New World | PC

uuw3_nw_maskedhelm_-1030x579.jpg

Developer: Amazon Games
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG

Game Page : New World
Release Date: 31 Aug 2021

qur2_213123123.png

• New World اولین بازی بزرگ استودیو Amazon Games است که در سبکه mmo rpg که در سال 2016 از بازی رونمایی شد و بعد از چند باز تاخیر قرار است در تاریخ 9 م شهریور ماه منتشر شود.​
  • بازی در دنیای فانتزی اواسط قرن 16م جریان دارد که شما به یک قاره ناشناخته (همون آمریکا امروزی) پا میزارید​
  • سه فکشن در بازی وجود داره به اسم های Marauders و Syndicate و Covenant که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشون رو دارند.​
  • بازی هم میتونید به صورت اول شخص و هم سوم شخص بازی کنید.​
  • کسانی که بازی پیش خرید کنن در تاریخ 30 م تیر ماه میتونن به بتای بازی دسترسی داشته باشند قیمت بازی هم 40 دلار است.​
تاپیک اپدیت میشه

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
از لحاظ p2w بودن و اینا چجوریه ؟ و اینکه مثل PoE خشکه ؟
پی وی پی بازی سه بخش داره یکی arena هست (پرطرفدار ترین بخش پی وی پی بازی) که استت ها داخلش همه برابرن واسکیل پوینت ها و همه چیز کلا یکیه برای همه و اصلا معنی نداره داخلش p2w . یه بخش دیگه ش اصطلاحا Island pvp هست یه جورایی همون Open world pvp بقیه بازی ها هست اونجا استت های پایه برابرن (اچ پی و اتک پاور و کریت و این چیزا) ولی یه سری چیزا مثل تعداد اسکیل پوینت ها و engraving ها دیگه برابر نیستن (اینکه دقیقا چیا برابرن و چیا نیستن بستگی به منطقه PVP داره) ولی اینا چیزی نیست که مستقیما با پول قابل گرفتن باشه بیشتر play to win هست و البته تفاوتی که ایجاد می کنه خیلی کمتره به نسبت اون استت های پایه. یه بخش دیگه هم داره پی وی پی بازی که دوئل هست. همینطوری هر کی رو میبینید می تونید در خواست دوئل بدین و اگه قبول کنه همونجا باهاش دوئل می کنید که اون دیگه هیچ چیزیش برابر نیست و کاراکترتون هر چی داره حساب می شه. البته تقریبا هیچکس دوئل استفاده نمی کنه تو بازی و رسما برای خالی نبودن عریضه گزاشتنش.
تو PVE متریال هایی که برای لول آپ آیتم ها لازم هست رو مستقیما تو شاپ می فروشن و خب می شه گفت PVE بازی پی تو وین هست. ولی خب من شخصا PVP همیشه برام مهم بوده و اینکه مثلا یکی تو PVE از من بیشتر دمیج بده برام اهمیتی نداره.
خشک بودن اگه گیم پلی منظورت هست باید بگم که بسیار روون و عالی هست و حقیقتا تو سبک خودش من 10/10 رو می دم به گیم پلی بازی.
در کل بین MMORPG های فعلی به نظرم یکی از بهترین ها هست و قطعا ارزش بازی داره.

• Like
Reactions: Kaiki

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
Asmongold یکم آتیشش زیاد کرده. این قسمت Pay2win بودن new world خیلی بهش نمیچسبه، حداقل در حال حاضر اینطور نیست.

تا اونجایی که من پیگیری کردم و خبرهایی که تو این یکی 2 روز اومده، فقط قرار هست اسکین، آرمور و... از طریق استور بازی بفروش برسه.
و آیتم های مهم مثل لول آپ (و شاید همه آیتم ها) ... موکول شده به 2022، که خب اگه از روز اول در دسترس بود میشد گفت بازی P2Win هست.
اگه بازی تاخیر نخوره، 2022 بنوعی میشه بین 6ماه تا یکسال بعد، اونموقع برای کی مهمه که همچین آیتم هایی تو استور بفروش برسه؟
اونموقع همه لول آپ شدن و پیشرفت کردن.

خب همه اینهارو تو WOW و 14 هم داریم دیگه.

اما غیر از این عمرا بتونه زیر پاهای WOW/XIV دووم بیاره، بد موقع هم داره ریلیز میشه و اصلا اخباری هم که ازش میاد به هیچ عنوان امیدوارکننده نیست.
دقیقا مشکله منم با ff14 همینه بدبختی اینجاس گیم تایماش تو استیم هم نیست که بگردیم ی ریجنی که توش ارزون باشه پیدا کنیم باید جدا گرفت
گفتن که امسال دیگه میاد ولی اگه بره برای 2022 واقعا مسخره میشه
14 روی ریجن روسیه میشه ماهی 3دلار و خورده ای.
بنظرم نسبت به کیفیت محتوایی که در اختیار پلیر میزاره واقعا می ارزه.

بابا بیخود دنبال MMO دیگه نگردین، یکدونه WOW داریم و XIV ، همین و بس.
اگه از WOW میخواین برین جای دیگه ، انتخابی غیر از 14 ندارین وگرنه بچسبین به همون WOW.
این کره ای ها که هیچکدوم مفت نمی ارزن، F2pهایی مثل PSO2 یا guild wars 2 با این که خیلی خوبن ولی اصلا قابل مقایسه با اون 2تا نیستن.

این NW هم به احتمال زیاد مثل باقی بازیهای آمازون با سر میخوره زمین و بعدش هم به احتمال زیاد بخش گیمینگ آمازون کلا باهاش بسته بشه :|
کلا یک پروژه که به ثمر رسیده باشه یا حداقل به موفقیت نسبی رسیده باشه ندارن، واقعا وضعیت عجیبی دارن.

آخرین ویرایش:
  • Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
پی وی پی بازی سه بخش داره یکی arena هست (پرطرفدار ترین بخش پی وی پی بازی) که استت ها داخلش همه برابرن واسکیل پوینت ها و همه چیز کلا یکیه برای همه و اصلا معنی نداره داخلش p2w . یه بخش دیگه ش اصطلاحا Island pvp هست یه جورایی همون Open world pvp بقیه بازی ها هست اونجا استت های پایه برابرن (اچ پی و اتک پاور و کریت و این چیزا) ولی یه سری چیزا مثل تعداد اسکیل پوینت ها و engraving ها دیگه برابر نیستن (اینکه دقیقا چیا برابرن و چیا نیستن بستگی به منطقه PVP داره) ولی اینا چیزی نیست که مستقیما با پول قابل گرفتن باشه بیشتر play to win هست و البته تفاوتی که ایجاد می کنه خیلی کمتره به نسبت اون استت های پایه. یه بخش دیگه هم داره پی وی پی بازی که دوئل هست. همینطوری هر کی رو میبینید می تونید در خواست دوئل بدین و اگه قبول کنه همونجا باهاش دوئل می کنید که اون دیگه هیچ چیزیش برابر نیست و کاراکترتون هر چی داره حساب می شه. البته تقریبا هیچکس دوئل استفاده نمی کنه تو بازی و رسما برای خالی نبودن عریضه گزاشتنش.
تو PVE متریال هایی که برای لول آپ آیتم ها لازم هست رو مستقیما تو شاپ می فروشن و خب می شه گفت PVE بازی پی تو وین هست. ولی خب من شخصا PVP همیشه برام مهم بوده و اینکه مثلا یکی تو PVE از من بیشتر دمیج بده برام اهمیتی نداره.
خشک بودن اگه گیم پلی منظورت هست باید بگم که بسیار روون و عالی هست و حقیقتا تو سبک خودش من 10/10 رو می دم به گیم پلی بازی.
در کل بین MMORPG های فعلی به نظرم یکی از بهترین ها هست و قطعا ارزش بازی داره.
مرسی که کامل توضیح دادی شما نسخه ی روسیه رو بازی کردی؟ کلاس ها خیلی نسبت به پینگ حساسن؟
ببین اینکه بگیم کسی که p2w میکنه تو pve دمیج بیشتری بده مهم نیست یجوری اشتباهه انیایی که p2w میکنن به مرور مقداره ilvl یا gs یا حالا هرچی رو که برای رید یا دانجن رفتن نیازه الکی زیاد میکنن مثلا تو blade and soul اون زمان که من بازی میکردم 650ap که میداشتی کافی بود برای همه دانجن های اند گیم ولی همه برای اینکه دانجن رو سریعتر بزنن 690ap میخواستن خلاصه اینکه توی pve همیشه اونای p2w میکنن به f2p ها ترجیح داده میشن

Asmongold یکم آتیشش زیاد کرده. این قسمت Pay2win بودن new world خیلی بهش نمیچسبه، حداقل در حال حاضر اینطور نیست.

تا اونجایی که من پیگیری کردم و خبرهایی که تو این یکی 2 روز اومده، فقط قرار هست اسکین، آرمور و... از طریق استور بازی بفروش برسه.
و آیتم های مهم مثل لول آپ (و شاید همه آیتم ها) ... موکول شده به 2022، که خب اگه از روز اول در دسترس بود میشد گفت بازی P2Win هست.
اگه بازی تاخیر نخوره، 2022 بنوعی میشه بین 6ماه تا یکسال بعد، اونموقع برای کی مهمه که همچین آیتم هایی تو استور بفروش برسه؟
اونموقع همه لول آپ شدن و پیشرفت کردن.

خب همه اینهارو تو WOW و 14 هم داریم دیگه.

اما غیر از این عمرا بتونه زیر پاهای WOW/XIV دووم بیاره، بد موقع هم داره ریلیز میشه و اصلا اخباری هم که ازش میاد به هیچ عنوان امیدوارکننده نیست.

14 روی ریجن روسیه میشه ماهی 3دلار و خورده ای.
بابا بیخود دنبال MMO دیگه نگردین، یکدونه WOW داریم و XIV ، همین و بس.
این کره ای ها که هیچکدوم مفت نمی ارزن، F2pهایی مثل PSO2 یا guild wars 2 با این که خیلی خوبن ولی اصلا قابل مقایسه با اون 2تا نیستن.
منم تویت new world رو دیدم ری اکشن ازمون هم دیدم منم موافقم یکم داره زیاد شلوغش میکنه ، بازی 31aug میاد توی تویتشون گفتن اوایل 2022 اون ایتم ها به بازی اضافه میشه یعنی 4 ماه نه 6 ماه بهرحال تو این 4 ماه همه فرصت دارن محتوای اند گیم بازیو بجون اون زمانی هم که بوست و ... اضافه میشه پلیر های جدید میتونن محتوای این 4 ماهو سریعتر رد کنن تا اینجاش بنظره منم خیلی مشکلی نداره بشرطه اینکه فقط همین جریان همین rested xp باشه مثلا نیان ی ایتمی بزارن که life skill هارو بوست کنه و ... اگه همچین چیزیی اضافه نشن ببنظرم لول بوست مشکلی نداره

میگی همه اینارو wow و ff14 هم دارن خب دقیقا مشکل همینه wow کاملا p2w هستش چجوری؟ شما میای بوست lvl60 میخری بعد توکن میخری بعد توکن رو تو AH میفروشی بعد با گلدی که بدست اوردی از پلیرها +15 بوست میخری یا hc raid boost میخری و خیلی راحت بدونه اینکه زحمت به خودت بدی میرسی به جایی که خیلی با کلی تلاش بهش رسیدن درمورده ff14 نمیدونم توش پلیرا رید و دانجن بوست میفروشن یا نه یا اصلا میشه با پوله واقعی کارنسی تو بازیو بدست اورد یا نه ولی میدونم لول بوست داره یعنی این دوتا بازی که هم باید بابت اکسپنشن هاش پول بدی هم پرداخت ماهانه داره بازم p2w هستش حالا من نمیدونم چرا میگی اینا تو wow و ff14 هم هست انگار ی چیزه طبیعی و اوکیه هستش ، تو این دوتا با این بیزنس مدل که اصلا نباید همچین چیزای وجود داشته باشه ، حالا بازم دمه new worldگرم حداقل اگه میخواد چیزای p2w اضافه کنه دیگه پرداخت ماهانه و ... نداره ی بار میخری برا همیشه میتونی بازی کنی

من روی استیم ترکیه هرچی گشتم گیم تایم پیدا نکردم روی استیم روسیه هست ؟ یا کلا ی جوره دیگه باید گرفتش؟

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
میگی همه اینارو wow و ff14 هم دارن خب دقیقا مشکل همینه wow کاملا p2w هستش چجوری؟ شما میای بوست lvl60 میخری بعد توکن میخری بعد توکن رو تو AH میفروشی بعد با گلدی که بدست اوردی از پلیرها +15 بوست میخری یا hc raid boost میخری و خیلی راحت بدونه اینکه زحمت به خودت بدی میرسی به جایی که خیلی با کلی تلاش بهش رسیدن درمورده ff14 نمیدونم توش پلیرا رید و دانجن بوست میفروشن یا نه یا اصلا میشه با پوله واقعی کارنسی تو بازیو بدست اورد یا نه ولی میدونم لول بوست داره یعنی این دوتا بازی که هم باید بابت اکسپنشن هاش پول بدی هم پرداخت ماهانه داره بازم p2w هستش حالا من نمیدونم چرا میگی اینا تو wow و ff14 هم هست انگار ی چیزه طبیعی و اوکیه هستش ، تو این دوتا با این بیزنس مدل که اصلا نباید همچین چیزای وجود داشته باشه ، حالا بازم دمه new worldگرم حداقل اگه میخواد چیزای p2w اضافه کنه دیگه پرداخت ماهانه و ... نداره ی بار میخری برا همیشه میتونی بازی کنی

من روی استیم ترکیه هرچی گشتم گیم تایم پیدا نکردم روی استیم روسیه هست ؟ یا کلا ی جوره دیگه باید گرفتش؟
اینو نمیدونستم که تو WOW میشه همچین کاری کرد چون بازی نکردم، ولی نه تو 14 همچین قابلیتی نیست که بشه درش رید/دانجن بوست خرید فروش کرد، من چندماهی میشه که بازی میکنم و تا اونجایی که دیدم فقط لول بوست و MSQ Skip داره که خب بنظرم این حق انتخاب به پلیرهای جدید بنظرم اصلا نکته بدی نیست، چون نمیشه ازش طور دیگه ای سوءاستفاده کرد.
با این حال با job boost (همون لول بوست) چون پیشرفت تو 14 باید همراه با پیگیری مراحل داستانی باشهJob Boost شامل MSQ Skip نمیشه.()، یعنی کسی که لول بوست میخره باز باید بره مراحل داستانی هر کلاسی که انتخاب کرده رو انجام بده تا به محتوای جدید دسترسی داشته باشه.

یک آیتم دیگه هم هست که اون MSQ (ماموریتهای مراحل داستانی) رو اسکیپ میکنه، این یکی اصلا نمیفهمم کسی بخواد اینکارو بکنه، جز اینکه قبلا رو پلتفرم دیگه ای بازی کرده باشه یا اکانت دومش باشه و الان بخواد محتواهایی که قبلا تجربه کرده رو ازش رد بشه. (که این مورد یکی از بچه ها انجام داد و بنظرم حق انتخاب خوبی هست)
برای همین خب اگه کسی این حرکت بنظرش منطقی میاد که اینکارو بکنه خب بزاریم SE از این راه درآمد داشته باشه.

تو تاپیک خود بازی روش گذاشتم، نیاز هم نیست که بازی بخری تا تستش کنی، خود بازی با DLC اول میتونی با Free Trial بازی کنی و نامحدود از لحاظ زمانی کلاسهای مختلف تا لول 60 بالا ببری.
اگه خواستی بیای سمتش بهترین کار همینه، چون تا بیای با مکانیکهای بازی و... آشنا بشی نیاز نیست که هیچ هزینه ای بدی.
بعدش اگه خواستی میتونی بازیو بخری و ادامه بدی.

• Like

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
مرسی که کامل توضیح دادی شما نسخه ی روسیه رو بازی کردی؟ کلاس ها خیلی نسبت به پینگ حساسن؟
ببین اینکه بگیم کسی که p2w میکنه تو pve دمیج بیشتری بده مهم نیست یجوری اشتباهه انیایی که p2w میکنن به مرور مقداره ilvl یا gs یا حالا هرچی رو که برای رید یا دانجن رفتن نیازه الکی زیاد میکنن مثلا تو blade and soul اون زمان که من بازی میکردم 650ap که میداشتی کافی بود برای همه دانجن های اند گیم ولی همه برای اینکه دانجن رو سریعتر بزنن 690ap میخواستن خلاصه اینکه توی pve همیشه اونای p2w میکنن به f2p ها ترجیح داده میشن
من سرور ژاپن بازی می کنم. از نظر حساسیت به پینگ تو مایه های بلید اند سول هست یه مقدار شاید بهتر البته بستگی به کلاس داره . سامونر و دویل هانتر و بلستر و بقیه کلاس های این فازیش خیلی حساسیتی ندارن یه سری کلاسا هم مثل لنس مستر یا بتل مستر به نسبت حساس ترن. اما در مورد اند گیم کانتنت بازی، اینطوری هست که هر بازه آی لول دانجن های مخصوص خودشو داره و شما از اون بازه که رد بشی دانجن/رید های پایین تر دیگه بهت ریوارد نمی دن و دیگه اصلا سراغشون نمی ری که کسی حالا بخواد شما رو به یه نفر که آی لولش پایین تره ترجیح بده.تو اون بازه هم خیلی کم دیدم مثلا ملت بگن بالاتر از فلان آی لول فقط . البته قصد دفاع ندارم و ترجیح خودم این بود که جز cosmetic و بوست مکس لول ( لول کاراکتر نه آی لول که اونم یعنی فقط بخش داستانی رو با اون کاراکتر تموم کنی) چیز دیگه ای نفروشن ولی خب الان دیگه یه جورایی همه MMORPG ها p2w شدن و با معیار اون ها بخوایم بسنجیم به نظرم لاست آرک تو این زمینه نمره قبولی رو میگیره ...

• Like
Reactions: m.d.makan and Kaiki

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
اکثر نمایش رو که کلا حرف می زدن
بعد جالبه گیم پلی ها و نمایش های In-game انگار 5 فریم اه :|
منم خیلی انتظار داشتم که نمایشی باشه که جذبم کنه.
اما خیلی بی تفاوت تا تهش دیدم، جدا یک جاهایی فکر کنم خوابیدم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان

New World: Touring Aeternum - Edengrove

از همه چی گذشته این حساسیتی که تو خلق یک دنیای زیبا داشتن واقعا تحسین برانگیز، از حق نگذریم دنیای بازی واقعا زیباست و متنوع، از لحاظ اتسمفر هم خیلی خوب کار شده روش.
این ویدئوهایی که از مناطق مختلف دنیای بازی تو کانالشون هست واقعا خوبه.
امیدوارم بازی موفق باشه چون واقعا حیفه این همه ز حمت بخاطر عوامل دیگه نادیده گرفته بشه.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,331
نام
مــاکــان
اینها که اینقدر میتونن با همچین ویدئوهایی هایپ ایجاد کنن، پس چرا تو E3 اون افتضاح نشون دادن؟

این خیلی خوب بود، در مورد دانجن و PVE و...

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
فردا کلوز بتای بازی میاد و تا 2 ی اگست هم قابل بازیه، امیدوارم چیزه خوبی از اب دربیاد و قشنگ هم به فیدبکا توجه کنن تا بیلد نهایی ی بازیه درستو حسابی بشه و ی mmo جدید خوب داشته باشیم

اینم بخونید واسه انتخاب سرور کمکتون میکنه البته کامنتارو که ببینید متوجه میشد همچین دقیق هم نیست ولی خب بهتر از هیچیه
r/newworldgame - The arbitrary EU Server-List. It's better than nothing if you can't decide.

کسی میدونه preload داریم یا نه؟

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
منم پيش خريد كردم ديروز براي بتا
اين شاپی که بعدا میخوان بزنن فقط رفته رو مخم، خیلیا اعتراض کردن که این بوست و ... رو بردارن و فقط cosmetic باشه امیدوارم گوش کنن :)
نسبت به آلفا هم مثل اینکه کلی تغییر داشتن ، اميدوارم بتا خوب باشه چون تا انتشار بازي چيزي نمونده اگه درست حسابي نباشه احتمالا موقع انتشار هم نميتونن تغییرات زیادی بدن مگه اینکه باز بندازنش عقب
( 37.5 گیگ هم دیتا برای دانلود هست )
-------------------------------------
فقط کسی میدونه از اونجا که بتا لانچرش رو استیم جداست اگر بیشتر از 2 ساعت بازی کنم میتونم ریفاند کنم ؟ (البته اگر درست حسابی باشه 100% نگه میدارم )

• Like

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
منم پيش خريد كردم ديروز براي بتا
اين شاپی که بعدا میخوان بزنن فقط رفته رو مخم، خیلیا اعتراض کردن که این بوست و ... رو بردارن و فقط cosmetic باشه امیدوارم گوش کنن :)
نسبت به آلفا هم مثل اینکه کلی تغییر داشتن ، اميدوارم بتا خوب باشه چون تا انتشار بازي چيزي نمونده اگه درست حسابي نباشه احتمالا موقع انتشار هم نميتونن تغییرات زیادی بدن مگه اینکه باز بندازنش عقب
( 37.5 گیگ هم دیتا برای دانلود هست )
خیلیاشو گوش کردن و الان دیگه هیچ بوستی تو بازی نیست فقط کازمتیکه حالا اینکه بعدا اضافه میشه یا نه رو باید دید
دقیقا ، بازی یک ماه بعد از پایانه بتا عرضه میشه وقت برای بالانس کردن و رفع باگ و ... هست ولی دیگه نمیرسن کلا سیستم بازیو عوض کنن مثله قبلا که از ی pvpی سندباکس کلا تغییرش دادن و به اینجا رسوندنش پس امیدوارم خوده بازی به اندازه کافی خوب باشه و بخشای که تو بازیه درست کار کنن، مثلا دانجن5 تا داره یکم کمه بنظرم برای همین باید حسابی توش ایتم و متریال و ... باشه که ارزشه وقتی که میزاریمو داشته باشه

اکانت تویچتونم لینک کنید با بازی احتماله دراپ های خفن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر