Nemexia فارسی!!

سلام بر دوستان گرانقدر
بازی پر طرفدار نمکسیا هم مانند 2 بازی همرده دیگر خودش(جنگ خان ها و مزرعه پنگوئن ها) به فارسی ترجمه شده و هم اکنون به زبان فارسی قابل بازی میباشد!
این بازی بیشترین شباهت را به بازی جنگ خان ها دارد ولی تفاوت آنها در زمانشان است که مال نمکسیا در اینده است!

در این بازی از ابتدای 3 نژاد برای انتخاب به شما داده میشود:
1-نوکسیس:که دارای سفینه های ارزان ولی کم زور هستند.
توانایی ویژه:خشک کردن سفینه های حریف در فضا

2-ترتث ها:دارای قویترن وسیله محافظتی(ربات محافظ)
توانایی ویژه:"قدرت مگا" که به سفینه هخای حمله شما امتیاز اضافه میدهد

3:کنفدراسیون(همون مال مسافران خودمونه!):قویترینیگان های حمله(نابودگر و ستاره مرگ)
توانایی ویژه:احیای واحد های مرده در طول جنگ

و اینهم تعریف خود بازی از خودش:
بعد از هزاران سال نبرد برای پیروزی در نمکسیا هر کسی در میخواهد تفاوتی ایجاد کند، هر کسی میخواهد نقش اصلی را بازی کند. کنفدراسیون سه نژاد، Terteths و Noxis همه دارای جنگجویلان بسیار آماده و سفینه های مجهز در در اختیار دارند. اما این شمایید که تصمیم میگیرید به کدام نژاد بپیوندید. ساختمان های پر ابهت و سفینه های جنگی عظیم بسازید ، سیاره ها را تحت استعمار خود در آورید ، در یک اتحاد بزرک شریک شوید و قوی ترین تیم سیاره را در دنیای نمکسیا تشکیل دهید . حالا نوبت شماست که بر جهان فرمانروایی کنید، واقعاً ازعهده آن بر میآیید ؟

همه اینها رو گفتم که بگم:
بچه ها سریع بیاید این بازی رو هم به کمک هم مثل جنگ خان ها قبضه کنیم!

یا حق

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا بازی نکنی و وقتت رو پاش نزاری بهتر هست:biggrin1: من رفتم توش از محیطش خیلی بدم اومد. Khanwars عشق است:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا بازی نکنی و وقتت رو پاش نزاری بهتر هست:biggrin1: من رفتم توش از محیطش خیلی بدم اومد. Khanwars عشق است:biggrin1:

برهان یه چیزی گفتی که حتی مرغ برشته هم زنده میشه از تعجب میگه :o

زیباترین، بزرگترین، بهترین طراحی و بیشتر آزادی عملی رو داره که تا کنون من تو بازی های آنلاین دیدم.

یه چیزی تو مایه های Mass effect هستش :D

الان من با دوستم داریم خوب میریم جلو و قصد داریم در اولین فرصت با زدن فرماندهی اتحاد تشکلیل بدیم و اسمش رو بذاریم PC7-BC ... تا بدین صورت اعضای بازی سنتر و سایت زیرزمینی و بزرگ PC7 یه جا جمع بشن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Mass Effect رو خوب اومدی:biggrin1: من كه از هر کی پرسیدم خوشش نیومده بود. خودم هم باهاش حال نکردم. ما که Khanwars رو چسبیدیم بلکه یک دونه PSP GO ببریم:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
آقا بازیه خیلی جالبه!
من که بعد از 1 ماه رتبه 5 خان وار بودم و ولش کردم از این خوشم اومد:dچیزه خوفی هستش جوش!بریم برای فتح کهکشان:d

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
بفرمایید اینم لینک
http://nemexia.ir

امیدوارم بازم سر فراز بشیم

یا حق

مرسی برای لینک! :p
------------

من هنوز ثبت نام نکردم،کسی کد جایزه نداره قبل اینکه من ثبت نام کنم بده؟ :biggrin1: واسه چی هست؟ مثلا یه چیزی مثل طلای تراویان رو میده؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان بازيه بسيار زيبايی هست ، من از طريق فردين جان باهاش آشنا شدم ، همينجوری داشتم از بيکاری سماق ميمکيدم ( لايو که نداريم که! :D ) فردين گفت چرا بيکاری بيا اینو بازی کن ، من گفتم از بازياي Travian و Khanwars و ... حالم بهم ميخوره ، گفت يبار بزن ضرر نداره چرا ميترسی سيگار نيست :D
خلاصه رفتيم زديم خيلی حال داد.
به قول بچه ها زديم بر بدن شديم کرگدن :D
-------------------------------------
بازی يک سيستمی داره که شما اگر هر کدوم از دوستانتون رو با استفاده از لينک مخصوص خودتون به بازی دعوت کنيد مقداری امتياز جايزه ميگيريد ، خب حالا من جای اینکه بيام برای خودم تبليغ بکنم و بزنم تو سره لينکای بقيه ميگم آقاجون بيايد باهم تبانی کنيم ، شما از لينک من استفاده کن ، يکی ديگه هم مياد از لينک شما استفاده ميکنه و همينطور به ترتيب همه به طور مساوی ميتونيم از این جايزه بهره مند بشيم ، اینم از لينک من :
http://nemexia.ir/?recruit=1N1363
موفق باشيد

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
منم بازی کردم
خیلی پیچیدس
بلکه این راهنماشو زودتر درست کنن یه حالی ببریم
ولی خان وارز یه چیز دیگس:biggrin1:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
دوستان بازيه بسيار زيبايی هست ، من از طريق فردين جان باهاش آشنا شدم ، همينجوری داشتم از بيکاری سماق ميمکيدم ( لايو که نداريم که! :D ) فردين گفت چرا بيکاری بيا اینو بازی کن ، من گفتم از بازياي Travian و Khanwars و ... حالم بهم ميخوره ، گفت يبار بزن ضرر نداره چرا ميترسی سيگار نيست :D
خلاصه رفتيم زديم خيلی حال داد.
به قول بچه ها زديم بر بدن شديم کرگدن :D
-------------------------------------
بازی يک سيستمی داره که شما اگر هر کدوم از دوستانتون رو با استفاده از لينک مخصوص خودتون به بازی دعوت کنيد مقداری امتياز جايزه ميگيريد ، خب حالا من جای اینکه بيام برای خودم تبليغ بکنم و بزنم تو سره لينکای بقيه ميگم آقاجون بيايد باهم تبانی کنيم ، شما از لينک من استفاده کن ، يکی ديگه هم مياد از لينک شما استفاده ميکنه و همينطور به ترتيب همه به طور مساوی ميتونيم از این جايزه بهره مند بشيم ، اینم از لينک من :
http://nemexia.ir/?recruit=1N1363
موفق باشيد

من از لینک شما عضو شدم! با اسم Se7eN و نژاد کنفدراسیون!! :cool::biggrin1:
:biggrin1: فکر کنم اینی که شما میگه خوب باشه که از لینک هم دیگه واسه عضو شدن استفاده کنیم،اینم لینک من :biggrin1:
http://nemexia.ir/?recruit=1N2277

http://nemexia.ir/?recruit=1N2277

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر