Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ماشالله تاپیک:D
تریلر بازی چی بود بسی کیف کردم بعد از اون نسخه به مثال ریبوت بازی که نابود بود(ولی من باز باهاش حال کردم چون براش پول ندادم:D) امیدوارم این به دوران اوج برگرده تا بلافاصله رو ps4 پیش خرید شه تریلر گیم پلی هم صد در دصد تو ای تری میاد امثال چه ای تریی بشه:x

• Like
Reactions: arsenalmom

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
962838.jpg

تریلر بازی : watch?v=kc-OcOduEx0

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته.
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید
گیم پلی هفته بعد در جریان EA Play

پ.ن : مخلوط NFS،The Crew و Horizon :D
nsxPPLr.jpg

nfsp-license-plate.jpg.adapt.1456w.jpg

TssHOpu.jpg

nfs-payback-reveal-preorder.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg

nfs-payback-reveal-derelit-ford.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg

5VYpMGz.jpg

nfs-payback-reveal-cops.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg

kHqQdSN.jpg

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
تریلر رو دیدم ولی نمیدونم اینهمه سروصدا دقیقا واسه چیه.تریلر خوبی بود ولی خیلی چیزها هنوز مشخص نشده.
فعلا که سری روند مثبتی رو داره و امیدوارم همینو ادامه بده.
و در نهایت مهم ترین چیز برای من اینه که این نسخه نمای داخل ماشین داشته باشه،در غیر این صورت عمرا بخرمش.حالا هر چقدر هم خوب باشه.
راستی آف-رود تو nfs؟ عجیب به نظر میرسه امیدوارم خوب از آب در بیاد

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من حس خوبی بهش ندارم:Dآخه دلم یه آندرگراند میخواد نه بیام با خلافکارها درگیر بشم:-<چه خاطراتی با شماره یکش داشتم:((اون موقع کامپیوترم بازی رو نمیکشید:((میرفتم خونه دوستم نوبتی یک ریس یک ریس بازی میکردیم:Dدوست ندارم آف رد بازی کنم من یه نیدفوراسپید کاملا خیابونی با پلیس میخوام:|نسخه قبل که اتصال به نت حال مارو گرفت اصلا حال نداد من برای هر ساعت بازی کردن باید 100مگ خرجش میکردم:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مسخره ترین کاور در بین این سری رو این بازی داره بی نهایت بولشته
کاور دقیقا هیچی رو نشون نمیده اصلا کسی این کاور رو نگاه کنه نمیدونه بازی چه محتوایی داره:|
میتونستن بهترین کاور این سری رو به نمایش بذارن نه این به مثال کاور رو:| خیلی دلم می خواد بدونم کی داره به طراحه کاور این بازی پول میده:| اصلا کی وقتی این طرح رو دیده تایید کرده؟:|

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من چندینبار تریلر رو دیدم با حجم بالا نمیدونم من چشمام اینطوری میبینه یا واقعا اینطوری گرافیک بنظر پایین میاد و خیلی نزدیک به نسخه run هست شما چی فکر میکنید؟من میگم نسخه قبلی نیدفوراسپید گرافیکش بالاتر از این بود:|

Amir81

کاربر سایت
Aug 11, 2014
62
فقط من این حسو دارم یا همه حس میکنن که این بیشتر شبیه به ساختن یه بازی از روی فیلمای Fast And Furious بود تا یه نسخه ی جدید از بازی های Need For Speed ؟؟؟

• Like
Reactions: mahziyar5

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من چندینبار تریلر رو دیدم با حجم بالا نمیدونم من چشمام اینطوری میبینه یا واقعا اینطوری گرافیک بنظر پایین میاد و خیلی نزدیک به نسخه run هست شما چی فکر میکنید؟من میگم نسخه قبلی نیدفوراسپید گرافیکش بالاتر از این بود:|
دقیقا خیلی شبیه Run هست

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر