Need For Speed:The Run~XBOX360

به نظرم HP آشغالی بیش نبود فکر کنم جمعا 4 5 تا از مسابقه هاشو رفتم :|

دوست عزیز . به نظر من شما بیخیال NFS شو . آخه مرد حسابی HP رمین تا آسمون با 2 نسخه قبلیش فرق داشت چه از نظر گرافیکو نور پردازی چه از نظر صدا گذاری گیم پلی هم که نمیشه گفت عالی ولی خوب در حد BLACK BOX بخای حساب کنی معرکه بود. این نسخه شاه کار میشه . این ________ اینم *
/:) حالا احتمالا فردا جنگ میشه. از حالا بگم این نظر من بود .:))

به نظر من که بازی خوبی میشه .... حداقل اولین بازی تو سبک racing هست که با این حال و هوا قراره عرضه بشه و همین کلی ارزش داره ..... ( هر چند سبک جدیدی نیست . ترکیبی از چندتا بازی مثل heavy rain و nfs و .... هست )
اگه EA هر اسمی به غیر از NFS واسه این بازی انتخاب میکرد میتونست طرفدارای بیشتری واسه این بازی جمع کنه .....

دوستان یه چند تا سوال

تو این بازی میشه ماشی اسپرت کرد؟

BLACK BOX چیه؟ همون X360 ؟

بعد یه سوال ماه نوامبر بازی زیاد میاد دیگه مثله AC:R و CoD و NFS .....مایکروسافت بازم میخواد ضدحال بشه یه ماه دستمونو بزاره تو هنا اپدیت بده؟

دوستان یه چند تا سوال

تو این بازی میشه ماشی اسپرت کرد؟

BLACK BOX چیه؟ همون X360 ؟

بعد یه سوال ماه نوامبر بازی زیاد میاد دیگه مثله AC:R و CoD و NFS .....مایکروسافت بازم میخواد ضدحال بشه یه ماه دستمونو بزاره تو هنا اپدیت بده؟
دوست عزیز black box اسم استودیو هست که داره بازی رو میسازه
در ضمن در مورد ابدیت هم به بخش فریمر رجوع کنی موضوع دستت میاد ( c4eve گفته با اومدن اولین بازی که از قفل امنیت جدید مایکروسافت استفاده میکنه ما فریمور جدید رو میدیم بیرون)

دوست عزیز black box اسم استودیو هست که داره بازی رو میسازه
در ضمن در مورد ابدیت هم به بخش فریمر رجوع کنی موضوع دستت میاد ( c4eve گفته با اومدن اولین بازی که از قفل امنیت جدید مایکروسافت استفاده میکنه ما فریمور جدید رو میدیم بیرون)

یه چند تا سوال دیگه؟

تیونینگ چیه؟

بعد میشه ماشین اسپرت کرد یا مثله Hp نمیشه؟

دوست عزیز black box اسم استودیو هست که داره بازی رو میسازه در ضمن در مورد ابدیت هم به بخش فریمر رجوع کنی موضوع دستت میاد ( c4eve گفته با اومدن اولین بازی که از قفل امنیت جدید مایکروسافت استفاده میکنه ما فریمور جدید رو میدیم بیرون)
یعنی واسه بازی به مشکل بر نمیخوریم؟ حدودآ چه قدر طول میکشه فریمور جدید بیاد؟؟اگه بیاد بازی های قبلی و بازیهایی که الان داریم بازی میکنیم هم اجرا میشه؟؟

یعنی واسه بازی به مشکل بر نمیخوریم؟ حدودآ چه قدر طول میکشه فریمور جدید بیاد؟؟اگه بیاد بازی های قبلی و بازیهایی که الان داریم بازی میکنیم هم اجرا میشه؟؟
دوست عزیز هنوز خیلی مونده تا بازی بیاد . فریمور هم هنوز نیومده . صبر کنید

از اونجایی که خیلی وقته تیونینگ از این سری حذف شده من تقریبا مطمئنم که run هم تیونینگ نداره .

من که با تریلری که تو E3 نمایش دادن خیلی حال کردم - به نظرم هم خوب میشه - دقیقا منتظر یه همچین تنوعی بودم که NFS که از خیلی سال قبل باهاش خاطره دارم این کار رو انجام داد.

امیدوارم بترکونه ! . . .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or