New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
این سبک MMO یعنی چی؟ بازی شبیه دیابلو هستش ولی سوم شخص یعنی؟ بازی اسکیل پوینت داره؟ سیستم مبارزات بازی خوبه؟ گروهی میشه بازیش کرد؟ من که هر چی فیلم از این جور بازی ها میبینم هیچی نمیفهمم شاید واس خاطر اینه دو سوم عمرم رو تو بازی های شوتر گذروندم :D
نه لزوما سوم شخص نیستن همه MMO ها. توی بازی های MMORPG هم تمرکز زیادی روی بازی گروهی هستش و کلا تعامل بین بازیکنا نسبت به خیلی از سبکای دیگه اهمیت بیشتری داره. این بازی و خیلی از بازی های دیگه هم کم کم دارن از عناوین کلاسیک این سبک فاصله میگیرن. البته معنیش این نیست که از خود سبک فاصله گرفتن. مثلا زمانی وجود کلاس های کاملا مجزا و تفکیک شده با رول های از پیش تعیین شده برای اونا یکی از عناصر لاینفک این سبک بود که الان توی بازی های مدرن این سبک اصلا چنین چیزی نیستش. یا سیستم مبارزه که خیلی تغییر کرده. به هر حال هنوزم بازیای این سبک به صبر و حوصله زیادی نیاز دارن. شاید دیگه توی این بازی مثل wow یا حتی eso مجبور نباشی روزانه و هفتگی یه سری کارا رو انجام بدی که اگه یه روز نرسی به بازی اعصابت بهم بریزه ولی خب بازم لازمه که وقت بذاری. اینطوری بگم که میشه حتی 5 تا بازی شوتر رو باهم پیش برد و توی یه روز به همشون رسید و توی رنک و اینا هم موفق بود و هیچ مشکلیم پیش نیاد ولی خب چنین کاری عملا برای بازی های MMORPG امکان پذیر نیست و بالاخره تو یه چیزی عقب میمونی اگه بخوای توی چند تا MMORPG باهم سرمایه گذاری کنی.
از طرفی هم توی بازی های MMORPG کاراکترها هویت خاصی برای خودشون دارن که خود پلیر اون رو به مرور زمان بوجود میاره و شکل میده که خب توی بازی های شوتر چنین چیزی نیست.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
کاملا درست میگی ولی همونطور که خودت تجربش داری این بیشتر در مورد WOW صدق میکنه که ازت مثل یک کارمند میخواد کار کنی براش، MMOهای جدید و مدرن دیگه واقعا اینطوری نیستن.
شما میتونی 24 ساعت روز هم پاش وقت بزاری و نتیجش هم ببینی (و خب آره grind و... جزو جدانشدنی MMOهاست)، ولی اونطور هم نیست مثل WOW که ازت بخواد تمام وقت و زندگی رو برای بازی هزینه کنی.

حداقل XiV که اصلا اینطور نیست و NW تا اونجایی که دنبال کردم مقایسش با WOW مثل شب و روز میمونه.
============
New World واقعا نظرم نسبت به آمازون تغییر داد، امیدوارم تو لانچ هم بترکونه و موفق بشه.
ماکان من در زمان خودش wow رو classic و bc و lichking رو خود سرور های بلیزارد بازی کردم اون زمان در اوج خودم بودم :D و بدون شک mmo های جدید خیلی فرق کردن ولی اول اخرش گرایند دارن و از بازی های معمولی زمان خیلی بیشتری رو طلب میکنه که منم دیگه مثل قدیما دیگه نمیتونم تعهد و وقف داشته باشم به بازی بیشتر دنبال اینم که در زمان کوتاه فان داشته باشم بیشتر نه چالش :DNW هم تا اینجا نظر بیشتر افراد رو جلب کرده و بازی خوبی هست میتونه یه جون دوباره ای به MMORPG بده

آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
اگر امکانش هست یکم بیشتر در مورد خصوصیات کوچیک و بزرگ بازی که تجربه کردید بگید و اینکه بازی دانجن و رید و کانتنت های این سبکی هم داره یا نه ؟
و الان که تو فاز بتا هست بعد ریلیز هرچی تو بتا بازی کرده باشیم میمونه یا روز ریلیز صفر میشه ؟

• Angry
Reactions: I AM XBOX

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
اگر امکانش هست یکم بیشتر در مورد خصوصیات کوچیک و بزرگ بازی که تجربه کردید بگید و اینکه بازی دانجن و رید و کانتنت های این سبکی هم داره یا نه ؟
و الان که تو فاز بتا هست بعد ریلیز هرچی تو بتا بازی کرده باشیم میمونه یا روز ریلیز صفر میشه ؟
دانجن داره رید هم داره
ههچی پاک میشه دوباره باید از اول شروع کنی

• Like
Reactions: farhad_fr2

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
داره اینارو با یه سری چیزای دیگه که کانتنت pve بازی محسوب میشن ولی سیستم party finder یا از این جور چیزها به اون صورتی که معمولا هست وجود نداره هنوز.

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
سلام خدمت همه دوستان گل، یک سری نظراتتون رو خوندم یک سری هم دیگه انقدر زیاد بود حوصلم نشد بخونم راستش. ولی هم نظر خوب داشتید هم بد.
من با اجازتون یه تایم پلی کوتاهی داشتم و از بازی لذت بردم. میخواستم بگم اگه کسی دوست داره بعد از ریلیز نهایی میخوایم هی گروه خوب تشکیل بدیم تا بتونیم حداقل برای خودمون یه حرفی برای زدن داشته باشیم توی این بازی.
اگه کسی علاقه داشت میتونه به من داخل استیم یا تلگرام پیام بده. خوشحال میشم باهم تیم بزرگ و خوبی تشکیل بدیم.
آیدی تلگرام من @Arsalan_dk
آیدی استیم Arsalan0098
Steam Community :: Arsalan اینم لینک استیم من.
قربان شما

• Like
Reactions: Bhador_a and Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب تازه امرزو لول 25 شدم و اولین دانجن بازیو رفتم، خیلی انتظارم بیشتر بود و اصلا چیزی نبود که میخواستم هیچ مکانیکی باس ها و ترَش ها نداشتن هیچی فقط چندتا پازل کوچیک بود که اصلا نمیشه بهش گفت پازل ولی خب از طرفی نمیشه ایراد گرفت اولین دانجن بازیه و تمامه پلیرا چه کژوال ها چه حرفه ای ها اینو قطعا میرن پس باید ی چیزه ساده باشه تا همه بدونن با چی طرفن امیدوارم دانجن های لول بالاتر سخت تر باشن و حداقل باسا چندتا مکانیک داشته باشن

ولی درکل گیم پلی بازی عالیه من اولش میگفتم کلا 3 تا اسکیل داشتن خیلی کمه شاید تو کوئست رفتن به چشم نیاد ولی تو دانجن و رید کمه و نمیشه از هیچ رولی درست استفاده کرد ولی وقتی دانجنو رفتم دیدم کاملا اشتباه میکنم، من هیلر بودم بشدت از گیم پلی هیلر تو دانجن راضیم اون 3 تا اسکیلی که چیده بودم و درکل بلیدم خیلی به کارم میومدن و هیجا کمبود هس نمیکردم

تنها مشکلی که من با بازی دارم و ایراده بازی نیست و به سلیقه ی من برمیگرده و شاید بعضی های دیگم با این مشکل روبه رو باشن اینه ک من دوست دارم هیلر باشم ولی گیم پلی هیلر یا همون life staff برای کوئستینگ خیلی حوصله سربره تو دانجن و pvp عالیه ولی کوئست انجام دادن باهاش به شدت حوصله میخواد اشتباه برداشت نشه دمیجش عالیه و اصلا جوری نیست که بگی نیاز به کسی هست تا بتونی پیش بری ولی فقط باید لایت اتک و هوی اتک بدی نهایت یه اسکیل هم اون وسط بزنی اگه میومدن اسکیل های بیشتری اضافه میکردن که هم هیل کنه هم دمیج بزنه (فعلا دوتا داره) یا حداقل دمیج همین دوتارو میبردن بالاتر و بجاش دمیج لایت/هوی اتک رو میبردن پایین تر خیلی بازی باهاش فانتر میشد

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بیایین از (weapon(classی هم که استفاده میکنن تعریف کنین ببینم خوبه یا بد طبیعتا هیچ کدوممون نمیرسیم همه سلاح هارو تست کنیم ببینم فانن یا خوبن تازه هرکدومم دوتا spec دارن

دوستانی هم که به بتا دسترسی ندارن اینو ببین برای انتخاب کلاس کمک میکنه

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بیایین از (weapon(classی هم که استفاده میکنن تعریف کنین ببینم خوبه یا بد طبیعتا هیچ کدوممون نمیرسیم همه سلاح هارو تست کنیم ببینم فانن یا خوبن تازه هرکدومم دوتا spec دارن

دوستانی هم که به بتا دسترسی ندارن اینو ببین برای انتخاب کلاس کمک میکنه
Shield+Sword
Bow
ترکیب خوبیه ولی اولیو شاید با Great Axe عوض کنم ولی خب یکم کنده رو مخه واسه همین shield+sword گذاشتم

• Like
Reactions: Kaiki

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
خب تازه امرزو لول 25 شدم و اولین دانجن بازیو رفتم، خیلی انتظارم بیشتر بود و اصلا چیزی نبود که میخواستم هیچ مکانیکی باس ها و ترَش ها نداشتن هیچی فقط چندتا پازل کوچیک بود که اصلا نمیشه بهش گفت پازل ولی خب از طرفی نمیشه ایراد گرفت اولین دانجن بازیه و تمامه پلیرا چه کژوال ها چه حرفه ای ها اینو قطعا میرن پس باید ی چیزه ساده باشه تا همه بدونن با چی طرفن امیدوارم دانجن های لول بالاتر سخت تر باشن و حداقل باسا چندتا مکانیک داشته باشن

ولی درکل گیم پلی بازی عالیه من اولش میگفتم کلا 3 تا اسکیل داشتن خیلی کمه شاید تو کوئست رفتن به چشم نیاد ولی تو دانجن و رید کمه و نمیشه از هیچ رولی درست استفاده کرد ولی وقتی دانجنو رفتم دیدم کاملا اشتباه میکنم، من هیلر بودم بشدت از گیم پلی هیلر تو دانجن راضیم اون 3 تا اسکیلی که چیده بودم و درکل بلیدم خیلی به کارم میومدن و هیجا کمبود هس نمیکردم

تنها مشکلی که من با بازی دارم و ایراده بازی نیست و به سلیقه ی من برمیگرده و شاید بعضی های دیگم با این مشکل روبه رو باشن اینه ک من دوست دارم هیلر باشم ولی گیم پلی هیلر یا همون life staff برای کوئستینگ خیلی حوصله سربره تو دانجن و pvp عالیه ولی کوئست انجام دادن باهاش به شدت حوصله میخواد اشتباه برداشت نشه دمیجش عالیه و اصلا جوری نیست که بگی نیاز به کسی هست تا بتونی پیش بری ولی فقط باید لایت اتک و هوی اتک بدی نهایت یه اسکیل هم اون وسط بزنی اگه میومدن اسکیل های بیشتری اضافه میکردن که هم هیل کنه هم دمیج بزنه (فعلا دوتا داره) یا حداقل دمیج همین دوتارو میبردن بالاتر و بجاش دمیج لایت/هوی اتک رو میبردن پایین تر خیلی بازی باهاش فانتر میشد
اول که خیلی خوش اومدی و تبریک میگم به لول 25 شدنت، من دانجن اول رو نزدیک 12 بار رفتم اگه اشتباه نکنم، همه چیو دوست داشتم تست کنم چون بعید میدونستم تا هفته دیگه به لول دانجن بعدی برسم، منم هیلر هستم. کلاً دانجنی که رفتی احتمالا اونایی که باهات بودن میدونستن چیکار باید بکنن وگرنه اگه چندتا داج اشتباه میدادن دهنت سرویس میشد برا هیل دادن. در خصوص دانجن هم اونجایی که پازل داره نمیدونم تست کردی یا نه ولی یه راه به آب داره پایین، اونجا یه صندوق هست بازش کن آیتم توشه آیتمای خوبی. زیر آب هست پیدا نیست بگردی پیداش میکنی.
در خصوص سلاح هم هیلر اگه هستی پیشنهادم استفاده از دست کش یخی (حالا به معنی فارسیش گیر نده) هست مخصوصاً اون لولیش که فریزت میکنه، باعث میشه کل مانات برگرده و اگه کمبود مانا داشتی تو چند ثانیه سریع جبران میکنی ضمن اینکه جلو مرگت رو هم میگیره.

اگه هم دوست داشتی بعد از ریلیز احتمالا یه تیم خوب میخوایم تشکیل بدیم استیم پیام بده:
آیدی استیم Arsalan0098

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اول که خیلی خوش اومدی و تبریک میگم به لول 25 شدنت، من دانجن اول رو نزدیک 12 بار رفتم اگه اشتباه نکنم، همه چیو دوست داشتم تست کنم چون بعید میدونستم تا هفته دیگه به لول دانجن بعدی برسم، منم هیلر هستم. کلاً دانجنی که رفتی احتمالا اونایی که باهات بودن میدونستن چیکار باید بکنن وگرنه اگه چندتا داج اشتباه میدادن دهنت سرویس میشد برا هیل دادن. در خصوص دانجن هم اونجایی که پازل داره نمیدونم تست کردی یا نه ولی یه راه به آب داره پایین، اونجا یه صندوق هست بازش کن آیتم توشه آیتمای خوبی. زیر آب هست پیدا نیست بگردی پیداش میکنی.
در خصوص سلاح هم هیلر اگه هستی پیشنهادم استفاده از دست کش یخی (حالا به معنی فارسیش گیر نده) هست مخصوصاً اون لولیش که فریزت میکنه، باعث میشه کل مانات برگرده و اگه کمبود مانا داشتی تو چند ثانیه سریع جبران میکنی ضمن اینکه جلو مرگت رو هم میگیره.

اگه هم دوست داشتی بعد از ریلیز احتمالا یه تیم خوب میخوایم تشکیل بدیم استیم پیام بده:
آیدی استیم Arsalan0098
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی در تایید حرفت باید بگم بله هر دو گروهی که باهاشون رفتم پیدا بود دفعه ی اولشون نیست حتی همون صندوقی هم که گفتی رو اونا پیدا کردن و باعث شدن منم ببینمش حتی با این حال تو این دوباری که رفتم چندتا مرگ هم داشتیم و همونطور که گفتم هیل کردن دانجن توی new world تجربه ی عالیه یعنی اصلا فکرشم نمیکردم با 3 تا اسکیل بتونن همچین تجربه ای خلق کنن برای منی که بازیکن wow هستم و هیل کردن دانجن یا رید تو wow یعنی استفاده ی 4/5 تا اسکیل و 2/3 تا cd بزرگ پشته سره هم و اگر بخوام صادقانه مقایسه کنم (کاری هم به اینکه wow این اواخر گند زده ندارم) هیل کردن تو new world برای من خیلی لذت بخش تره تازه من فقط اولین دانجن این بازیو دیدم قطعا دانجنای لول بالاتر سختتر و لذت بخشترن

درمورد سلاح دومم دقیقا همین کاری که گفتیو انجام دادم منم دست کش یخی دارم و ایس تومب رو بیلد کردم بخاطره مانا البته الان respec کردم (هنوز اونقدرا گرون نشده برام) و دست کش یخی رو مین کردم و لایف استاف رو سلاح دوم، هم برای سلف هیلینگ تو اوپن ورد و pvp هم برای ساپورت کردن تیم تو دانجن چون بهرحال فکشن ایتم ها هم focus میدن هم int برای همینم ترکیبه بدی نیست، عالی و ایده ال نیست ولی بدم نیست

حتما باعث افتخاره، ادد کردم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
Shield+Sword
Bow
ترکیب خوبیه ولی اولیو شاید با Great Axe عوض کنم ولی خب یکم کنده رو مخه واسه همین shield+sword گذاشتم
شما پس داری تانکی میری
اره great axe یکم کنده ولی خیلی قویه و op هستش تو pvp یه اسکیل داره که تبرو پرتاب میکنه و انمی رو میکشه تو یه دایره این اسکیلو با یه اسکیله دیگه ترکیب میکنن که همون تبرو دوبار میچرخونه و دمیج وحشتناکی میزنه حتما تستش کن یکم مستری گرفتن طول میکشه ولی شاید خوشت اومد فقط مشکلی که بوجود میاد اینه که great axe با str اسکیل میشه و bow با dex برای همین اگه میخوای bow رو حتما داشته باشی همون sword shield بهتره

--------------------------------------------------

m.d.makan

اقا نمیخوای بتارو ی تستی بزنی ؟ میدونم حسابی درگیره ff14 هستی ولی خب فرصت خوبیه اگه خدای نکرده از بازی خوشت نیاد میتونی ریفاند بزنی مهم هم نیست چندساعت بازی کنی

• Like
Reactions: m.d.makan

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
من با Hatchet و Warhammer و Great Axe بازی کردم و هر سه تاشون دمیج خیلی خوبی دارن بخصوص با Hatchet خیلی حال کردم که لول های خیلی خوبی داره و دمیج زیادی میده .. منم لول 25 هستم و دانجن اول رو دو بار رفتم..در کل از بازی راضی ام و حتما بعد ریلیز ادامش میدم .

از این سایت میتونین بیلد های پیشنهادی رو ببینین که مردم گذاشتن واسه pvp یا pve و Expeditions و...: New World Builds & Character Guides | NewWorldFans.com

• Like

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
شما پس داری تانکی میری
اره great axe یکم کنده ولی خیلی قویه و op هستش تو pvp یه اسکیل داره که تبرو پرتاب میکنه و انمی رو میکشه تو یه دایره این اسکیلو با یه اسکیله دیگه ترکیب میکنن که همون تبرو دوبار میچرخونه و دمیج وحشتناکی میزنه حتما تستش کن یکم مستری گرفتن طول میکشه ولی شاید خوشت اومد فقط مشکلی که بوجود میاد اینه که great axe با str اسکیل میشه و bow با dex برای همین اگه میخوای bow رو حتما داشته باشی همون sword shield بهتره

--------------------------------------------------

m.d.makan

اقا نمیخوای بتارو ی تستی بزنی ؟ میدونم حسابی درگیره ff14 هستی ولی خب فرصت خوبیه اگه خدای نکرده از بازی خوشت نیاد میتونی ریفاند بزنی مهم هم نیست چندساعت بازی کنی
نه تانکی نمیرم توی spec هم برای shield+sword اصلا defender نرفتم!
این ترکیب رو برا بتا گذاشتم چون کلا دارم سولو میرم خیلی بدرد میخوره

• Like

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردی در تایید حرفت باید بگم بله هر دو گروهی که باهاشون رفتم پیدا بود دفعه ی اولشون نیست حتی همون صندوقی هم که گفتی رو اونا پیدا کردن و باعث شدن منم ببینمش حتی با این حال تو این دوباری که رفتم چندتا مرگ هم داشتیم و همونطور که گفتم هیل کردن دانجن توی new world تجربه ی عالیه یعنی اصلا فکرشم نمیکردم با 3 تا اسکیل بتونن همچین تجربه ای خلق کنن برای منی که بازیکن wow هستم و هیل کردن دانجن یا رید تو wow یعنی استفاده ی 4/5 تا اسکیل و 2/3 تا cd بزرگ پشته سره هم و اگر بخوام صادقانه مقایسه کنم (کاری هم به اینکه wow این اواخر گند زده ندارم) هیل کردن تو new world برای من خیلی لذت بخش تره تازه من فقط اولین دانجن این بازیو دیدم قطعا دانجنای لول بالاتر سختتر و لذت بخشترن

درمورد سلاح دومم دقیقا همین کاری که گفتیو انجام دادم منم دست کش یخی دارم و ایس تومب رو بیلد کردم بخاطره مانا البته الان respec کردم (هنوز اونقدرا گرون نشده برام) و دست کش یخی رو مین کردم و لایف استاف رو سلاح دوم، هم برای سلف هیلینگ تو اوپن ورد و pvp هم برای ساپورت کردن تیم تو دانجن چون بهرحال فکشن ایتم ها هم focus میدن هم int برای همینم ترکیبه بدی نیست، عالی و ایده ال نیست ولی بدم نیست

حتما باعث افتخاره، ادد کردم
آره من توی WoW (البته دیگه 2 ساله بازی نمیکنم) هم هیلر بودم هم تانک، یه جالبی که این بازی نسبت به WOW داره تا جایی که دیدم حتی تانک هم باشی باید سعی کنی اتک نخوری چون دمیج خیلی بالایی میدن، ولی توی WoW تانک قشنگ باید اتک بخوره، اینجا داج میدن اتک رو.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر