Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
این نسخه شباهت به nfs III داره بعضی قسمتها هم شبیه به بازی burnout شده فقط یه نکته تو بازی دیدم سر پیچها ماشینهای دیگه شتاب عجیبی می گیرن معمولا ماشینی که دریفت میشه شتابش کم میشه ولی ... این نکته رو برای این گفتم که تو شمارههای قبل اصلا چنین چیزی ندیده بودم و همیشه سر پیچها فاصله زیادی از ماشینهای دیگه می گرفتم

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوتا سوال
1:این دوربین چطوری میشه به بازی اضافه کرد کسی بلده بیاد بگه
2:این اینه ماشین چرا این طوری هست من که متوجه نشدم فکر کنم یک باگ باشه
سوال یک :
باید این فایل رو دانلود کنی و در پوشه اصلی نصب بازی بریزید تمام اون فایل ها رو ... (برای پاک کردن هم میتونی اون فایل ها رو پاک کنی از پوشه نصب بازی)
برای اجرا باید وارد بازی بشی و از طریق کیبورد قسمت numpad کلید * رو بزنی تا اون view فعال بشه ، برای غیر فعال کردن هم از دکمه / از قسمت numpad استفاده میکنی ، همچنین از طریق دکمه ی F1 میتونی قسمت Controls Help رو مشاهده کنید .
سوال دوم :
اگه منظورت اون قسمت و view جدید هست ، چیش باگ محسوب میشه ؟؟؟ اگه منظورتون گرافیک هست که برای اون view طراحی نشده و نباید گرافیکی زیاد داشته باشه ،
================

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب دوستان منم این دوربین هک شده رو امتحان کردم ، فریمی که همیشه رو 60 ثابت بود با نهایت جزئیات خیلی افت میکنه و میاد پایین 40 !!!!!!!!
ولی بد نیست ، حرکات دست راننده تو پیچ ها کاملا طبیعی فرض شده است .
3 تا عکس با ماشین Lamborghini Gallardo براتون با این دوربین میذارم ، ببینید ، جالب هستند :
عکس اول :
n1xot66up06fjduppow.jpg
عکس دوم :
1d92wzm4lfw649f2lco.jpg
عکس سوم :
w0o4otjtlzq7i5svqrnl.jpg

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
یه سوال این انتی انالیز نداره یا من نمی تونم پیدا کنم یه گرافیک به این قشنگی داره این شکسته گی های گوشه ها اصلا خرابش کرده گرافیکو
در کل چرا انقد تنظیمات گرافیکش کمه من که فقط رزولیشن و یکی دو تا چیز ساده دیدم اونم فقط ON OFF بود مثه رفلکشن ماشینا دیگه هیچی ندیدم از جایه دیگه باید تنظیم کرد یا نداره اصلا

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه سوال این انتی انالیز نداره یا من نمی تونم پیدا کنم یه گرافیک به این قشنگی داره این شکسته گی های گوشه ها اصلا خرابش کرده گرافیکو
در کل چرا انقد تنظیمات گرافیکش کمه من که فقط رزولیشن و یکی دو تا چیز ساده دیدم اونم فقط ON OFF بود مثه رفلکشن ماشینا دیگه هیچی ندیدم از جایه دیگه باید تنظیم کرد یا نداره اصلا

نخير اپشن ديگه اي نداره متاسفانه !
ولي سازندگان قول يك پچ رو دادن كه قراره نتظيمات گرافيكي رو كاملتر كنه و كلا خيلي بازي رو بهبود ببخشه

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
به نظر من کلا NFS بعد ماست وانتت و کربن از دست رفت کلا این هم خوبه بد نیست ولی واسه کسی که اهل NFS نباشه این رو می شه اسمش رو گذاشت BURNOUT BooM the real car چرا چون نوع انتخاب مرحله ها عین برن اوته اون نقشه و اینا گیم پلی که اصلا مو نمی زنه تقیقا همونه یه جیکه سفت تر فرمونا حتی نوع نیترو پر شدنش هم مثله برن اوته خلاف می ری پر میشه فقط یه چیز می تونست از nfs به ارث ببره اونم داستان بود که نداره متاسفانه
در کل من می تونم این رو یه شروع دوباره واسه nfs بگیرم چون باز از این بازی های چند وقته که تند تند می ده بیرون یه سرو گردن چه از لحاظ تنوع ماشین چه از لحاظ گرافیگی ( منظورم نسبت به بازی های همزمانه ) و چه از لحاظ گیم پلی بالا تره خدا کنه تو شیفت 2 باز گند نزنه
فقط یه سوال فراری به Ea لیسانس نمی ده یه ea افتخار نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ولي سازندگان قول يك پچ رو دادن كه قراره نتظيمات گرافيكي رو كاملتر كنه و كلا خيلي بازي رو بهبود ببخشه
خدارو شکر .
این پچ رو کی میخوان ریلیز کنند ؟

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
به نظر من کلا NFS بعد ماست وانتت و کربن از دست رفت کلا این هم خوبه بد نیست ولی واسه کسی که اهل NFS نباشه این رو می شه اسمش رو گذاشت BURNOUT BooM the real car چرا چون نوع انتخاب مرحله ها عین برن اوته اون نقشه و اینا گیم پلی که اصلا مو نمی زنه تقیقا همونه یه جیکه سفت تر فرمونا حتی نوع نیترو پر شدنش هم مثله برن اوته خلاف می ری پر میشه فقط یه چیز می تونست از nfs به ارث ببره اونم داستان بود که نداره متاسفانه
در کل من می تونم این رو یه شروع دوباره واسه nfs بگیرم چون باز از این بازی های چند وقته که تند تند می ده بیرون یه سرو گردن چه از لحاظ تنوع ماشین چه از لحاظ گرافیگی ( منظورم نسبت به بازی های همزمانه ) و چه از لحاظ گیم پلی بالا تره خدا کنه تو شیفت 2 باز گند نزنه
فقط یه سوال فراری به Ea لیسانس نمی ده یه ea افتخار نمی ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیز تو NFS تا شماره ی 6 که HP2 بود چیزی به اسم داستان وجود نداشت(همه ی کسایی که از اولین NFS بازی کردن قبول دارن که بهترین NFS ها تا همین شماره ی 6 بودن)تو 13 تا NFS که کلا تا حالا اومدن 4 تا داستان داشتن پس داستان چیزی نیست که بخواد به ارث ببره عزیز چون نمیشه عضو جدا نشدنی از NFS دونستش
اینقدر کله گنده ها رفتن تو کار انحصاری کردن ماشینای فراری( fm و gt)که دیگه دسته کوچولوها به ماشینای فراری نمی رسه
ولی خیلی جای فراری خالیه تو hp:(
موفق باشید

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
چطور از از شر این سیستم Autolog میشه خلاص شد ؟ بعد هر Race میاد و هر دفعه هم تقریبا 5 دقیقه طول میکشه که رد شه :-W

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چطور از از شر این سیستم Autolog میشه خلاص شد ؟ بعد هر Race میاد و هر دفعه هم تقریبا 5 دقیقه طول میکشه که رد شه :-W
فعلا تنها راه ، اینکه اینترنت ـت رو قطع کنی بری تو بازی .
پچی نیومده که ماشین اضافه کنه ؟ فراری ای ؟ چیزی ؟؟؟؟؟
=======
سیوی هست که تمام ماشین ها باز باشند ؟؟؟

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
عزیز تو NFS تا شماره ی 6 که HP2 بود چیزی به اسم داستان وجود نداشت(همه ی کسایی که از اولین NFS بازی کردن قبول دارن که بهترین NFS ها تا همین شماره ی 6 بودن)تو 13 تا NFS که کلا تا حالا اومدن 4 تا داستان داشتن پس داستان چیزی نیست که بخواد به ارث ببره عزیز چون نمیشه عضو جدا نشدنی از NFS دونستش
اینقدر کله گنده ها رفتن تو کار انحصاری کردن ماشینای فراری( fm و gt)که دیگه دسته کوچولوها به ماشینای فراری نمی رسه
موفق باشید
یه زمانی چه غولی بود این NFS واسه خودش انحصاری بود :d به چه فلاکتی افتاده بی نوا

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
من (قبلاً احساس مي کردم ولي الآن) مطمئنم که بقول دوستمون کسايي که از اين بازي ايراد مي گيرن need for speed رو از MW يا فوق فوقش Underground شروع کردن و کوچکترين تجربه و شناختي در مورد سبک بازي و گيم پلي nfs 1,2,3:HP,4,5 و HP2 ندارن که اگه داشتن اين ايرادهاي بني اسرائيلي بر بازي وارد نميشد! و اگه حداقل يک بار nfs III:HP و HP2 رو بازي کرده بودن و مثل ما از اون بازيا خاطره داشتن و لذت کافي رو برده بودن، ديگه از تيونينگ و داستان سخن نمي گفتند (!) و (بازهم مثل ما) Hot Pursuit رو حلوا حلوا نموده و ري سر ميذاشتن. :d;)
اتفاقا من خودم nfs را از hp2 شروع کردم. وقتی بازیش می کردم تا چند ساعت رو صندلی میخکوب می شدم. هیچ مشکلی هم باهاش ندارم ولی فراموش نکنید تمام این مسائل برای سال2002 است و نمیشه انتظار داشت همون فرمول برای 8 سال بعدشم جواب بده
تکاملی که باعث میشه تمام عوامل لذت بخش تقویت بشن. هر سال بهتر از سال قبل. نه اینکه فراموش بشن

1- بازي به هيچ وجه سخت و به هيچ وجه آسون نيست. به طرز بسيار خوشگلي درجه سختيش تنظيم شده. خود سايت گيم اسپات هم با دادن Emblemِ "جاست رايت" يعني اين:
good_just_right_s.gif
درجه سختي بازيو قابل قبول توصيف کرده. شرمنده اگه مجبورم بگم که به قابليت گيم خوري نفر برميگرده که يه بازي واسش سخت باشه يا آسون!:)
به غیر از چند مرحله اول بازی که راحتن در بقیه مراحل شما هرچی خودتو خفه میکنی ، نه تصادفی،نه زدن به جایی، آخرش میبینی که یا دومی یا سوم. به خصوص توی مراحل تایمینگ این خیلی رو اعصاب من میزنه. 10 بار مرحله رو دوباره از اول میری ولی آخرش همون آش و همون کاسه
حالا لابد شما همش اول میشی:-o

2و3- قابليت اسپرت و تيونينگ کردن اتومبيل قابليت جديدي بود که بعد از HP2 تو بازی گذاشته شد تا گيم پلي يکم تنوع داشته باشه که بعد از MW اين قابليت عملاً کمکي در بهبود گيم پلي بازي نکرد.
یکی از عوامل جذابیت این مجموعه حذف شده اون وقت شما میگی کمکی نمی نکرد؟؟؟
من عاشق اسپورت کردن ماشین ها هستم. اسپورت کردن یعنی شخصی سازی ماشین بر مبنای اون سلیقه ای که خودت دوست داری. دامنه وسیع تغییراتی که این قسمت در اختیا شما میزاره بر هیچ کس پوشیده نیست

درمورد تاثیر تیون کردن هم اگه مثلا prostreet یادت اومده بود اینو نمیگفتی. Prostreet درسته که خیلی داغون بود ولی هیچ کس نمیتونه انکار کنه که یکی از نقاط قوتش همین تیون کردن بود که اتفاقا خیلی هم تاثیر داشت باز يه اميدي به ادم مي داد كه ماشين رو ارتقا بدي. والبته در کنارش خیلی از ریسینگ های دیگه

این دوتا به تنهایی ضعف بزرگی هست برای یک بازی ریسینگ که هردوشون هم اتفاقا روی گیم پلی تاثیر داره

5- ر.ج به قسمت اول نوشته هام. ضمناً روند خسته کننده بازي فقط مخصوص نسخه هاي آفلاين هست. شما نسخه اريجينال بخر آن لاين بزن اون موقعه که لذت بازي رو درک خواهي کرد. هرچند بنظر من همين سينگل پليرش هم اصلاً خسته کننده و تکراري نيست:x
قسمت آنلاین عالیست

نيد فور اسپيد کلاسيک يعني يه نيد فور اسپيد بدون داستان، بدون تيونينگ و بدون Free Roam.
نيد فور اسپيد کلاسيک يعني هات پورسوئيت بدون هيچ گونه اضافيات و کاستي ها.
اینا که شما گفتی هیچ کدام چیز اضافی یا بدی نیستن که بخوان حذف بشن

در آخر باید بگم درسته که HP عنوان خوبی هست ولی این بازی یه Burnout Paradise شماره 2 هست که فقط زیر چتر NFS قرار گرفته. درسته که نقات قوت خوبي دارهولي به همون اندازه نقات ضعف داره.
بازی هیجان بالایی داره ولی در کنارش خیلی از چیزای خوب NFS را حذف کرده که ای کاش این کا رو نمیکرد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خوب این بازی هم به خیر و خوشی تمام شد.

نظر شخصیه من :

نکات مثبت :
۱- گرافیک مطلوب
۲- گیم پلی مناسب
۳- تنوع ماشین عالی
۴- ذکر قیمت دقیق تمام ماشینها
۵- گردش آزاد

نکات منفی :
۱- صداگذاری (اصلا قابل قبول نبود و برای من خیلی مهمه که تو بازی از صدای موتور یه هیولا لذت ببرم اما اصلا جالب صدا گذاری نشده بود ، زمانی هم که جاده خیس بود انگار داشتی با قایق میرفتی)
۲- نبود تیونینگ
۳- کمی یکنواخت شدن بازی
۴- تخیلی شدن بازی (اصلا معنی نداره یه توربو بگیری صفر تا صدت به صفر حدی نزدیک بشه !‌)

نمره من :
گرافیک ۹ از ۱۰
گیم پلی ۸ از ۱۰
صدا گذاری ۴ از ۱۰

در کل هم حال نمیکنم بیشتر از ۸ از ۱۰ بهش بدم چون به نظر من میتونست خیلی خیلی بهتر باشه.

یک سوال :
بچه ها اطلاع دارید چرا GameSpot به بعضی از بازیهای PC نمره نمیده ؟؟؟ سر این بازی و FIFA11 این قضیه هست میتونید چک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر