Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
نظر دوستان عزیز کاملا محترم اما من نظری متفاوت دارم و این هم فقط و فقط نظر شخصیه بندست.Most Wanted 2012 یکی از با کیفیت ترین و زیباترین بازی های 2012 از نظر گرافیکی و روونی کنترل هست به قدری این بازی زیبا طراحی شده که می تونم بگم بهترین بازی سری Need For Speed هست. تعقیب و گریزهای بسیار جالب، کنترل بسیار روون ماشین و همینطور طراحی بسیار دقیق ماشین ها چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ صدای موتور و ...یکی از اشکالات بسیار بزرگی که این بازی داره، نام این بازی هست یعنی Most Wanted. در سال 2006 (دقیق نمی دونم) شاهد یه شاهکار بی نظیر از شرکت EA بودیم به نام Most Wanted که در اون بازی، دارای صحنه های سینماتیک و یک داستان داشت که به بازی 100 برابر هیجان اضافه می کرد.اما با حذف کردن صحنه های سینماتیکی از این بازی، نام Most Wanted رو به گند کشیدند.به نظر من بزرگ ترین اشتباه EA Games، قرار دادن نام Most Wanted بر روی این بازی بود.همه با شنیدن و دیدن این اسم، به یاد شماره ی قبلی این بازی می افتادند که در اوون کلی دیونه بازی و ... وجود داشت اما بعد از انتشار بازی دیدیم که اینطور نبود.شاید اگر اسم دیگه ای مثل Hot Pursuit یا چیز دیگه ای داشت، کسی انتظار بیشترین از این بازی نداشت.در کل اگر به چشم یک عنوان به اسم Most Wanted بهش نگاه نکنیم، ارزش بسیار زیادی برای بازی کردن داره...
الان دوباره فن های فورزا میان بازی رو میکوبن!![-(

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,023
نام
sami
بچه ها با شماره 3 شروع کنید به کوبیدن:dشوخی کردم بابا
ولی قبول کن که این بازیرو خیلی بهتر از اینام میتونستن بسازن
آخه فقط 4 گیگ.فکر کنم حجم بازی limbo از این بیشتر بود:d
فکر کن طرف میره این بازی رو اورجینالشو واسه ps3 میگیره(200 هزار تومنم پول داده داره خوشحال برمیگرده خونه)میبینه یه بلوری خام بهش دادن که فقط 0.0000000009 درصدشو رایت کردن:d
شما میدونستید کارگردان این بازی زنه........وقتی بازی رو بدن دست یه ضعیفه این میشه دیگه

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
فکر کن طرف میره این بازی رو اورجینالشو واسه ps3 میگیره(200 هزار تومنم پول داده داره خوشحال برمیگرده خونه)میبینه یه بلوری خام بهش دادن که فقط 0.0000000009 درصدشو رایت کردن:d

پس در واقع نتیجه میگیریم که حجم بیشتر ،بازیه بهتر و امتیازه بالاتر! /:)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
شما میدونستید کارگردان این بازی زنه........وقتی بازی رو بدن دست یه ضعیفه این میشه دیگه
چه ربطی به حجم داره.skyrim هم با اون وسعتش 5 گیگ جا میخواست.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d
یکی از چیزایی که آدم خیلی زورش میگیره این پلیسهای بی همه چیز هستند....

خدا شاهده نزدیک 1 ساعت طول کشید که معادل 6 تا خیابون و چند تا کوچه فاصلم از پلیس دور بود من نمیدونم این بی پدر و مادر پلیس چطوری یهو مثل عجل معلق اومد جلوم؟

---------- نوشته در 01:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 AM ارسال شده بود ----------

فورزا سبک ریسینگه این سبکش ارکیده اونی هم که میاد این دو تا رو مقایسه میکنه ببخشیدا فرق آرکید با ریسینگ رو نمیفهمه....

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من امروز به صورت کاملا تصادفی بازی رو انجام دادم.(دوستم که خواست بره بازی رو پس بده،اشتباهی بازی رو تو ماشین جا گزاشت).من هم یه تستی کردم بازی رو:d(عرفان اگه پستم رو می خونی، شرمنده.جبران میکنم.البته تقصیر خودت بود:d)
underground 2 یادتونه؟اهنگ RIDERS ON THE STORM رو یادتونه؟اون اتمسفر فوق العاده رو یادتونه؟یا MOST WANTED ، اون بازی فوق العاده رو یادتونه؟
اخه این دیگه چیه؟شما اینو می خواستین؟MOST WANTED 2؟واقعا؟:no:

اخخخخ نگووو اون اهنگ با روح و روان ادم بازی میکنه!!!:D ولی از حق نگذریم اهنگاش خوبن....اون اهنگ میوز هم با تریلر اول بازی خیلی به هم میان...

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273

خدا شاهده نزدیک 1 ساعت طول کشید که معادل 6 تا خیابون و چند تا کوچه فاصلم از پلیس دور بود من نمیدونم این بی پدر و مادر پلیس چطوری یهو مثل عجل معلق اومد جلوم؟

میدونی علتش چیه باور کن پلیس ها تله پرت میکنند !!!!؟؟؟
:))منم چند بار حالم گرفته شد سر همین قضیه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d

دوست عزیز خیلی نه ولی تاثیر داره.... هر چی جزئیات بازی دقیقتر و کاملتر کار شده باشن توی حجم دیسک بازی بی تاثیر نیست.

اون بازی هم که شما میگید از یکسری تکنیکهای خاصی استفاده کرده بودن که همه اینها مربوط میشه به عملکرد دقیق تیم سازنده و همینطور کارگردان بازی....

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,023
نام
sami
پس در واقع نتیجه میگیریم که حجم بیشتر ،بازیه بهتر و امتیازه بالاتر! /:)

پس اینا -god of war 3-uncharted 3........همه دسته بیلن که بالای 40 گیگ حجم داشتن
حالا میمردن یه چند تا ماشین اضافه کنن(حجم)خط داستانی بذارن(حجم)گرافیکو بیشتر کنن(حجم)4 تا فیلم مثل نسخه قبلی بذارن(حجم)
این شرکت EA که امتیاز پورشه رو خریده حداقل تمام مدلای پورشه رو تو بازی میذاشت

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,080
نام
M o h A M a d

میدونی علتش چیه باور کن پلیس ها تله پرت میکنند !!!!؟؟؟
:))منم چند بار حالم گرفته شد سر همین قضیه

والا به خدا توی hot pursuit 2012 هم پلیس تله پرت میکرد...ولی نه دیگه اینقدر ت...می تخیلی....کلی وقت میزاری چندین ساعت زحمت میکشی بعدش میبینی یکی از این بی پدر و مادرا میان جلوت فوری میگه BUSTED.... احتمالا کارگردان بازی که اون خانومه داشته تو این قسمت بازی با خودش یه قل دو قل بازی میکرده گفته بزار برای خنده پلیسها رو اینجوری بکنیم تا ملت حرصشون بگیره ما هم کرکر بخندیم....والا بخدا !

---------- نوشته در 01:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

پس اینا -god of war 3-uncharted 3........همه دسته بیلن که بالای 40 کیگ حجم داشتن

دوست عزیز کاملا در اشتباهید... دیسکهای کنسول ps3 از نوع blueray دو لایه هستن که حجمی معادل 30 تا 80 گیگابایت دارن و با دیسکهای کنسول xbox که تک لایه هستن به کل از زمین تا اسمون فرق میکنن....

میخواستی مثال بزنی باید بگی همین بازی مدال افتخار که بر روی دو دیسک عرضه شد که اونم بخاطر جزئیات زیاد و پک HD بود....

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,023
نام
sami

---------- نوشته در 01:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز کاملا در اشتباهید... دیسکهای کنسول ps3 از نوع blueray دو لایه هستن که حجمی معادل 30 تا 80 گیگابایت دارن و با دیسکهای کنسول xbox که تک لایه هستن به کل از زمین تا اسمون فرق میکنن....

میخواستی مثال بزنی باید بگی همین بازی مدال افتخار که بر روی دو دیسک عرضه شد که اونم بخاطر جزئیات زیاد و پک HD بود....
نه دوستان میگفتن که گرافیکو کیفیت بازی به حجم بازی ربطی نداره منم مثال زدم براشون که این دو عنوان که دو تا از بهترین بازیای این نسلن بالای 40 گیگ حجمشون بود پس بازی خوب حجم بالا هم میخواد
حالا تو هر کنسولی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

فورزا سبک ریسینگه این سبکش ارکیده اونی هم که میاد این دو تا رو مقایسه میکنه ببخشیدا فرق آرکید با ریسینگ رو نمیفهمه....

داداش یعنی چی فرق آرکید و ریسینگ؟:confused:

همه بازی های ماشین توی دسته ریسینگ قرار میگیرن و این دسته هم به 2 قسمت تقسیم میشه:

1.شبیه ساز
2.آرکید

Horizon و Mostwanted هر 2 توی دسته آرکید قرار میگیرن ولی هیچ شباهتی با هم ندارن و دلیلش هم اینه که این ژانر خیلی محدود نیست و هر بازی ماشین که شبیه ساز نباشه توی این دسته قرار میگیره.....

مقایسه این 2 تا بازی با هم کاملا اشتباهه چون هر 2 بازی عالی هستن در نوع خودشون.....

---------- نوشته در 01:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز خیلی نه ولی تاثیر داره.... هر چی جزئیات بازی دقیقتر و کاملتر کار شده باشن توی حجم دیسک بازی بی تاثیر نیست.

اون بازی هم که شما میگید از یکسری تکنیکهای خاصی استفاده کرده بودن که همه اینها مربوط میشه به عملکرد دقیق تیم سازنده و همینطور کارگردان بازی....

یه قسمت مهمی از حجم بازی به انجین و فیلم های بازی برمیگرده و هیچ وقت یه بازی رو از روی حجمش بررسی نکن.....

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 AM ارسال شده بود ----------

و

دوست عزیز بازی های PS3 روی بلوری 2 لایه هستن و حجم بلوری 2 لایه هم 50 گیگ هست نه 80 گیگ!
بلوری 1 لایه هم حجمش 25 گیگه!

داستان مدال هم فرق میکنه و اینجا جاش نیست که توضیح بدم....

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
از نظر من نباید به سازنده این بازی گیر داد(criterion)
باید به این ea بیشعور گیر داد من یغین دارم بازی رو هنوزم روش داشتن کار میکردن اما این ea زمان کمی بهشون داده که این لتفاق افتاده
از حجم بازی(4)معلومه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
به نظر من مهم ترین اشکال این بازی اینه که بازی سخته و همین دلیل لذتش را کم میکنه .بازی یا باید درجه سختی داشته باشه مثل فورزا یا اگه هم نداره باید متعادل باشه مثل assassin creed
اصلا شاید یکی بازیش خوب نباشه دوست داشته باشه easy بازی کنه چه اشکالی داره .
خدا نکنه گیر پلیس بیوفتید مگه میشه از دستشون در بری.
یکسری سختی ها هم داره که نامردیه مثلا تو most wanted race ها دقت کنید اگه رقیبتون تصادف کنه و ازتون عقب بیوفته تو صدم ثانیه بهتون میرسه اما برعکسش اتفاق نمیوفته.
این rewind هم که تو فورزا هست غنیمتیه برای خودش .فکر کنید 10 دقیقه بازی کردید بعد یکدفعه یکی از پیچ ها را اشتباه میرید دیگه کارتون تمومه باید بزنید از اول .

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
حیف که گاراژ نداره، لذت MW قبلی به پمپ بنزینا و الواراش بود ، اگه یکم دیگه روش کار می شد حتماً خاطرات رو زنده می کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر