New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
منم وقت شد یه نیم ساعتی بازی کنم
بازی واقعا به closed beta پارسال بهتر شده گرافیک بازی هم خیلی بهتر شده
فقط شدید تو بازی لگم نمیدونم چرا 2 تا نت هم تست کردم لگم باز~X(
اقا اد کنید برای ریلیز همه باهم بریم یه سرور:D
در خصوص لگ بودن بعضی وقتا خودش کلاً لگه مینویسه ولی نه همیشه، شاید شانس تو همون نیم ساعتت لگ بوده، ولی میتونی از دی ان اس های مختلف مثل گوگل و آمازون و ... استفاده کنی
4.2.2.4 8.8.8.8 و ...
برای تیم و کمپانی هم که دیسکورد زدم دیدم عوض شدی مرسی.
اینم لینک برا اونایی که هنوز نیومدن.
Join the Persian New World Discord Server!

• Like
Reactions: Deadmau5

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
امیدوارم برای لانچ ی سرور نزدیکه ما بزنن با این لگ بازی کردن عذابه واقعا، من پینگم خارج از این بازی اوکیه نمیدونم اینجا چه اتفاقی میوفته ک تو بازی اینطوری میشه

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
امیدوارم برای لانچ ی سرور نزدیکه ما بزنن با این لگ بازی کردن عذابه واقعا، من پینگم خارج از این بازی اوکیه نمیدونم اینجا چه اتفاقی میوفته ک تو بازی اینطوری میشه
شما احتمالا سرور خوبی استفاده نکردی، تا پینگ 150 این حدودا مشکلی نداره بازی.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شما احتمالا سرور خوبی استفاده نکردی، تا پینگ 150 این حدودا مشکلی نداره بازی.
اتفاقا پینگه من 120/150(in game) هست و لگ کاملا مشخصه و اذیت میکنه شما با کدوم سلاح بازی میکنی که پینگه 150 برات اوکیه؟ مثلا من با مجیکال ها وقتی دارم راه میرم یه لایت اتک که میزنم کارکترم کشیده میشه کلا برای اینکه بهتر متوجه بشی وضع چقدر خرابه برو سلاحی که داری بازی میکنی ازش ی ویدئو ببین که با پینگ پاین چطوره
-------------------------------
نکته ی بعدی اینکه این سرور eu کلا برای من خیلی بازی درمیاره کلی اروره مختلف میده و ... ولی درعوض us east که پینگم باهاش بالاتره و ازمون دورتره هیچ مشکلی نداره هیچوقت

آخرین ویرایش:

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
اتفاقا پینگه من 120/150(in game) هست و لگ کاملا مشخصه و اذیت میکنه شما با کدوم سلاح بازی میکنی که پینگه 150 برات اوکیه؟ مثلا من با مجیکال ها وقتی دارم راه میرم یه لایت اتک که میزنم کارکترم کشیده میشه کلا برای اینکه بهتر متوجه بشی وضع چقدر خرابه برو سلاحی که داری بازی میکنی ازش ی ویدئو ببین که با پینگ پاین چطوره
-------------------------------
نکته ی بعدی اینکه این سرور eu کلا برای من خیلی بازی درمیاره کلی اروره مختلف میده و ... ولی درعوض us east که پینگم باهاش بالاتره و ازمون دورتره هیچ مشکلی نداره هیچوقت
من خودم هیلر هستم و با heal staff بازی میکنم ولی اینکه میگی کشیده میشه اولاش یکم حس میکردم بعد یه آپدیت دادن دیگه درست شدم مشکلی نداشتم سرور هم EU بود . اگه دوست داشتی بیا دیسکورد کلاً بیشتر صحبت میکنیم در این خصوص.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
دوستان بازی چی هست انلاینه ؟ کمی توضیح اماتورانه بدید مرسی
بازی کاملا انلاینه
سبک بازی mmorpg عه مثال بخوام بزنم شبیه world of warcraft عه
خلاصه این سبک هم کرکتر میسازی لول آپ میکنی فارم میکنی دانجن میزنی حالا شاید یه بخش داستانی هم داشته باشند همین :D وقت زیادی هم میطلبن (روزی 8 تا 10 ساعت حداقل برای wow)

• Like
Reactions: TOOL.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
منم بلاخره تو اخرین روزه بتا به ترکیب مورده علاقم رسیدم spear+musket شخصا spear رو خیلی دوست دارم و برام فانه امیدوارم ی مقداری هم باف بشه نه فقط spear کلا سلاح های که الان ضعیفن، الان meta شده great axe+warhammer/sword&shield هرچی استیریمر یا پلیرای لول بالا رو میبینی همه همین ترکیبو دارن ی نگاه به دانجنای اند گیم بندازین فقط اون وسط هیلیره که از سلاح های str استفاده نمیکنه چی پیش بیاد یک درصد شاید ی نفر rapier استفاده کنه

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
بچه ها من خیلی وقته رو استیم بازی ندارم یه اکانت دارم ظاهرا تغییر ریجین بستن درسته ؟ یه اکانت جدید بسازم اکیه ؟ ریجن ترکیه مشکلی نداره برای پرداخت ؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بچه ها من خیلی وقته رو استیم بازی ندارم یه اکانت دارم ظاهرا تغییر ریجین بستن درسته ؟ یه اکانت جدید بسازم اکیه ؟ ریجن ترکیه مشکلی نداره برای پرداخت ؟
من خودم رو ترکیه خریدم مشکلی نداشته، تا اینجا فقط درجریانی دیگه باید لیر بخری برای شارژ، البته فک کنم ترکیه خودش تبدیل میکنه مطمئن نیستم

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
من خودم رو ترکیه خریدم مشکلی نداشته، تا اینجا فقط درجریانی دیگه باید لیر بخری برای شارژ، البته فک کنم ترکیه خودش تبدیل میکنه مطمئن نیستم
اره نهایت از این سایتا سی دی کی میخرم نتوستم گیر بیارم ممنون

• Like
Reactions: Kaiki

arsalanDK

کاربر سایت
Jul 26, 2021
12
اره نهایت از این سایتا سی دی کی میخرم نتوستم گیر بیارم ممنون
سلام دوست عزیز، ارزونترین نسخه بازی مال آرژانتین هست تقریباً 1100 پزو بود که میشه 11 دلار حدوداً
در خصوص بازی هم دوست داشتی میتونی به بقیه دوستان بپیوندی توی دیسکورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر