Need for Speed: Most Wanted

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
به به!!چه خبرا؟

با اون دوستمون موافقم كه ميگفت اصل بازي به تعقيب و گريزشه(يا يه همچه چيزي)الحق كه درست ميگه.من هميشه از ذستگير(busted)شدن نارحت ميشم.مخصوصا اگه ماركر (البته من بهش ميگم پارتي ولي ربطي به اسمش نداره!!)نداشته باشم.دليلش اينه كه ميزان داغ بودن (heat)من دوباره 1 ميشه و دوباره بايد زور بزنم تا بشه 5.البته بيشتر نميشه.راستي هم اكنون نفر #2 هستم.يه سوال دارم.داغ بودن از 5 بيشتر ميشه؟

در مورد هليكوفتر!!!!كه از هم اكنون به جاي اين واژه مهجور بد نيست از بالگرد يا چرخبال استفاده نمود.واقعا اين هليكوپتر ببخشيد بالگرد مثل اون چيزي كه در تعقيب (و گريز) داغ (hot porsuit)شاهد بوديم مزاحم نيست و بشكه نميندازه.فقط باعث ميشه هيچگاه به حالت آرامش (evade_cool down mode)نرسين كه با توجه به عرضه پليسها واقعا مهم نيست.تازه موقعي كه ميخواين مراحل milestone رو بگذرونين خيلي وقتها بي موقع پليس شمارو گم ميكنه.

آخرين حد پليس ماشينهاي آستون مارتين سفيدرنگ اسپرت هستش.آخرين حد مانع ميخ.و آخر آخر پليسها مامور كراس هست.گرچه من تجربه زيادي از كراس ندارم.اون فقط يه بار افتاد دنبالم كه همون دفعه از يه تعقيب شكن _پورسوت بريكر - porsuit braker _استفاده كردم و اونم له شد!!! فقط يه بار ديدم اونم با دوربين عقب و همون دفعه له شد!!!واقعا ناراحت شدم.خواستم ببينم اين كراس كيه كه شاخ شده.بابتش 1000 bounty گرفتم.

اما حالگيرترين پليسها اين SUV ها هستن.يه دفعه ظاهر ميشن زهرشونو ميريزن بعد هم ميرن!!همونا كه شبيه پاترولن(البته مثال ضايعي گفتم ولي تجسم راحتي داره!!)

با تشكر....(خودم نميدونم چرا اينارو تايپ كردم!!!)

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
يك سوال مهم ديگه به عنوان پي نوشت كه لطف كنيد جواب بدين.پاسخ سريع چگونه فعال ميشه؟شكلكش كو؟در ضمن من از آى اي استفاده ميكنم.گفتم لطف كنيد جواب بدين.

با تشكر...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خواستم ببينم اين كراس كيه كه شاخ شده.بابتش 1000 bounty گرفتم.

ظاهرا اين رفيقمون زياد از مسابقات ريس دل خوشي نداره....همون اول خط و نشونش رو مگه نديدي؟

يك سوال مهم ديگه به عنوان پي نوشت كه لطف كنيد جواب بدين.پاسخ سريع چگونه فعال ميشه؟شكلكش كو؟در ضمن من از آى اي استفاده ميكنم.گفتم لطف كنيد جواب بدين.

در كنار هر پست هر كاربري درست سمت چپ پايين يه فلش كوچيك آبي هست كه با زدن اون مي توني فعالش كني

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم که ربتی به این تاپیک نداره چون نمی دونستم که این سوال رو کجا بکنم گفتم که توی این تاپیک فکر کنم جای خوبی باشه

این بازی که ایران ساخته که توش رانندگی توی منطقه 6 تهران هستش چطوریه و جریانیش چیه میشه کسی در این مورد توضیحی بده و اگه تاپیکی هستش منو راهنمایی کنه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
این بازی که ایران ساخته که توش رانندگی توی منطقه 6 تهران هستش چطوریه و جریانیش چیه میشه کسی در این مورد توضیحی بده و اگه تاپیکی هستش منو راهنمایی کنه

سلام

قرار بود اين بازي وارد بازار بشه...ولي به دليل وجود مشكلات بسيار پيش اومده براي خود بازي فعلا هنوز هم دارن روش كار مي كنن

milad_black70

کاربر سایت
Oct 10, 2005
84
قيمتش قراره 3900تومن باشه تا دو ماه ديگه هم نمياد ولي گرافيك خوبي داره.شديدا هم كپي رات رو روش اجرا ميكنن.ممد حسيني و داداش سيا هم تو بعضي صحنه هاش هستن و در كل ميتونه بازيه خوبي باشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من رسیدم به اون دختر خفنه !!!
بازی تا اینجا واقعا آسون بوده .
راستی تا حالا کسی تونسته با سرعت یاد از زیر تریلر رد بشه ؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
راستی اگه می خواید درجه پلیش رو برای ماشینتون پایین بیاردی بهترین کار تغییر دادن چند باره رنگ ماشین هستش
باید یه رنگ ارزون روی ماشین بزنید بعد دوباره یه رنگ دیگه تا همین طور که عضو کنید اون درصد کم میشه
من هر بار حدود سه بار رنگ و عضو میکم درصد به صفر میرسه
اینم فکر بدی نیست...اما یک مزیتی که بالا رفتن درجه داره اینه که مقدار بانتی که بهتون میده بمراتب بیشتر از درجات پایین تره...مثلا من در درجه 1x خیلی زور بزنم 14 هزار بانتی بگیرم اما یکبار در حالت 3x تونستم 326800 تا بانتی بگیرم در کمتر از 3 دقیقه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط farzadlion:
اینم فکر بدی نیست...اما یک مزیتی که بالا رفتن درجه داره اینه که مقدار بانتی که بهتون میده بمراتب بیشتر از درجات پایین تره...مثلا من در درجه 1x خیلی زور بزنم 14 هزار بانتی بگیرم اما یکبار در حالت 3x تونستم 326800 تا بانتی بگیرم در کمتر از 3 دقیقه
آره کاملا درست میگی توی درجه 1x که نمیشه امتیاز خوب گرفت بعدش هم نمیشه بانتی رو رد کرد هر چی بالاتر باشه بهتر هم حالش بیشتر است هم امتیازش
من هنوز نفهمیدم چرا این bw رو آخر سر میده به ما تازه هیچ کاریش هم نمیشه کرد همون نمیزاشت تو بازی سنگین تر بود دیگه ای ea خدا بگم چی کارت بکنه :mad: :mad:
همه رو بی خود مسخره کرد :mad:

آره یه بار من تونستم خیلی حال داد :cheesygri

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.
من باز اومد.
تحمل دوری دوستان رو نداشتم.
امیدوارم دلایلی که من از سایت دو هفته دور شدم با تلاش مدیران و زحمات دوستان به زودی مرتفع بشه.ولی هر کی کار خودشو بکنه.
ندیدم کسی توی این تاپیک در مورد تکنولوژی به کار رفته در سینماتیک های بازی MW حرف بزنه.
خب حالا من یه چیزای میزارم.
بدون شرح !!!!!
i5c8ya.jpg
i5c8zp.jpg

i5c93p.jpg
i5c96q.jpg

i5c9ao.jpg
i5c9bq.jpg

i5c9cn.jpg
i5c9hc.jpg

i5c9if.jpg
i5c9jd.jpg

i5c9ko.jpg
i5c9ol.jpg

i5c9pf.jpg

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
عکس های جالبی بود محمد رضا
از همون اول که این فیلم هاش رو دیدم خیلی حال کردم و فهمیدم که این ها واقعی هستن
واقعا سیستم جالبیه
امیدوارم شرکت های دیگه از این کارها بکنن

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من رسیدم به اون دختر خفنه !!!
بازی تا اینجا واقعا آسون بوده .

حتي مي توني با فرو ريختن الوارها راه رو كلا ببندي.....اين يكيش خيلي حال ميده

ندیدم کسی توی این تاپیک در مورد تکنولوژی به کار رفته در سینماتیک های بازی Mw حرف بزنه

روش بسيار جالبي هست....من كه خيلي خوشم اومد

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اتفاقا من هرچی به یکی از دوستام میگفتم این انسان هاش واقعی میگفت نه اتفاقا این ها خالی بنده اخرم باهاش دعوام شد
راستی اقا محمد رضا شنیدم مریض هستید خدا بد نده

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اتفاقا من هرچی به یکی از دوستام میگفتم این انسان هاش واقعی میگفت نه اتفاقا این ها خالی بنده اخرم باهاش دعوام شد

دوستت چقدر قدرت تشخيصش پايين بوده.....بابا خيلي تابلو مي زنه...اصلا كاملا معلومه كه با پرده آبي اين دموها رو ساختن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر