه محیط های گرافیکی زیبا و این همه چیزای قشنگ قشنگ(:دی) چطوری توی این 7-8مگابایت جا گرفته:confused:
در حین ریختن بازی روی هارد هم درایو صدای زیادی میده که خب طبیعی هست ولی وقتی ریخت انگار کنسول خاموشه اصلا صدا نمیده!بنظر من برای اونایی که درایو هیتاچی دارن خیلی مفید این اپدیت
در ضمن دستمو پشت کنسول گذاشتم دیدم Gpuخنکه ولیcpuداغ شده که اونم طبیعی هست
اواتار هم بیاد بهتر هم میشه خیلی خوشگل تر میشه:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or