New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
دوستان بنده متاسفانه به دلیل سربازی نمیتونم به تاپیک برسم کسی خواست درخواست بده به مدیریت انتقال بدن بهتون8-|
@Kaiki
دست خودت میبوسه :D
چه رونقی گرفته بخش MMOها ، احسنت:-bd

امسال از اون سالهاست که موندگار میشه.

• Like
Reactions: Kaiki

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
@Kaiki
دست خودت میبوسه :D
چه رونقی گرفته بخش MMOها ، احسنت:-bd

امسال از اون سالهاست که موندگار میشه.
من بازی بیاد 24/7 میکنم و وقته سر خاروندم ندارم همین فردا ریست هفتگی wow هست ی دونه دانجن هم نزدم رید هم نرفتم کلا یک هفته هیچی ایتم نمیگیرم دیگه ببین اوضاع چقدر خرابه :D
خلاصه که خودت زحمتشو بکش تجربه هم ک داری مطمئنم عالی میشه

• Smile
Reactions: m.d.makan

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
خب من بازیو ریفاند کردم با این وضعیت پینگ اصلا نمیشه بازی کرد روانی شدم پینگ با eu central تقریبا 220 بود اولش فک کردم مشکل از نته منه برای همین رفتم از استیریمر Fextralife پرسیدم وضع پینگش چطوره گفت دوروبره 200 ایناس (ایشونم تو اسیا زندگی میکنه و به سرور اروپا وصل میشه) امیدوارم واسه لانچ ریجین های بیشتری رو پوشش بدن چون بازی واقعا لذت بخشه

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
واقعا بازی زیباست، باورم نمیشه.
استریم ها و ویدئوهارو که میبینم واقعا عالیه، اصلا فکرش نمیکردم تا این حد خوب باشه.
حتما تو اولین فرصت میرم سمتش.

با این کیفیت و اینکه هزینه ماهانه نداره، قیمتش تو آرژانتین!
اصلا جای شک باقی نمیزاره.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
واقعا بازی زیباست، باورم نمیشه.
استریم ها و ویدئوهارو که میبینم واقعا عالیه، اصلا فکرش نمیکردم تا این حد خوب باشه.
حتما تو اولین فرصت میرم سمتش.

با این کیفیت و اینکه هزینه ماهانه نداره، قیمتش تو آرژانتین!
اصلا جای شک باقی نمیزاره.
تازه تو ترکیه ارزون تره
پ.ن: رفقا پینگ بازی چجوریه؟ میشه بازی کرد؟ با کاهش پینگو اینا هم جواب نیست یعنی؟

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
وای خدا یعنی یکی از مسخره ترین اشتباهات عمرمو سره این بازی انجام دادم یادتون گفتم پینگم با eu خیلی بده و ...؟ الان دلیلشو فهمیدم تو بازی ی اپشن هست به اسمه analytics reporting این اپشن برای من تمام مدت روشن بود و پینگو خیلی میبرد بالا خاموشش کردم و پینگم با eu شد 120 :D یعنی واقعا خاک تو سرم الکی بازیو ریفاند کردم و دوباره خریدم و مجبور شدم 37 گیگه دیگه دانلود کنم چون دیتای بازیو حذف کرده بودم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
وای خدا یعنی یکی از مسخره ترین اشتباهات عمرمو سره این بازی انجام دادم یادتون گفتم پینگم با eu خیلی بده و ...؟ الان دلیلشو فهمیدم تو بازی ی اپشن هست به اسمه analytics reporting این اپشن برای من تمام مدت روشن بود و پینگو خیلی میبرد بالا خاموشش کردم و پینگم با eu شد 120 :D یعنی واقعا خاک تو سرم الکی بازیو ریفاند کردم و دوباره خریدم و مجبور شدم 37 گیگه دیگه دانلود کنم چون دیتای بازیو حذف کرده بودم
میتونی بازی با اکانت دیگه ای بخری و با اکانت دیگه ای بازی کرد؟
تو استیم شیر میشه؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
اره بازیش ناجور گرافیک رو داغ میکنه
حتما فریمش رو روی 60 قفل کنین و تنظیمات بازیم دستکاری کنین تا دمای گرافیک پایین باشه
گرافیکش ارزش اون فشار و گرما که روی گرافیک میزاره رو نداره
من خودم از گرماش پرام ریخت بازیو گزاشتم رو low دارم بازی میکنم که گرافیک رو پاره نکنه
باید فیکسش کنن این مشکلشو
:D :D :))

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
سلام
کسی اینجا این بازی رو پلی داده؟ سرور هاش برای امازون هستن بن نیستن برای ما؟ سبک بازی چطوریه ؟ با چه نتی پلی میدین؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
سلام
کسی اینجا این بازی رو پلی داده؟ سرور هاش برای امازون هستن بن نیستن برای ما؟ سبک بازی چطوریه ؟ با چه نتی پلی میدین؟
سبک بازی که mmo rpg هست ولی سیستم فایتینگ بازی با بازی های بزرگ این سبک مثل wow و ffxiv online فرق داره (که ویدیو هاش رو ببینی بهتر میفهمی)
مثلا یه فرق بزرگ بازی اینه که کلاس مشخص نداره یجورایی کلاس بازی اسلحه های بازی هستن که هروقت بخوای میتونی عوضشون کنی
و هم pvp هم pve هست
سروراش هم فعلا که مشکلی ندارن و پینگ من مثلا توی سرور eu تقریبا 120، 130 هست. (سرورای US رو امتحان نکردم ببینم وصل میشه یا نه)
امیدوارم وقتی بازی لانچ شد هم سروراش همینجوری اوکی بمونه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر