Need For Speed:The Run~XBOX360

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
اينا سالي يه بار مي دادن كيفيتش افت مي كرد حالا كه سالي دو بار مي خوان اين بازي رو بيرون بدن معلوم نيست چه بلايي سر گرافيكش مياد
عزیز استودیوی BLACK BOX ازسال2008به بعد شروع به ساخت این بازی کرده یعنی بعد از به اتمام رسوندن کار Undercover پس از خودت نگو سالی یه بار)x

snOOpy ::.

کاربر سایت
Jun 11, 2010
227
نام
Arash
عزیز استودیوی BLACK BOX ازسال2008به بعد شروع به ساخت این بازی کرده یعنی بعد از به اتمام رسوندن کار Undercover پس از خودت نگو سالی یه بار)x
اتفاقآ من هم ميخواستم همينو بگم كه ديگه شما زحمتشو كشيدين :d
در ضمن بازي داره با موتور قدرتمند FROSBITE 2 ساخته ميشه كه با اين موتور بازي بزرگي مثله battlefield 3 رو دارن ميسازن پس بايد منتظر يه بازي با گرافيك و جلوه هاي فوق العاده باشيم...

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
فقط اگه اون امکان upgrade و اسپرت کردن ماشین رو دوباره بذارن خیلی خوب میشه:>
چونکه به نظر من تنها ایراد hot pursuit همین نبود قبلیت اسپرت کردن ماشینها و نبود داستان بود

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
بابا اینا از وقتی این حالت کاستومایز رو برداشتن گند زدن به بازی!!! حالا خداییش با HP حال کردم ولی اصلا قابل مقایسه با MW و carbon نیس! خب بابا گیمر ها اگه حالت real driving نخوان باید کی رو ببینن؟ بیان مثه fifa نظر سنجی کنن. (از خودم اصطلاح در کردم! real driving !!! :d)

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
بالاخره وقت کردم تریلر رو ببینم

فقط میتونم بگم دمت گرم EA بساط خنده رو خوب جور کردی=)) هیچ مشکلی در به ... دادن بازی نداره
طرف همچین پلیس رو ناکار کرد یه لحظه گفتم 007 جدید داره میاد:))
تازه از نوادگان اتزیو هم هست خونه ها رو به زیبایی هر چه تمام تر در می نوردید

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بالاخره من هم تریلر رو دیدم
هیجان تریلر خیلی بالا بود . دوربین در زمانی رانندگی خیلی جالب طراحی شده بود ولی کلا دیگه NFS نبود !!
تو این تریلری که نشون دادن شاید 80%ش QTE و صحنه-های سینمایی بود ! بقیش رانندگی
بعد از دیدن تریلر یه نگاه به اسم تریلر کردم گفتم نکنه تریلر بازی جدید جیسون بورن رو دانلود کردم !
هیجان تریلر خیلی خوب بود ولی مشکل زیاد داشت .
هلکوپتر داشت بازیباز رو با تیر میزد 20 متر جلوتر یه ماشین میرفت رو هوا !!
درکل تا الان امیدی به این قسمت نیست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من دوست دارم دوباره خاطرات mw برام تکرار چون به نظرم بهترین سری nfs بود میدونید من این mw را بیشتر از 20 بار تمام کرده !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واقعا از HP لذت بردم - ولی یکی از دوستان هم گفت واقعا باید یه تغییر اساسی بدن - من که میگم HP خوب بود تا نصفش

بیشتر نرفتم - دیگه واسم جذاب نبود ولی خدایی شماره های قدیمی رو تا آخرین مرحله میرفتم . . .

من چشم آب نمیخوره این شماره هم جذابیت شماره های چند سری قبل رو داشته باشه -

4روز نیست shift2 مسخره و HP عرضه شده - باورم نمیشد گفتن تاریخ عرضه بازی نوامبر امساله !

با این فاصله بین عرضه بازی ها مطمئنا برای من حداقل - به احتمال زیاد راضی کننده نخواهد بود . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر