Need for Speed: Hot Pursuit ~ Xbox360

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آقایون این اسم ماشین هست؟
GUMPERT apollo s
بله جناب!
اینم یه عکس:
Gumpert-Apollo-Roadcar.jpg

• Like
Reactions: taherism

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
من DLC رو گرفتم ، Veyron Super Sport که 415 تا میره ، نه اندازه ی رکوردش که 431 هست ، البته این مدل به صورت Electrically از 415 بیشتر نمیره ، به همین دلیله که توی بازی هم اینطوره ، Apollo S هم بالای 400 رو میره توی بازی و این خیلی مسخرست ! ولی شتاب فوق العاده ای داره .
GT2 RS هم فوق العادست ، بقیه ی ماشین های Convertible از جمله Murcielago Roadster و Bently Continental Convertible هم اضافه شدن به بازی !
Bugatti Veyron معمولی و Reventon معمولی و خیلی ماشین های دیگه هم توی DLC مخصوص SCPD هستن و باید بخریمشون با Point و از توی خود بازی

حالا دوستان یه سوال ، من پوینت دارم هنوز ، میتونم این SCPD DLC رو از توی خود بازی بدون ریسک بن شدن بخرم ؟ LT+ v1.0 دارم .

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقايون dlc رو فقط بايد به صورت online بازی کنيم يا ميشه دانلود کنيم و بازی کنيم؟
اگه نشه که بايد دست به دعا بر داريم تا dlc شون رو مثل RDR بدن بيرون:((

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
من DLC رو گرفتم ، Veyron Super Sport که 415 تا میره ، نه اندازه ی رکوردش که 431 هست ، البته این مدل به صورت Electrically از 415 بیشتر نمیره ، به همین دلیله که توی بازی هم اینطوره ، Apollo S هم بالای 400 رو میره توی بازی و این خیلی مسخرست ! ولی شتاب فوق العاده ای داره .
GT2 RS هم فوق العادست ، بقیه ی ماشین های Convertible از جمله Murcielago Roadster و Bently Continental Convertible هم اضافه شدن به بازی !
Bugatti Veyron معمولی و Reventon معمولی و خیلی ماشین های دیگه هم توی DLC مخصوص SCPD هستن و باید بخریمشون با Point و از توی خود بازی

حالا دوستان یه سوال ، من پوینت دارم هنوز ، میتونم این SCPD DLC رو از توی خود بازی بدون ریسک بن شدن بخرم ؟ LT+ v1.0 دارم .
ممنون بابت اطلاعات از DLC.
بله میتونید بخرید و هیچگونه ریسکی هم برای بن شدن نداره.
تنها چیزی که میتونه براتون مشکل ایجاد کنه عوامل دیگه ست که ممکنه از جاهای دیگه مشکل داشته باشه.
وگرنه از این بابت خیالتون تخت.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
مرسی ، من بقیه ی DLC ها رو هم خریدم ، الان حتی SLR 722 هم به ماشین های بازی اضافه شد ! ( غیر از پلیسش که قبلا بود )

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
درود بر شما
دوستان من لایو ندارم
تو حالت career میتونم به صورت آفلاین بازی کنم
اما مشکل اینجاست که وقتی دفعه ی بعد وارد بازی میشم تمام مرحله ها پریده و باید دوباره از اول بازی کنم ..به عبارت دیگه بازی save نداره !
میشه یکی به من بگه باید چکار کنم ؟!

تمام 23 صفحه رو خوندم اما جز اسپم چیزی ندیدم ،یکی دو نفر هم همین سوال رو پرسیده بودن اما کسی جواب نگرفته بود :(

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
درود بر شما
دوستان من لایو ندارم
تو حالت career میتونم به صورت آفلاین بازی کنم
اما مشکل اینجاست که وقتی دفعه ی بعد وارد بازی میشم تمام مرحله ها پریده و باید دوباره از اول بازی کنم ..به عبارت دیگه بازی save نداره !
میشه یکی به من بگه باید چکار کنم ؟!

تمام 23 صفحه رو خوندم اما جز اسپم چیزی ندیدم ،یکی دو نفر هم همین سوال رو پرسیده بودن اما کسی جواب نگرفته بود :(

احتمالاً بازی کلاً هارد شما رو شناسایی نمیکنه چون تا اونجاییکه من می دونم حالت Auto-Save داره این بازی و برای من مشکلی پیش نیومده . :-/

• Like
Reactions: Quantic Dream

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
آقا من یک سوال داشتم این درجاتی رو که ما توی آفلاین میگریم اگه بخوایم آنلاین بازی کنیم به کارمون میاد یا درجات آنلاین مستقلی داره؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگی من بازی را خیلی وقت گرفتم فقط یک مشکلی دارم اونم این که نمیدونم این ویژگی jam چیکار میکنه؟ میزنم کار خاصی نمیکنه

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
اين تربو خيلي باحاله!
دوستان من مي خوام ركوردام رو براي كسي آپ كنم ، جز استفاده از لايو راه ديگه اي هست ؟؟
يعني بايد از تك تك speed wall ها عكس بگيرم ؟؟؟
يه جا نيست كه ركورد همه ي مسابقه هارو گذاشته باشه ؟؟؟؟
پيشاپيش ممنون

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان بعضی از کلیپ های ماشین برای من باز نشده.....)x
باید چی کار کنم.....:-s
همه مرحله ها رو هم رفتم...=((
کمممممممممممک.....:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر