Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
ماشین خوب واسه دریفت چیه؟
الان چند روزه دنبال سه ستاره کردن دریفت زونام و معمولا دو ستاره بیشتر نمیتونم بگیرم.
با مربع دریفت بزنم بهتره یا با L2؟

راهنمایی لطفا!!!
بهترین ماشین (راحت ترین) واسه دریفت Audi R8 عه. بگیر و لولشو ببر تا بالا 350. عالیه! چه واسه آنلاین چه واسه آفلاین.

اول از همه برو تو لایو تیونینگ و Handbrake رو تا آخر ببر سمت Weak
با 2تا نیش L2 دریفت کن اما بعضی وقتا دیگه پیچ خرکی شد دیگه ترمزدستی لازمی (حتماً ضعیفش کن! وگرنه گند میزنه به کل کنترلت!).

• Like
Reactions: Tenshi

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
بازی اصلا حرفی برا گفتن نداره

داستان بی سر ته!
شخصیت های پوچ
تعداد بسیار کم ماشین ها!
باگهای وحشتناک مثل محو شدن ماشین ها
گرافیک تکنیکی افتضاح
نبود اب هوای داینامیک
نمره نهای 2

• Like
Reactions: s.1

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان این بازی اگر بخش آفلاین و تک نفره اش رو در نظر بگیریم سر گرم کننده هست که ارزش بازی داشته باشه ؟
چند ساعت گیم پلی داره ؟
الان 50 درصد آف خورده دو دلم بگیرم یا نه ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان این بازی اگر بخش آفلاین و تک نفره اش رو در نظر بگیریم سر گرم کننده هست که ارزش بازی داشته باشه ؟
چند ساعت گیم پلی داره ؟
الان 50 درصد آف خورده دو دلم بگیرم یا نه ؟
ممنون که جواب دادید دوستان
اگر بازی هیچ طرفداری نداره بگید من هم پولم رو دور نریزم دوستان

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,494
نام
Nightwing
ممنون که جواب دادید دوستان
اگر بازی هیچ طرفداری نداره بگید من هم پولم رو دور نریزم دوستان
عزیز بستگی به خودت هم داره
تریلر هاش رو ببینید نقد هاش رو
من لذت میبرم از بازی چون کلا need for speed خوشم میاد اگر به سبکش علاقه دارید خوبه داستان خاصی نداره
بخش آفلاین برای من حدودا ۸ ۹ ساعتی شد البته زیاد چرخ میزدم :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
در یک کلام فوق العاده!
با توجه به نمرات با دید منفی سمتش رفتم ولی حالا باز هم این حقیقت برام بیشتر روشن شد که همیشه و هر جا نباید متا رو ملاک ارزیابی یک بازی قرار داد!
یک مپ بزرگ و زیبا با کلی مسابقه های متنوع و گوناگون و انواع چالش ها که اگه بخواید همه رو کامل کنید حداقل 30-40 ساعتی شما رو مشغول می کنه!
هندلینگ وکنترل ماشین ها عالیه و کاستومایز خوبی داره و از هر لحظه ی بازی میشه لذت برد چه مسابقات off road باشه چه فرار از دست پلیس و چه دریفت و غیره!
بخش پیدا کردن 5 تا ماشین کلاسیک و قطعاتش رو خیلی خیلی دوست داشتم!
گرافیک هم با اینکه نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت خاصی نداشته ولی کماکان چشم نواز و لذت بخشه و نمیشه ایراد خاصی گرفت!
نکته ی مثبت از لحاظ فنی هم اینکه بازی برام کوچکتیرین باگ و افت فریمی نداشته و فوق العاده روان اجرا میشه!
البته یک سری ایراداتی هم داره ولی چیزی نیست که به تچربه ی بازی لطمه بزنه!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
رسيدم به يكي از Drag ها با Queen كه ماشينش Bmw هست ( عضو Diamond black ) ولي لعنتي خيلي فاصله ايجاد مي كنه و با ٣ ثانيه اختلاف مي بره
لول ماشينم هم بالاتره و سر اون قسمت سبز هاي غليظ هم شيفت مي كنم ولي نميرسم بهش
همين كه شروع ميشه وحشتناك جلو ميفته !
راهنمايي كنيد:D
.
.
ردش كردم و بعدي هاشو هم رفتم .اون يدونه كمي اذيت مي كرد كه البته قلقشو يافتم

آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
507
در یک کلام فوق العاده!
با توجه به نمرات با دید منفی سمتش رفتم ولی حالا باز هم این حقیقت برام بیشتر روشن شد که همیشه و هر جا نباید متا رو ملاک ارزیابی یک بازی قرار داد!
یک مپ بزرگ و زیبا با کلی مسابقه های متنوع و گوناگون و انواع چالش ها که اگه بخواید همه رو کامل کنید حداقل 30-40 ساعتی شما رو مشغول می کنه!
هندلینگ وکنترل ماشین ها عالیه و کاستومایز خوبی داره و از هر لحظه ی بازی میشه لذت برد چه مسابقات off road باشه چه فرار از دست پلیس و چه دریفت و غیره!
بخش پیدا کردن 5 تا ماشین کلاسیک و قطعاتش رو خیلی خیلی دوست داشتم!
گرافیک هم با اینکه نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت خاصی نداشته ولی کماکان چشم نواز و لذت بخشه و نمیشه ایراد خاصی گرفت!
نکته ی مثبت از لحاظ فنی هم اینکه بازی برام کوچکتیرین باگ و افت فریمی نداشته و فوق العاده روان اجرا میشه!
البته یک سری ایراداتی هم داره ولی چیزی نیست که به تچربه ی بازی لطمه بزنه!
اف تاپیک هست
ولی شرمنده داداش شما همون ویکتور هوگو سایت دیبازی خدا بیامرزی(زندگی نباتی داره البته ) ؟!
اگه همونی داداش که هنوزم مثل قدیم دید مثبتی داری به بازیا :D ،یادمه به این قضیه معروف بودی
...
بازم شرمنده اگه اف تاپیک بود

• Like
Reactions: victor hogo

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,752
نام
علی
اف تاپیک هست
ولی شرمنده داداش شما همون ویکتور هوگو سایت دیبازی خدا بیامرزی(زندگی نباتی داره البته ) ؟!
اگه همونی داداش که هنوزم مثل قدیم دید مثبتی داری به بازیا :D ،یادمه به این قضیه معروف بودی
...
بازم شرمنده اگه اف تاپیک بود
بله خودمم :D
ديبازي:(
دقيقا الانم همونطوري هستم و از بازي ها نهايت لذت ميبرم و اونطوري كه هست قبول ميكنم نه اونطوري كه بايد باشه!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
آخرش من این بازی رو خریدم. نسخه دلوکسش رو.
بعد کلی دو دل بودن بین : نقد ها و نظرات منفی که برا این بازی شنیده بودم و همه داشتن یه جوری بد میگفتن از بازی. و از طرفی خودم عاشق سری نیید هستم و عاشق سبک ریسینگ.
کلا با این عقیده و فکر بازی رو خریدم که ضعیف ترین نصخه سری هست.
ولی بعد یکی دو ساعت بازی کردن متعجب شدم که چرا اینهمه نظرات منفی در مورد این بازی هست. بازی برا من خیلی و خیلی سرگرم کننده هست. جدایی از مشکلات فنی که همه میگن زیاده ولی من چیز خواصی ندیدم (شاید هم قبلا بود ولی بعد اپدیت ها مشکلاتش برطرف شده) این بازی برا من از لحاظ سرگرم کنندگی و جذابیت و هیجان، جزو بهترین های این سری هست.
برا اونایی که دو دل هستن و میخوان بدونن این بازی بهتره یا نسخه ۲۰۱۵، باید بگم من با این که نسخه ۲۰۱۵ رو دوست داشتم و بازی رو پلات هم کردم، ولی این بازی جذابیتش ده ها برابر نسخه ی قبلی هست.
گرافیک بازی هم بهتر از همه نسخه های قبلی هست ولی برا این نسل فقط یه گرافیک معمولی بیشتر نیست. نور پردازی و طراحی هنری محیط عالیه ولی طراحی ماشین ها معمولی..
مسابقات آف رود هم عالیه والبته مسابقات اسپید کراس خیلی لذت بخش. فقط بازی شدیدا تو دادن جوایز و پول خسیس هست.
بازی کلی محتوا داره که برا تموم کردنش باید کلی وقت پای بازی بزارین.
احساس میکنم بازی تو حالت نرمال یکم سخت تر از قسمت های قبلی هست.

بخش مولتی هم بازی نکردم و امید دارم که بهتر از قبلی ها باشه.
اینا رو نوشتم تا بگم اگه از سبک ریسینگ خوشتون میاد تو خرید بازی شک نکنین.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
نتونستم دووم بیارم یه اکانت اشتراکی گرفتم واسش و حدود 10 ساعت بازی کردم.
بر عکس دوستانی که از بازی خوششون نیومد باید بگم تو این نسخه واقعاً گیمپلی زیبا طراحی شده. مپ بازی که برای یک عنوان ریسینگ مناسب هست شامل چهار منطقه ی شهری، بیابانی، صنعتی و جنگلی هست که تعقیب و گریز از دست پلیس فقط در منطقه ی شهری اتفاق میوفته. بخش تعقیب و گریز یک خوبی داره یک بدی. خوبیش اینه که در مناطق خارج از شهر آزادید هر بلایی خواستید به سر محیط و مردم و خیابون بیارید ولی در محیط شهری باید بیشتر احتیاط کنید. تعقیب و گریز های بازی مصداق بارز کم باش و گزیده باش :d هستن و از این لحاظ همون چند دقیقه ای که هربار ازدستشون فرار می کنید به شما مزه میده. عیب بخش تعقیب و گریزش اینه که برای شما روی نقشه یک Escape Point مشخص میشه که اگر برسید بهش دیگه از پلیس ها خبری نیست.

شاکله ی اصلی مسابقات مثل گذشته شامل Drag,Drift و Sprint هست. مراحل رو میشه بار ها و بار ها تکرار کرد. مسابقات Off Road بسیار هیجان انگیز کار شدن. دوستانی که میگن بازی از روی آسفالت کپی برداری کرده باید بگم که چنین نیست چون آسفالت رو هم بازی کردم فرمون ماشین خیلی خشک بود ولی در NFS Payback خیلی Responsive تر هست هندلینگ و باید قلق ماشین های مختلف دستتون باشه. بازی چندتا کلاس برای ماشین خریدن داره که خب انصافاً اگر با برنامه بازی کنید و پول تون رو بیخود حروم نکنید میتونید ماشین هایی که مدنظرتون هستن رو بخرید. تو بازی ماشین هایی مثل مک لارن و لامبورگینی و کوئینگزک دیده شدن :d .مسیر هایی که برای بازی انتخاب میشن کاملاً چالش برانگیز و زیبا طراحی شدن. بازی سعی زیادی کرده NFS MOST Wanted شماره 1 باشه با فناوری های مدرن تر که خب میشه گفت تا یه جایی خوب عمل کرده.

سیستم Tune Up کردن ماشین به 3 صورت هست. اول اینکه بعد از هرمسابقه پیش روی شما سه تا کارت قرار میگیره که به صورت شانسی یک قطعه میتونید به ماشینتون اضافه کنید یا قطعه رو برای مصرف های آینده به گاراژ بفرستید. نوع دوم Tune up به این صورته که روی نقشه یک مکان هایی مخصوص این کار تعبیه شدن و شما با رفتن به اونجا میتونید ماشین تون رو ارتقا بدید. در نوع سوم Tune up که تغییرات چشمگیرتر در بخش پرفورمنس ماشین اتفاق میوفته وارد گاراژ می شید و قطعات مدنظری که میخواین رو ارتقا میدید. لحظاتی از بازی که تو گاراژ سپری میشه میتونست خیلی بهتر باشه. تو نسخه های قبلی گیمر لذت میبرد وقتی می خواست پولش رو توی گاراژ خرج کنه ولی تو این نسخه من بشخصه بیشتر منتظرم که کارم تو گاراژ تموم بشه و خیلی مواقع حتی واسم مهم نبوده ماشینم چه ریختیه یا چه پرفورمنسی داره چون طراحی گاراژ کمی خشک و بی روح انجام شده. به ظاهر اسمش گاراژه ولی اگر بخواین مثلاً Hood بندازید رو کاپوت جلوی ماشین قبلش باید دو سه تا مرحله جانبی رفته باشید ولی در عوض اگر مرحله زیاد رفته باشید حتی برای تعویض چرخ ماشین هم کلی آپشن وجود داره و شما فقط تایر رو عوض نمی کنید و حتی می تونید پیچ و قالپاق و ... همه رو عوض کنید.

روز و شب در بازی دینامیک هست و من تابحال هوایی جز شب و روز عادی ندیدم و از برف و بارون خبری نیست که خب صدها حیف :d همه میدونن اون زمان تو Most Wanted یه نم بارون میزد چه کیفی می کردیم. یه نکته ی چالش برانگیز و گاهاً آزاردهنده تو بازی هست و اونم اینه که بعد از شکست دادن کله گنده ی هر لیگ :d (تو بازی لیگ های مختلفی مثل اسپرینت و درفت و... وجود داره) میتونید برید روی نقشه و قطعات یک ماشین اوراق شده رو پیدا کنید و بعد از پیدا کردن هر پنج قطعه می تونید اون رو تو گاراژ سرهم بندی کنید. که خب از قصد بعضی قطعات بازی نیازمند اینن که قبلش یه منطقه برای پرش پیدا کنید تا بتونید به اون منطقه ی دور از دسترس :d دسترسی داشته باشید.

داستان بازی نظرم رو چندان تا به اینجا جلب نکرد. یه گروه سه نفره هستن که یه گندی بالامیارن و از قضای روزگار به یه مولتی میلیاردر ضرر میزنن. ایشون یک سری دشمن در سطح مپ داره و به شما که تایلر باشید پیشنهاد میده یا کمکش کنید از شر این افراد خلاص شه یا برید زندان که خب مشخصه کدوم رو انتخاب می کنید. بعضی مراحل مثل Highway Heist به شدت هیجان انگیز و بعضی مراحل مثل رسوندن افراد به شدت کسل کننده اند ولی خوبیه بازی اینه که مراحل از نوع highway heist دربازی زیادن و مراحلی که شما شوفر می شید:d خیلی کم.

بازی رو روی لپ تاپ با مشخصات LOW (همه چی از دم :d )اجرا میکنم که خب یه مقدار تو محیط های شهری لگ و افت فریم بیشتر از محیط های بیابونی و بازه.
Core i5
Nvidia 740 Gt
6 Gb RAm

که خب همیشه از قبل باید یه نیم ساعت برم تو بازی محیط یه مقدار render بشه تا بتونم روی 20 تا 30 فریم بازی کنم :)) رو سیستم های شما ها که گیمر هستید خیلی بهتر جواب میده بازی.!

بعد از حدود 10 ساعت بازی کردن اصلاً احساس خستگی و تکرار نکردم و بازی هیجان رو به افزایشی داشته. تو همین ده ساعت هم بیشتر سعی کردم داستان و گیم پلی اصلی رو تجربه کنم و زیاد تو محیط گشت و گذار نداشتم. با یه چشمه هایی که از بازی دیدم میدونم مپ غافلگیر کننده تری از این حرف هاست. به بازی باید زمان بدید تا خودش رو نشون بده. برای من حتی روی همون 20 الی 30 فریم بعد از مدت ها لذت خیلی زیادی داده. قانعیم :d امیدوارم هرچه زودتر کرک بشه دوستانی که نتونستن بازی کنن هم لذت ببرن.
نمره بازی تا به اینجا : 8.5 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر